Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Pneumatiky  >  Zimní pneumatiky  >  Semperit Van-Grip 195/70 R15 C 104 R

Semperit Van-Grip 195/70 R15 C 104 R

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 867 Kč
Porovnat 6 obchodů
Rozměr pneu: 195/70 R15 Váhový index: 104 Rychlostní index: R Typ pneumatiky: zimní pneu - van

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Semperit Van-Grip 195/70 R15 C 104 R

Popis Semperit Van-Grip 195/70 R15 C 104 R

Mojepneu píše:

SEMPERIT VAN-GRIP 2 - novinka 2013 nahrazující zimní dezén SEMPERIT VAN-GRIP. Zlepšený výkon na sněhu díky velkému počtu hrana zvětšené délce lamel. Snížení rizika aquaplaningu, díky širokým drážkám. Výborná trakce a brzdy na sněhu , dokonce při vysokém zatížení - díky vysoké hustotě lamel. SEMPERIT VAN-GRIP 2 SEMPERIT - pneumatiky, dosahující vysoký kilometrový výkon díky rovnoměrnému opotřebení. Semperit je dceřinná značka společnosti Continental. Semperit je původně rakouský výrobce s dlouhou tradicí.

pneushop.cz píše:

Van-Grip 2 - Odolná. Vzdoruje zimě. Odolná a houževnatá Pružný zimní expert s jediným cílem: doručit každý náklad po sněhu a ledu na místo určení. Vynikající přírůstek do řady zimních pneumatik Semperit s titulem „osvědčeno v Aplách“.Nový směrový dezén slibuje vyšší výkon na zasněžených a mokrých površích, a to i při velkém zatížení. Pro víceúčelová/MPV vozidla, mikrobusy a dodávky. Doručí každý náklad po sněhu a ledu na místo určení. Kvalita od Semperitu zajišťuje maximální bezpečí, dokonce i v náročných podmínkách. Zlepšený výkon na sněhu. Vhodná například pro vozidla Nissan NV400, Renault Master a Opel Movano. Vysoký počet hran běhounu: lepší výkon na sněhu Směrový dezén se širokými drážkami: dobrý výkon při aquaplaningu Vylepšená kaučuková směs: snížený valivý odpor Zlepšený výkon na sněhu. Velký počet hran dezénových bloků pro lepší záběrové vlastnosti na zasněžených vozovkách. Vaše výhoda: Výrazně lepší přilnavost a kratší brzdnou dráhu a to i při velkém zatížení. Dobrá ochrana před aquaplaningem. Směrový dezén se širokými drážkami dobře odvádí vodu z kontaktní plochy. Vaše výhoda: Díky menšímu riziku vzniku aquaplaningu zajišťuje bezpečnou jízdu na mokrých vozovkách a rozbředlém sněhu. Snížený valivý odpor. Zlepšená běhounová směs pro vynikající přilnavost a nižší valivý odpor. Vaše výhoda: Nižší spotřeba paliva, což přispívá k vyšší ekonomičnosti provozu.

PneuOK píše:

Překonají zimu Pružný zimní expert s jediným cílem: aby každý zatížení sněhem a ledem k cíli. Hodný doplněk k alpské osvědčené zimní pneumatiky zimní Semperit. Technické detaily: Nový směrový dezén slibuje vyšší výkon na zasněžených a mokrých površích, a to i při velkém zatížení. - Velmi výkonná pneumatika s kratší brzdnou dráhou tam, kde na tom nejvíc záleží - Kratší brzdná dráha za mokra i za sucha - Vynikající ovladatelnost - Nižší spotřeba paliva • Lepší výkon Vysoký počet hran běhounu pro lepší blokování na zasněžených silnicích. • Dobrá odolnost vůči aquaplaningu výkon Směrový dezén s širokými drážkami pro lepší výtlakem vody. Vaše výhoda: bezpečné jízdy na mokrém a rozbředlém sněhu silnice v důsledku snížení aquaplaningu. • Snížení valivý odpor Vylepšená gumová směs pro vynikající přilnavost a snižuje valivý odpor. Vaše výhoda: nižší spotřeba paliva, a proto velmi efektivní. • Boční ochrana Robustní navržený oděru žebro s další vrstvou z kaučuku na boku pneumatiky pro lepší ochranu proti oděru obrubník. Vaše výhoda: Velmi úsporné díky prodloužené životnosti pneumatiky.

Ipneu.cz píše:

Van-Grip 2 - Odolná. Vzdoruje zimě. Pro víceúčelová/MPV vozidla, mikrobusy a dodávky. Doručí každý náklad po sněhu a ledu na místo určení. Zlepšený výkon na sněhu.Výrazně lepší přilnavost a kratší brzdná dráha i při velkém zatížení díky zlepšeným záběrovým vlastnostem pneumatiky na sněhem pokrytých vozovkách. Dobrá ochrana před aquaplaningem.Díky širokým dezénovým drážkám efektivně odvádí vodu a zaručuje tak bezpečnou jízdu na mokrých vozovkách a rozbředlém sněhu. Snížený valivý odpor.Zlepšená běhounová směs pro vynikající přilnavost a nižší valivý odpor zajišťuje nižší spotřebu paliva. Zakupte výhodně SEMPERIT Van-Grip 2 195/70 R15 104/102R C Zimní od výrobce SEMPERIT z kategorie Pneumatiky | Dodávkové | Zimní za cenu 2023 Kč.

Parametry Semperit Van-Grip 195/70 R15 C 104 R

Výrobce Semperit
Rychlostní index Udává maximální rychlost, na kterou je pneumatika konstruována.
L = do 120 km/h
M = do 130 km/h
N = do 140 km/h
P = do 150 km/h
Q = do 160 km/h
R = do 170 km/h
S = do 180 km/h
T = do 190 km/h
V = do 240 km/h
W = do 270 km/h
Y = do 300 km/h
R
Průměr ráfku Písmeno značí druh konstrukce (R=radiální, D=diagonální, B=bias belted)
Číslo označuje vnitřní průměr pneumatiky v palcích.
R15
Nosnostní index Udává maximální nostnost pneumatiky. Hodnota tohoto indexu na pneumatice musí být stejná nebo vyšší než ve Vašem TP. 104
Boční profil pneumatiky Poměr výšky a šířky pneumatiky v procentech. Umisťuje se za lomítko a jde o druhé číslo v názvu. 70
Šířka Jedná se o první číslo v názvu pneumatiky. Za údaj se umisťuje lomítko. 195
Typ Typ vozu, pro který je pneumatika určena. Van (Dodávka)

Podobné produkty

Podobné fráze: