Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Zubní kartáčky  >  Curaprox CS 5460 Ultra Soft 3 k

Curaprox CS 5460 Ultra Soft 3 ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis: Kartáčky Curaprox mají štětiny, které jsou vyrobeny ze speciálního materiálu CUREN, který má tu vlastnost, že se nemění tvar štětin ani po jejich namočení. Vlákna jsou tenká a čištění zubů je mnohem jemnější než za použití klasického zubního kartáčku. Ultra Soft variantu kartáčku uvítáte například při léčbě paradontózy. Curaprox CS 5460 Ultra Soft má osmihrannou rukojeť štětiny při čištění...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Curaprox CS 5460 Ultra Soft 3 ks

Doprava: 79 Kč
= 288 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis Curaprox CS 5460 Ultra Soft 3 ks

Lékárna.cz píše:

Ultraměkký zubní kartáček Curaprox má 5460 hustě seřazených aktivních vláken z Curenu. Proto čistí zuby velmi šetrně, ale přitom pečlivě.

Eshop Dr.Max píše:

Zubní kartáček s velmi hustými extra jemnými štětinami, které jsou na koncích zaoblené a tudíž nedochází k porušení skloviny při čištění zubů. Kartáček je vhodný pro citlivé a bolestivé dásně. Kartáček má velmi malou hlavu, což umožňuje snadný přístup i na hůře přístupná msta v dutině ústní. Švýcarské zubní kartáčky CURAPROX jsou vyvinuty podle nejnovějších trendů v zubní hygieně. UPOZORNĚNÍ: Obrázek je pouze ilustrační. Uveďte prosím do poznámky, zda požadujete barvu kartáčku pro muže či ženu. Zdroj: www.zdravedasne.cz

Pilulka.cz píše:

Je ultraměkký zubní kartáček s velmi jemnými a hustě seřazenými vlákny CUREN pro čištění zubů bez bolesti. Kartáček je zároveň velmi odolný vůči opotřebování. Barva dle aktuální nabídky.

elixi.cz píše:

Popis: Kartáčky Curaprox mají štětiny, které jsou vyrobeny ze speciálního materiálu CUREN, který má tu vlastnost, že se nemění tvar štětin ani po jejich namočení. Vlákna jsou tenká a čištění zubů je mnohem jemnější než za použití klasického zubního kartáčku. Ultra Soft variantu kartáčku uvítáte například při léčbě paradontózy. Curaprox CS 5460 Ultra Soft má osmihrannou rukojeť štětiny při čištění neponičí zubní krček, dosáhnou na celý zub i dáseň vyčistí velké nečistoty bez přílišného tlačení na kartáček štětiny Curaprox neměknou ani po namočení Obsah: 3 ks Curaprox CS 5460 Bez možnosti výběru barvy.

Lékárna U Rotundy píše:

Cenově výhodné balení.
S více než 5460 ultra jemnými vlákny CUREN®, které jsou hustě seřazené v malé hlavičce, čistí tento zubní kartáček velmi účinně a zároveň je mimořádně

sLéky.cz píše:

Moderní zubní kartáček, 5460 jemných vláken, odolných vůči opotřebení s mimořádnými čistícími vlastnostmi. Hustě štětinové pole kartáčku se skládá z jemných patentovaných vláken CUREN, které si zachovávají pružnost bez ohledu na to, zda jsou mokrá nebo suchá. Díky svým vlastnostem šetrně vyčístí i drobné nerovnosti zubů a dásňového žlábku. Malá hlavička kartáčku se dostane i k těžko dostupným místům. Osmihranný průřez rukojeti umožňuje snadnou manipulaci při čištění ve všech úhlech.

AlfaFIT - zdroj Vašeho zdraví a krásy píše:

Curaprox CS5460 Ultrasoft zubní kartáček má ultrajemná vlákna, která jsou odolná vůči opotřebování. CS5460 Ultrasoft zubní kartáček je ultra jemmný a má trvalé účinky při dlouhodobém užívání. Vyznačuje se mimořádnými čistící vlastnostmi a je vhodný pro lidi, kteří nechtějí podráždit své dásně.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Moderní zubní kartáček, 1560 jemných vláken, odolných vůči opotřebení s mimořádnými čistícími vlastnostmi.
CS 5460 "ultra soft" (Curen 0,10 mm ) - nejměkčí nabízená varianta kartáčku Curaprox.
Velmi jemný zubní kartáček efektivně čistí zuby a je maximálně šetrný k vašim dásním.
Výhodné balení obsahuje 3 zubní kartáčky.

Vlastnosti:
velmi jemné štětiny z vlákna Curren 5460.

Inovované klasické zubní kartáčky Curaprox jsou stvořeny pro kvalitní, ale zároveň i pohodlné a bezpečné čištění zubů s kladením největšího důrazu na minimalizace poranění dásně a zbytku ústní dutiny.
Speciální štětiny kartáčku Curaprox jsou vyráběny z moderního materiálu CUREN, jehož vlastnosti se nemění ani po namočení vodou. Z tohoto důvodu je možné, aby vlákna byla tenčí a celý proces čištění zubů jemnější než s běžnými zubními kartáčky. Zároveň malá hlavice kartáčku Curaprox zaručuje intenzivnější a šetrnější čištění.

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Limitovaná edice zubních kartáčků Curaprox CS 5460 ultrasoft winter obsahuje tři kartáčky v nádherně vyladěných odstínech modré.
Kartáček ultrasoft je ultraměkký zubní kartáček s 5460 velmi jemnými a hustě seřazenými vlákny CUREN pro čištění zubů bez bolesti. Kartáček je velmi odolný vůči opotřebování.
Výhody kartáčku Curaprox CS 5460:

5460 velmi jemných vláken CUREN
Šetrně vyčistí i drobné nerovnosti zubů a dásňového žlábku
Malá hlavička kartáčku se dostane i k těžko dostupným místům
Snadná manipulaci díky osmihrannému profilu držadla
Ohebný krček umožňuje vytvoření individuálního úhlu

Značka Curaprox
Curaprox kartáčky na zuby jsou vyvíjeny ve Švýcarsku podle nových trendů v zubní hygieně. Na první pohled vypadají oproti výrobkům známých firem zcela obyčejně. Firma se zaměřuje na dokonalou funkčnost a ne na bezúčelné inovace vzhledu, které často slouží pouze k nalákání zákazníka. Čisticí část s vlákny je menší než bývá zvykem. Tím ja zaručen snadný přístup do všech míst. Mají velmi hustě umístěná jemná vlákna, na koncích zaoblená, což zabraňuje poškrábání skloviny.
Obrázky u produktu jsou orientační a nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Pokud máte zájem o konkrétní barevné provedení, uveďte prosím své přání v poznámce při vytváření objednávky. Pokud to bude jen trochu možné, budeme se snažit Vám vyhovět.

Parametry Curaprox CS 5460 Ultra Soft 3 ks

Podobné produkty

Podobné fráze: