Číslo výrobku: CH229 Zjednodušené číslo výrobku: CH229 OEM čísla (originální čísla automobilky): CITROËN 5960G2 FIAT 9659279280 FORD 1096527 FORD 10968527 FORD 1309471 FORD 1569520 FORD 4612191 FORD 7C166M090AB FORD EZD.38 FORD XS7U-6M090-BA FORD XS7U-6M090-BB JAGUAR 02JD61164 JAGUAR C2S40053 JAGUAR JD61164 PEUGEOT 5960G2 CITROËN/PEUGEOT 5960 88 CITROËN/PEUGEOT 5960 89 FORD OTOSAN 1C10 6M090 AA LAND ROVER LR004377

Koupit za 211 Kč

Popis

Číslo výrobku: CH229

Zjednodušené číslo výrobku: CH229

OEM čísla (originální čísla automobilky):
CITROËN 5960G2
FIAT 9659279280
FORD 1096527
FORD 10968527
FORD 1309471
FORD 1569520
FORD 4612191
FORD 7C166M090AB
FORD EZD.38
FORD XS7U-6M090-BA
FORD XS7U-6M090-BB
JAGUAR 02JD61164
JAGUAR C2S40053
JAGUAR JD61164
PEUGEOT 5960G2
CITROËN/PEUGEOT 5960 88
CITROËN/PEUGEOT 5960 89
FORD OTOSAN 1C10 6M090 AA
LAND ROVER LR004377
Zobrazit více

Parametry

Délka 147 mm