Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Čističky vzduchu, radiátory, teplovzduchy  >  Zvlhčovače, ionizátory  >  IONIC-CARE Triton X6

IONIC-CARE Triton X6

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 799 Kč
Porovnat 12 obchodů
Investujte do svého zdraví s čističkou vzduchu Ionic-CARE Triton X6. A nejen do vašeho, ale do zdraví celé vaší rodiny, nebo spolubydlících. Dýchejte čistý vzduch a poznejte sami pozitivní přínos ionizace a kvalitnějšího vzduchu. Mnohem čistější vzduch, který nyní můžete dýchat i vy, má na tělo a jeho zdraví zásadní vliv. Vitalizuje krevní oběh, zlepšuje mozkovou činnost, paměť i koordinaci pohyb...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro IONIC-CARE Triton X6

Popis IONIC-CARE Triton X6

T.S.BOHEMIA píše:

čistička vzduchu a ionizátor, tři stupně výkonu, max 75 m2, obohacuje vzduch v místnosti zápornými ionty, redukuje zápach, odstraňuje ze vzduchu prach a alergeny, tichý provoz, nízké provozní náklady - elektr. filtr, hmotnost 3.2kg, příkon 15W

Elektrochram píše:

Technické parametry Napájení: 220-240V / 50Hz Příkon: max. 15W Rozměry: výška 71 cm Váha přístroje: 3,2 kg Hlučnost: max. 8 dB
Vzduchový výkon: až 65 m3/hod Protiprašná účinnost: 96 % Koncentrace záporných iontů v cm3 ve vzd. 50 cm: 4,2 . 105 Koncentrace záporných iontů v cm3 ve vzd. 250 cm: 2,7 . 10 2 Max. plocha místnosti při stand. výšce stropu: 75 m2 Produkce ozónu: 0,005 ppm (přípustný limit = 0,05 ppm)
Jak používat Přístroj Ionic-CARE má 3 stupně výkonu. Nevíte, který zvolit? Pomůže vám velikost místnosti, ve které chcete přístroj použít:
LO (nízký výkon): prostor o rozloze cca 25 m2, příkon je max. 8W, vzduchový výkon je 15 m3/hod., cyklus opakující se v intervalech 25 vteřin provozu (proces čištění + ionizace vzduchu) + 50 vteřin pauza.
MED (střední výkon): prostor o rozloze cca 50 m2, příkon je max. 12W, vzduchový výkon je 38 m3/hod., cyklus opakující se v intervalech 25 vteřin provozu (proces čištění + ionizace vzduchu) + 25 vteřin pauza.
HI (plný výkon): prostor o rozloze cca 75 m2, příkon je max. 15W, vzduchový výkon je 65 m3/hod., neustále probíhající proces čistění + ionizace vzduchu.
Údržba: Pravidelně je třeba opakovat dvě činnosti: 1) Čištění elektrostatického filtru - provádí se ideálně jednou za 4-7 dní (podle míry znečištění). Filtr lze otřít suchým hadrem i omýt vodou. Zpět do přístroje se vrací po úplném vyschnutí. 2) Čištění ionizačních drátků - provádí se ve stejném intervalu jako u filtru a slouží k němu výsuvné táhlo na boku přístroje.
Červená signalizace "clean" upozorňuje, že přístroj již vůbec nečistí, nebo že je poškozen. S údržbou tedy nečekejte na rozsvícení této kontrolky.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 s ionizátorem stříbrná od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. IONTRITONX6S - Šířka:21 cm Výška:70 cm Hloubka:24 cm Čištěný prostor:75 m2 Dálkové ovládání:Ne Hlučnost:8 dB Ionizace:Ano Příkon:15 W Typ filtru:elektrostatický Ventilátor:3 rychlosti Vzduchový výkon:65 m3/h * Ionic-CARE Triton X6 využívá nejúspěšnější koncepce domácích čističek vzduchu na světě. Vyznačuje se minimálními...

Nejceny.cz píše:

Nejúspěšnější koncepce domácích čističek vzduchu na světě. Účinnost čištění dosahuje až 96 % (alergeny, pyly, plísně, mikroprach a cigaretový kouř). Přístroj snižuje výskyt bakterií a plísní až o 85 %. Vyznačuje se minimálními provozními náklady (max. 1,60 Kč denně) a absolutně tichým provozem. Vítěz testu 08/2007 v Design&Home Digest. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 se vyznačuje minimálními provozními náklady (max. 1,60 Kč denně), absolutně tichým provozem, zdařilým a moderním designem a vestavěným generátorem zdraví prospěšných vzdušných aniontů. Na filtr přístroje je poskytována doživotní záruka. ZNÁTE Z TV! (Rady ptáka Loskutáka, Receptář) Výhody používaní čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6: Odstranění chemikálií, cigaretového kouře, zápachů. alergenů, pylů, roztočů a mastných kuchyňských par Protirakovinné opatření (zmírnění působení radonu) Odstranění bakterií a virů, snížení nemocnosti až o 80 % Zmírnění nebo úplné odstranění alergií a astmatu Zrychlení regenerace buněk a antioxidačních procesů, hojení popálenin a odřenin, dezinfekce a aktivace tkáně Zvýšení samočistících schopností řasinkové výstelky plic Snížení nadváhy, odstranění psychických příčin přejídání a zrychlení hubnutí Snížení krevního tlaku Zvýšená koncentrace, soustředění, zlepšení paměti, zrychlení procesu učení a zvýšení mentálního výkonu Zmírnění nebo úplné odstranění depresí Podpora růstu rostlin Vlastnosti čističky vzduchu Ionic CARE Triton X6: Přímá filtrace čištění vzduchu (elektrostatický filtr) Nepřímá filtrace čištění vzduchu (iontové clustery) výkonná čistička vzduchu a emitor vzdušných anionů Účinnost čištění 90 - 96 % Nulové náklady na výměnné filtry Naprosto bezhlučný provoz Minimální provozní náklady (max. 2 Kč/1 den) Snadná údržba a čištění 3 výkonnové úrovně (10-75 m2 podlahové plochy) „One-touch“ ovládání Kvalitní provedení a moderní design Barva bílá Nárazuvzdorný reprezentativní obal Záruka 2 roky Technické informace: Příkon max. 15 W, napájení 220-240 V, 50 Hz Ko...

Tipa.eu píše:

IONIC-CARE TRITON X6 je přístroj, který unikátním způsobem spojuje dvě funkce zvyšování kvality vzduchu. Díky použití moderních technologií se totiž u Ionic-CARE podařilo spojit dva zdánlivě obtížně kombinovatelné způsoby čištění vzduchu v interiérech. Ionic-CARE je jak vysoce výkonnou, absolutně bezhlučnou, aktivní čističkou vzduchu a zároveň výkonným ionizátorem vzduchu (generátorem zdraví prospěšných záporných iontů). Ionic-CARE spojil obě tyto funkce bez jakýchkoliv výkonnostních kompromisů. Naopak, svou novou konstrukcí odstranil nevýhody jednotlivých metod a ideálně zkombinoval jejich výhody. Nejprodávanější čistička na českém trhu. Vytvořte si doma vzduch svěží jako v přírodě a zároveň odstraňte prach a alergeny. Prospějete tím svému zdraví.Výhody:- 96% účinnost při zachytávání polétavých nečistot- Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem- Nulové náklady na filtry s neomezenou životností- Naprosto bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu- Minimální provozní náklady, méně než 2 Kč denně- Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje- Kvalitní provedení, moderní design, 3 barevné variantyProč čistit a ionizovat vzduch?- Zlepšíte dýchání- Odstraníte alergeny a prach- Zničíte viry a bakterie- Snížíte působnost radonu- Zlepšíte pracovní výkonnost- Zkvalitníte spánek- Snížíte krevní tlak- Zmírníte depresivní stavyVlastnosti:- Napájení: 220 – 240V 50Hz- Příkon: max. 12W- Rozměry: výška 71 cm- Váha přístroje: 3,1 kg- Koncentrace záporných iontů v cm³ ve vzdálenosti 50 cm: 4,2 . 105/cm3- Koncentrace záporných iontů v cm³ ve vzdálenosti 250 cm: 2,7 . 102/cm3- Maximální plocha místnosti při standardní výšce stropu (cca 250 cm): 75 m2- Hlučnost: max. 8 dB- Vzduchový výkon: až 65 m3/hod- Protiprašná účinnost: 96 %- Produkce ozónu: 0,005 ppm (přípustný limit = 0,05 ppm)Záporně nabité kyslíkové ionty (O-ionty) nejsou ničím novým a umělým. Naopak každý z nás se s nimi setkává od svého prvního nadechnutí. Vzhledem k tomu, že jsou obsaženy ve vzduchu, kterého denně „zkonzumujeme“ 15 ...

Chytry-obchod.cz píše:

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 je účinná čistička vzduchu s elektrostatickým filtrem, který není potřeba měnit. Vytvoří zdravé prostředí v každé domácnosti s minimálními náklady na provoz. Funguje zcela bezhlučně.

Prozdravi.cz píše:

Ionic-CARE Triton X6, produkt roku v letech 2015 a 2016, je účinná čistička vzduchu s vestavěným ionizátorem. Čištění dosahuje účinnosti 90-96 %. Pracuje na principu elektronového větru a nečistoty zachytává na elektrostatický filtr, ten není potřeba nikdy vyměňovat. Čistička vzduchu Ionic-Care vyčistí plochu až 187,5 m3. Velkou výhodou přístroje je fakt, že funguje naprosto nehlučně. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6: pomáhá odstraňovat alergeny, pyly, plísně, mikroprach, cigaretový kouř, snižuje výskyt bakterií a plísní, je absolutně nehlučná, není nutné kupovat výměnné filtry, má minimální provozní náklady, funguje zároveň jako ionizátor, má 3 stupně výkonu pro různou velikost místnosti, 3 barevné varianty, snadná údržba, obsluha i čištění. Zkušenosti s Ionic-Care Triton X6: "Přístroj umístěn na lednici v přízemí RD, zapnutý 24 hodin denně na minimální výkon, eliminuje zápach ze dvou psů a kouř z cigaret a krbových kamen, patrný úbytek prachu, nehlučný, po 14 dnech zatím nebylo třeba čistit. Je účinný, spolehlivý a v zimě velmi užitečný."

Atranet.cz píše:

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 využívá k čištění dva způsoby. Prvním je přímá filtrace přes elektrostatický filtr. Druhým způsobem čištění je tvorba tzv. iontových clusterů. Nyní dárek ZDARMA.

SOFTCOM.cz píše:

Ionic-CARE Triton X6 v sobě díky hi-tech technologiím kombinuje výkonnou čističku vzduchu a emitor vzdušných aniontů.
Vlna svěžího, čerstvého a zdravého vzduchu pro Váš byt, dům či kancelář. Dokonalá péče o zdraví.
Čistění vzduchu s účinností 90-96% probíhá naprosto nehlučně a s nulovými náklady na výměnné filtry. Cirkulaci vzduchu v přístroji totiž zajišťuje soustava elektrod, které pohybují vzduchem pomocí tzv. elektronového větru, čímž nahrazují zastaralé ventilátory. Nečistoty jsou zachyceny na bezúdržbovém elektrostatickém filtru. Na ploše 1.100 cm2 spolehlivě ulpí nejen polétavý prach ale i chemikálie, cigaretový kouř, pyly, srst a jiné alergeny, viry, bakterie, plísně a například i rozpadové prvky radonu. Elektronika automaticky reguluje výkon a upozorní i na potřebu očistit filtr.
Prudký nárůst alergií, respiračních i onkologických onemocnění má podle předních lékařských kapacit příčinu i ve skutečnosti, že mnohem více času, než kdy dříve, trávíme v uzavřených prostorách. V moderních bytech nebo kancelářích přitom dýcháme vzduch, který na zdraví rozhodně nepřidá, dokáže zkrátit život i o několik roků a cítíme se v něm unavení a nervózní.
Výhody nákupu Ionic-CARE
96% účinnost při zachytávání polétavých nečistot
Kombinovaná čistička vzduchu s ionizátorem
Nulové náklady na filtry s neomezenou životností
Naprosto bezhlučný provoz, 3 stupně výkonu
Minimální provozní náklady, méně než 2 Kč denně
Snadná obsluha, údržba i čištění přístroje
Kvalitní provedení, moderní design, 3 barevné varianty
Záporné ionty a jejich účinek
působí příznivě na dýchací ústrojí a urychlují samočištění plic
podporují tvorbu enzymů ovlivňujících pružnost dýchacích cest (snižují tendenci k astmatickým záchvatům)
stimulují funkci žláz s vnitřní sekrecí, zlepšují funkci štítné žlázy, stimulují nadledvinky k tvorbě glukokortikoidů a minerálokortikoidů, což ...

KASA.cz píše:

Nemocné domy
Aniž si to uvědomujeme, polovina z nás nějakým způsobem trpí SBS - Syndromem ne-zdravých budov (angl. Sick Building Syndrom). Ten způsobuje řadu potíží od bolesti hlavy, nespavosti, snížené koncentrace, alergií, astmatu, akutních i chronických onemocnění plic, až po těžké deprese i rakovinu. Moderní stavební materiály, utěsněná okna, běžící klimatizace, syntetické koberce, umělý nábytek, monitory, kopírky a dalších zhruba 20 vlivů dohromady vytváří uvnitř budov, tedy tam, kde trávíme 80% života, zdraví škodlivé prostředí!
Ionizace a čistění vzduchu
Součástí tohoto jedovatého koktejlu chemikálií, statické elektřiny, ozónu, mikročástic prachu apod., jsou i vzdušné ionty resp. iontová nerovnováha. Vzduch, který dýcháme, by měl obsahovat alespoň 800 zdraví prospěšných záporně nabitých iontů, tzv. aniontů na cm3. A zatímco v přírodě (na horách, u moře, v lese, u vodopádů) je to v pořádku a dýcháme vzduch s koncentracemi až 10.000 vzdušných aniontů v cm3 , v interiérech nacházíme většinou hodnoty blízké nule. Ionizovaný vzduch má přitom na tělo a jeho zdraví zásadní vliv. Vitalizuje krevní oběh, prostřednictvím neurotransmiterů zvyšuje mozkovou činnost, zlepšuje paměť a koordinaci pohybů. Díky regulaci hladiny serotoninu (hormonu štěstí) ovlivňuje náladu a neutralizací histaminu rychle zmírňuje alergie. Právě díky vysoké koncentraci prospěšných vzdušných aniontů je nám tak dobře po ránu v lese, u moře při východu slunce nebo u tekoucí vody či táborového ohně. Zejména kvůli působení vzdušných aniontů nás to na tato místa podvědomě přitahuje a velmi rychle si na nich odpočineme.
Nulové náklady na filtry
Moderní elektrostatické filtry dokáží zachytit až 96% nečistot (měřeno na SZÚ Praha). Přitom mají tu výhodu, že je na rozdíl od klasických, není třeba nikdy měnit. Podle charakteru nečistot je buď stačí otřít vlhkým hadříkem, nebo v případě cigaretového kouře omýt vodou se saponátem. Interval čištění bývá 3 - 7 dní. Plocha nerezo...

Parametry IONIC-CARE Triton X6

Výrobce Ionic-care
Příkon 15W
Ionizátor Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: