Ziener Kim Lady černá

0 %
(0 hodnocení)

Ziener Kim lady černé Stylové dámské lyžařské rukavice značky Ziener s módními kožešinovými manžetami. Jsou měkké a příjemné na nošení. Udržují dámské ruce v teple. Poskytují optimální uchop. Rukavice jsou ideální pro zimní sporty a outdoorové volnočasové aktivity.  Detaily produktu: - elegantní vzhled - příjemná podšívka - výšivka na vrchní straně materiál: - Vrchní materiál: 100% polyester - Dlaň: 100% polyester - Podšívka: 100% polyester - Výplň: 100% polyester   Ziener je německá... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč

Popis

Ziener Kim lady černé
Stylové dámské lyžařské rukavice značky Ziener s módními kožešinovými manžetami. Jsou měkké a příjemné na nošení. Udržují dámské ruce v teple. Poskytují optimální uchop. Rukavice jsou ideální pro zimní sporty a outdoorové volnočasové aktivity. 

Detaily produktu:

- elegantní vzhled
- příjemná podšívka
- výšivka na vrchní straně

materiál:

- Vrchní materiál: 100% polyester
- Dlaň: 100% polyester
- Podšívka: 100% polyester
- Výplň: 100% polyester

 

Ziener je německá rodinná firma s dlouholetou tradicí. Specializuje se na výrobu lyžařských rukavic a zimního a letního sportovního oblečení. Mimo jiné sponzoruje německý a rakouský národní lyžařský tým. V České republice je zapojena do oblékání sportovců ve skicrossu a skocích na lyžích. Cílem firmy je již od vzniku pomáhat sportovcům k dosažení jejich cílů. Ziener klade důraz na kvalitu, funkčnost, inovaci a design.

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Ziener
Určení pro ženy
Materiál 100 % polyester
Vnitřní materiál 100 % polyester
Membrána ThermoShield
Barva černá