Zahradní nábytek IPAE ARENA DeLuxe Stolová sestava se skládá ze 2 pohodlných křesel, lavice a stolku v imitaci umělého ratanu s UV filtrem.  Nábytek IPAE ARENA DeLuxe má originální povrchovou strukturu napodobující přírodní ratan. Ideální pro pohodlné venkovní posezení na vaší zahradě či terase. Velmi snadné sestavovánía údržba. Vysoce odolné účinkům nepříznivých povětrnostních podmínek a UV záření. Rozměry křesla: 73x67x77 cm, nosnost 120 kg Rozměry lavice: 139x67x77 cm, nosnost 200 kg Rozměry... Celý popis

Koupit za 7 990 Kč

Popis

Zahradní nábytek IPAE ARENA DeLuxe

Stolová sestava se skládá ze 2 pohodlných křesel, lavice a stolku v imitaci umělého ratanu s UV filtrem. 

Nábytek IPAE ARENA DeLuxe má originální povrchovou strukturu napodobující přírodní ratan. Ideální pro pohodlné venkovní posezení na vaší zahradě či terase.

Velmi snadné sestavovánía údržba. Vysoce odolné účinkům nepříznivých povětrnostních podmínek a UV záření.

Rozměry křesla: 73x67x77 cm, nosnost 120 kg

Rozměry lavice: 139x67x77 cm, nosnost 200 kg

Rozměry stolku: 53x53x40 cm

Polstry o tlouštce 6 cm

Barva konstrukce: antracit

Barva polstrů: šedá

Umělý ratanje moderní materiál s dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům. Jelikož nevsakuje tekutiny, nedochází u něj při namočení k negativním procesům, jak tomu bývá u dřevěného zahradního nábytku. 

Jeho údržba je velice jednoduchá. Stačí jej pouze opláchnout proudem studené vody. 

Díky své vysoké odolnosti proti vlhku je tento nábytek často používán i v místnostech s bazénem či vířivkou, kde vysoká vlhkost zabraňuje použití přírodních materiálů. Umělý ratan je syntetické polyetylénové vlákno, z čehož vyplývá, že déšť pro něj neznamená žádnou hrozbu. Na rozdíl od přírodních materiálů totiž při běžném používání nepodléhá hnilobě a plísni a nenásáká vodou. Další nespornou výhodou umělého ratanu je odolnost proti slunci. 

Nemusíte se tedy bát, že váš zahradní nábytek na sluníčku popraská či vybledne. 

Všechny výrobky jsou vyráběny v Itálii a splňují přísné evropské normy pro kvalitní výrobky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ipae-Progarden
Druh materiálu plast
Hmotnost 44 kg