Zimní pletená čepice Liverpool FC v červené barvě. Bílý znak legendárního klubu vyšitý na přední části. Spodní lem klasicky ohrnutý nahoru. Kvalitní pletený materiál zaručuje hřejivost a pohodlí. Ideální do chladného počasí. Čepice má univerzální velikost. Barva: červená Znak Liverpool FC na přední části Velikost: univerzální Oficiální produkt Liverpool FC Originální čepice Liverpool FC je skvělou volbou pro každého příznivce tohoto klubu. Stylový doplněk, který zdůrazní klubovou příslušnost a... Celý popis

Koupit za 599 Kč

Popis

Zimní pletená čepice Liverpool FC v červené barvě. Bílý znak legendárního klubu vyšitý na přední části. Spodní lem klasicky ohrnutý nahoru. Kvalitní pletený materiál zaručuje hřejivost a pohodlí. Ideální do chladného počasí. Čepice má univerzální velikost.

Barva: červená
Znak Liverpool FC na přední části
Velikost: univerzální

Oficiální produkt Liverpool FC
Originální čepice Liverpool FC je skvělou volbou pro každého příznivce tohoto klubu. Stylový doplněk, který zdůrazní klubovou příslušnost a doladí každý outfit. Skvělá pro každodenní nošení nebo jako ideální dárek pro milovníka fotbalu.
Zobrazit více

Parametry

Značka Curepink
Materiál 100 % akryl
Barva červená
Sportovní ano
Pletené ano