Číslo výrobku: DG-005 Zjednodušené číslo výrobku: DG005 OEM čísla (originální čísla automobilky): FORD 1037204 FORD 1669977 MITSUBISHI M883828 MITSUBISHI MW30756065 NISSAN 11065-00Q00 NISSAN 11065-00QAA NISSAN 11065-00QAF NISSAN 11065-00QAG NISSAN 11065-BN701 OPEL 1214020 OPEL 1214082 OPEL 4402724 OPEL 4416912 OPEL 88900722 RENAULT 7700111323 RENAULT 7701069730 RENAULT 8200421091 RENAULT 8200434855 RENAULT 8200464077 RENAULT 8200490950 RENAULT 8671004853 SUZUKI 18550-67JG0 SUZUKI 18550-84A00 SUZUKI... Celý popis

Koupit za 158 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší

Popis

Číslo výrobku: DG-005

Zjednodušené číslo výrobku: DG005

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FORD 1037204
FORD 1669977
MITSUBISHI M883828
MITSUBISHI MW30756065
NISSAN 11065-00Q00
NISSAN 11065-00QAA
NISSAN 11065-00QAF
NISSAN 11065-00QAG
NISSAN 11065-BN701
OPEL 1214020
OPEL 1214082
OPEL 4402724
OPEL 4416912
OPEL 88900722
RENAULT 7700111323
RENAULT 7701069730
RENAULT 8200421091
RENAULT 8200434855
RENAULT 8200464077
RENAULT 8200490950
RENAULT 8671004853
SUZUKI 18550-67JG0
SUZUKI 18550-84A00
SUZUKI 18550-84A50
SUZUKI 18550-84A51
VOLVO 30883828
VW N10140101
VW N10140102
VW N10140103
VW N10140104
VW N10140105
GENERAL MOTORS 9110724
GENERAL MOTORS 93189648
GENERAL MOTORS 93196922
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Denso
Délka 92 mm