Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Zesilovače  >  Pioneer A-10

Pioneer A-10

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 622 Kč
Porovnat 2 obchody
Pioneer je značka vyjadřující kvalitu. Portfoliem výrobce jsou audio systémy pro domácnosti a kancelářské prostředí, z nichž lze jmenovitě uvést reproduktorové soustavy k počítači nebo k domácímu kinu, sluchátka, autorádia a samozřejmě i příslušenství. 50W stereo zesilovač Pioneer A-10 nabízí energetický design se symetrickou konstrukcí. Nabízí vysokou kvalitu zvuku, které lze dosáhnout pomocí...

Všechny nabídky pro Pioneer A-10

Popis Pioneer A-10

Pioneer je značka vyjadřující kvalitu. Portfoliem výrobce jsou audio systémy pro domácnosti a kancelářské prostředí, z nichž lze jmenovitě uvést reproduktorové soustavy k počítači nebo k domácímu kinu, sluchátka, autorádia a samozřejmě i příslušenství.
50W stereo zesilovač Pioneer A-10 nabízí energetický design se symetrickou konstrukcí. Nabízí vysokou kvalitu zvuku, které lze dosáhnout pomocí ovládacích prvků na předním panelu. Těmi jsou regulátor hlasitosti, basů/výšek/balance, možnost kombinace reproduktorů A a B a režimu Source Direct.
Výstupní výkon na kanál je 50 W, frekvenční rozsah od 20 - 20 000 Hz při impedanci 4 Ohmů. K zesilovači lze připojit např. rekordéry, telefony.
Zesilovač má rozměry 435 x 128 x 360 mm a hmotnost 6,7 kg.
Základní parametry
Počet kanálů: 2
Výkon na kanál (W): 50
Maximální spotřeba (W): 135
Vstupy a výstupy: Aux, Headphone, Phono, Speaker, Tuner
Funkce
Audio funkce: Bass/Treble Tone Controls, DIRECT Switch, Stream Direct

Parametry Pioneer A-10

Výrobce Pioneer
Výkon na kanál Určuje maximální výkon, jaký může přístroj poskytnout na jeden kanál. Tato hodnota záleží na impedanci výstupu (reproduktorů). 50W
Impedance Určuje nejnižší přípustnou hodnotu impedance reproduktorů, které lze k zesilovači připojit.
Hmotnost 6.7kg

Podobné produkty

Podobné fráze: