Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Zesilovače  >  Pioneer A-10

Pioneer A-10

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 634 Kč
Porovnat 5 obchodů
Pioneer je značka vyjadřující kvalitu. Portfoliem výrobce jsou audio systémy pro domácnosti a kancelářské prostředí, z nichž lze jmenovitě uvést reproduktorové soustavy k počítači nebo k domácímu kinu, sluchátka, autorádia a samozřejmě i příslušenství. 50W stereo zesilovač Pioneer A-10 nabízí energetický design se symetrickou konstrukcí. Nabízí vysokou kvalitu zvuku, které lze dosáhnout pomocí...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pioneer A-10

Popis Pioneer A-10

SOFTCOM.cz píše:

základní integrovaný zesilovač, symetrický návrh koncového stupně, výkon 2 x 50 W do 4 Ohm, vestavěný korekční předzesilovač pro MM, A/B nebo A+B repro výstup, přemostění korekcí, regulace basů, výšek, vyvážení kanálů, loudness, výstup předzesilovače

KASA.cz píše:

Integrovaný zesilovač A-10AE je založen na konceptu Pioneer Direct Energy Design, kdy dosahuje vysokého poměru S/N a ohromujícího zvukové pole, s bohatě realistickým projevem. Může se pochlubit funkcemi a vlastnostmi, jako izolovaný napájecí zdroj, funkce Direct a MM phono vstup - to vše a mnohem víc umožňuje vychutnat si ostrý a čistý zvuk, blízký originálnímu zdroji.
ZESÍLENÍ DIRECT ENERGY
Konstrukce Pioneer Direct Energy je založena na konceptu Direct Energy Concept - bezeztrátový přenos výkonu ze zesilovače do reproduktorů. Díky této filozofii jsou nejnovější integrované zesilovače vybaveny optimalizovanými bloky napájecích / výstupních obvodů, stejně jako rozložením součástí s cílem dosáhnout ještě čistšího zvuku s nižším zkreslením. Výsledkem je vynikající přenos signálu a vysoký poměr S/N. Integrované zesilovače Pioneer dosahují vynikající výkonnosti a skvělého muzikálního projevu.
IZOLOVANÝ ZDROJ NAPÁJENÍ
Vinutí pro výkonový zesilovač, předzesilovač a ovladače jsou od sebe uvnitř výkonového transformátoru odděleny, aby se zabránilo vzájemné interferenci šumu.
FUNKCE DIRECT
Zesilovač A-10AE je vybaven funkcí Direct, která překlenuje další obvody, s výjimkou hlasitosti, což zaručuje zážitek z puristicky čistého zvuku a poslechu - ideální pro hudební obsah. Tato funkce není jen jednoduché přepnutí, ale vše je jemně vyladěno pro zvýšení muzikálního projevu.
IZOLÁTORY STOJATÉHO VLNĚNÍ
Aby se zabránilo rezonanci dutin, zesilovač je vybaven izolátory stojatého vlnění, které mají speciální tvar bez vnitřních paralelních stran. Díky tomu je lokalizace zvuku, tón a škála zvuků čistší a jasnější a zároveň to přispívá k plynulejšímu přechodu mezi kanály a k rychlejší a lepší odezvě na zvuk.
NEMAGNETICKÝ MATERIÁL TERMINÁLŮ
Pro terminály reproduktorů je použit nemagnetický materiál, který je méně náchylný k vnějšímu šumu a který přenáší signály do reproduktorů ve vysoké čistotě.
VSTUP PHONO (MM) < br /...

MALL.CZ píše:

Ohromující zvukové pole nebo spíše nekonečný zvukový lán vytvoří ve vaší domácnosti zesilovač Pioneer A-10AE s extra funkcemi v podobě izolovaného napájecího zdroje, izolátorů stojatého vlnění nebo nemagnetických terminálů. Puristicky čistý zvuk vás až šokuje – tohle se totiž jen tak neslyší!

Parametry Pioneer A-10

Výrobce Pioneer
Výkon na kanál Určuje maximální výkon, jaký může přístroj poskytnout na jeden kanál. Tato hodnota záleží na impedanci výstupu (reproduktorů). 50W
Impedance Určuje nejnižší přípustnou hodnotu impedance reproduktorů, které lze k zesilovači připojit.
Hmotnost 6.7kg

Podobné produkty

Podobné fráze: