Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Zubní kartáčky  >  Philips HX 9362/67

Philips HX 9362/67

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 149 Kč
Porovnat 9 obchodů
Typ: Typ: Zubní kartáček Vybavení zubní kartáček: Vlastnosti kartáčku: Ultrazvuková technologie Oscilační pohyby ( min): 31000 Funkce Timer: ano Stupně čištění: 5 Integrovaná aku: ano Dodávané kartáčky: 2 Vybavení sprchy do ústní dutiny: všeobecný: Barva: růžová

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Philips HX 9362/67

Popis Philips HX 9362/67

SkveleCeny.cz píše:

Síla diamantu v péči o vaše zuby, dásně i ústa! Vaše zuby budou zdravější, dásně silnější a úsměv oslnivě bílý. To vše díky zubnímu kartáčku Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67, který se stane vašim osobním dentistou a rozzáří vaši koupelnu moderním černým designem. Konečně zubní kartáček, který odstraní až 7x více zubního plaku, než klasický manuální kartáček a zároveň zlepšuje zdraví dásní díky optimálnímu čištění podél linie dásní a v těžko přístupných místech.

Lékárna.cz píše:

Bělejší a zdravější zuby na celý život, moderní design a oslnivé výsledky. od výrobce PHILIPS SONICARE v kategorii Krása a hygiena | Přípravky na ústní hygienu | Zubní kartáčky | Elektrické zubní kartáčky dohledatelný pod kódem 445194 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Philips Sonicare DiamondClean HX9362/67 v růžové barvě je limitovaná edice špičkového elektrického kartáčku Philips Sonicare s novými čisticími programy a jedinečným designem. Kartáček je vybaven moderní čisticí hlavicí Diamond s hustými, jemnými vlákny uspořádanými do snopců, které snadno vyčistí všechny plošky zubu.

AKCE - hlavice v hodnotě 699 Kč ZDARMA
Philips Sonicare HX6004/17 náhradní hlavice MIX, 4ks

Využijte možnost si kartáček na 90 dní vyzkoušet nebo dostaňte zpátky 500 Kč.

Cashback – Získejte snadno zpět 500 Kč při zakoupení kartáčku Philips Sonicare v akci cashback. Více o akci cashback 500 Kč - Philips Sonicare.

90 dní - Vyzkoušejte si nezávazně tento kartáček, se zárukou vrácení peněz. Více informací o akci 90 dní testování se zárukou vrácení peněz - Philips Sonicare.

Šetrné ale precizní čištění zubů

Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Zubního plaku Vás zbaví 7x lépe než manuální zubní kartáček. Přestože kartáček čistí dynamicky a hloubkově, tak je vhodný i pro citlivé dásně. Vaše zuby budou vyčištěné tak, že to ucítíte i uvidíte.

Přirozeně lesklé a bílé zuby
Každodenní skvrny odstraníte lépe pomocí větší čistící hlavice a zásluhou vylepšeného čisticího systému. Těsnější kontakt se zuby pomáhá odstranit všechny nečistoty a udržovat tak zuby přirozeně bělejší, než při čištění klasickým zubním kartáčkem.

Pohlazení pro Vaše dásně
Při používání kartáčku Philips Sonicare HX9362 se zlepší stav Vašich dásní již za dva týdny. Kartáček lépe čistí mezizubní prostory a odstraňuje plak podél dásní, odstraní tak více plaku, a tím zlepšuje zdraví...

MALL.CZ píše:

AKCE: CASHBACK 500 Kč! Philips Sonicare DiamondClean Sonický elektrický zubní kartáček HX9362/67. 5 režimů čištění 2 kartáčkové hlavice; Nabíjecí sklenice; Cestovní pouzdro s USB; Moderní design a oslnivé výsledky. Bělejší a zdravější zuby na celý život.

Alza.cz píše:

Elektrický zubní kartáček 31000 kmitů/min, 5 režimů čištění, 2 nástavce, USB cestovní nabíječka
Philips Sonicare DiamondClean Pink Sonický elektrický zubní kartáček s nabíjecí sklenicíHX9362/67 S nejstylovějším sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean v růžové barvě dosáhnete velmi brzy oslnivých výsledků. Díky pěti čisticím programům a speciálně navržené hlavici pro efektivní odstraňování pigmentace z povrchu zubů bude váš chrup viditelně čistší již po týdnu používání. Odstraňuje 7× více plaku než manuální kartáček Zlepšuje zdraví dásní během...

Electro World s.r.o. píše:

Zubní kartáček PHILIPS SONICARE HX9362 / 67 odstraní až 7-krát více plaku z těžko přístupných míst, zlepší zdravotní stav dásní již za 2 týdny. Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare zajišťuje výjimečně kvalitní čištění a bělejší zuby, jako kdyby jste používali běžnou ruční zubní kartáček. Ovládací panel na rukojeti umožňuje volbu z pěti různých čistících režimů, které se přesně přizpůsobí vašim potřebám. Provozní čas od plného nabití do vybití až 3 týdny (při standardním používání 2 x 2 min. Denně). Nechybí ani podsvícená ikona, která ukazuje stav baterie. Součástí balení je cestovní pouzdro, elegantní dobíjecí pohár + cestovní nabíječka. Barva: růžová

KASA.cz píše:

Získejte 500 Kč zpět!
Kupte si tento výrobek v období od 1. 10. 2018 do 31. 1. 2019 a proveďte registraci do 21 dnů od nákupu.
Příslušná částka vám bude odeslána na váš bankovní účet do 30 dní od provedení registrace.
Úplná pravidla akce a registrační formulář naleznete ZDE
Akci nelze kombinovat s akcí Záruka vrácení peněz.
Využijte 90 dní testování se zárukou vrácení peněz!
Co musíte udělat, abyste získali 90 dní záruky vrácení peněz?
Zaregistrujte jakýkoli sonický kartáček nebo přístroj mezizubní hygieny Philips Sonicare na www.philips.cz/myphilips, a to nejpozději do 30 dnů od nákupu.
Nejpozději 90 dnů od nákupu kontaktujte Philips linku zákaznické podpory na telefonním čísle 233 099 099 (pondělí-pátek 8-19 hod.).
Operátoři následně zajistí svoz výrobku od Vás (účastníka akce) k servisnímu partnerovi Philips.
Výrobek lze vrátit pouze nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s kopií dokladu o nákupu.
Výrobek nelze vrátit přímo na prodejně, vždy je třeba za tímto účelem kontaktovat Philips linku zákaznické podpory na výše uvedeném telefonním čísle v uvedených dnech a pracovní době.
Platí pro produkty zakoupené v období od 1.9. - 31.12.2018.
Podrobná pravidla, registrační formulář a seznam prodejců naleznete ZDE.
Sonický elektrický zubní kartáček
Režimy
Clean - pro každodenní kvalitní čištění
Gum Care - jemně masíruje dásně
Polish - krásný a zářivý úsměv
Sensitive - čištění šetrné k zubům a dásním
White - odstraňuje povrchové pigmentace
Clean - pro každodenní kvalitní čištění
Gum Care - jemně masíruje dásně
Polish - krásný a zářivý úsměv
Sensitive - čištění šetrné k zubům a dásním
White - odstraňuje povrchové pigmentace
Balení obsahuje:
1 sonický kartáček (tělo) DiamondClean Pink
Kartáčkové hlavice: 1 DiamondClean, kompaktní velikost,1 DiamondClean, standardní velik...

Parametry Philips HX 9362/67

Výrobce Philips

Podobné produkty

Podobné fráze: