Zahradní ratanovou sestavu v oblíbeném hnědém odstínu tvoří čtvercový stůl a 4 křesla. Na balkónech, terasách a zahradách ji ocení zejména 4členné rodiny, ale uplatní se i v restauračních zahrádkách a různých provozovnách. Je zhotovena z polypropylenu, cenově dostupnějšího než pravý ratan, který však vzhledově dostihuje. Pro maximální efekt ji doplňte květinami, prostíráním a pestrými polstry. Hlavní přednosti mini ratanové sestavy Hnědá sestava Kara mini zaujme čistým stylem, bezúdržbovým materiálem... Celý popis

Koupit za 6 840 Kč

Popis

Zahradní ratanovou sestavu v oblíbeném hnědém odstínu tvoří čtvercový stůl a 4 křesla. Na balkónech, terasách a zahradách ji ocení zejména 4členné rodiny, ale uplatní se i v restauračních zahrádkách a různých provozovnách. Je zhotovena z polypropylenu, cenově dostupnějšího než pravý ratan, který však vzhledově dostihuje. Pro maximální efekt ji doplňte květinami, prostíráním a pestrými polstry.
Hlavní přednosti mini ratanové sestavy
Hnědá sestava Kara mini zaujme čistým stylem, bezúdržbovým materiálem a příznivou cenou. Můžete ji intenzivně používat mnoho let a pořád bude stejně pěkná. Židle ze setu Kara o hmotnosti 3,3 kg lze zatížit až 100 kg. Jsou stohovatelné, takže se dobře skladují. Stůl je připraven k upevnění slunečníku o průměru 4,3 cm.
Proč vybrat polyratanový zahradní nábytek?

Jeho materiál odolává slunci, dešti, větru i vlhkosti.
Je lehký, vkusný a skladný – jednoduše účelný.
Neohrozí ho působení UV záření ani rozlité tekutiny.
Snadno se udržuje běžnými jemnými čističi z drogerie.
Je na výběr v množství provedení a barev.

Zhlédněte online i další sestavy plastového nábytku, který je dnes velmi hezký a přitom cenově dostupný.Zahradní plastové křeslo KARA (hnědé) Křeslo nabízí elegantní tvary a design.
Vhodné pro interiéry i exteriéry.
Bezúdržbový materiál.Zahradní stůl z umělého ratanu MANHATTAN 95x95 cm (hnědá) Jednoduchá montáž
Elegantní moderní design umělého ratanu
Jedná se o bezúdržbový materiál
Konstrukce odolává výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření

Vlastnosti sestavyZahradní plastové křeslo KARA (hnědé)Výška celkem830 mmŠířka celkem580 mmHloubka celkem530 mmHmotnost3,3 kgNosnost100 kgMateriálpolypropylen (plast)BarvahnědáStohovatelnostanoPolohovatelnostneMožnost složenínePoduškaneZahradní stůl z umělého ratanu MANHATTAN 95x95 cm (hnědá)Délka950 mmŠířka950 mmVýška750 mmHmotnost8,5 kgMateriálpolypropylenBarvahnědáMožnost rozloženíneMožnost složeníneOtvor na slunečníkano (průměr 4,3 cm)Balení950 x 950 x 90
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Deokork