Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Zesilovače  >  Onkyo A-9050

Onkyo A-9050

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 990 Kč
Porovnat 4 obchody
Hi-Fi stereo zesilovač Onkyo A-9050 Pokud chcete´vstoupit do světa opravdového Hi-Fi zvuku, potřebujete zesilovač špičkové kvality. A tím je právě Onkyo A-9050. Technologie širokopásmového zesilovače WRAT, DAC převodník Wolfson 192 kHz/24bit, Onkyo DIDRC, inovativní Three-Stage Amplifier Circuit, špičkové komponenty a robustní konstrukce s hliníkovým předním panelem přinesou dosud nepoznané posl...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Onkyo A-9050

Popis Onkyo A-9050

Hi-Fi stereo zesilovač Onkyo A-9050
Pokud chcete´vstoupit do světa opravdového Hi-Fi zvuku, potřebujete zesilovač špičkové kvality. A tím je právě Onkyo A-9050. Technologie širokopásmového zesilovače WRAT, DAC převodník Wolfson 192 kHz/24bit, Onkyo DIDRC, inovativní Three-Stage Amplifier Circuit, špičkové komponenty a robustní konstrukce s hliníkovým předním panelem přinesou dosud nepoznané poslechové zážitky.
WRAT - širokopásmový zesilovač pro přirozeně živý zvuk
Společnost Onkyo vyvinula technologii širokopásmového zesilovače WRAT s cílem zlepšit jasnost a charakter reprodukovaného zvuku. WRAT zesilovač podává vynikající výkon na všech úrovních výstupu s využitím minimálního množství záporných zpětných vazeb, které je jinak obvyklé u běžných zesilovačů a vede u nich ke zvýšenému zkreslení a snížení kvality zvuku. Onkyo vykazuje špičkové dynamické charakteristiky při frekvenční odezvě zasahující daleko za slyšitelnou úroveň a vylučuje prakticky veškerý negativní vliv zpětných vazeb. S technologií WRAT nedochází ke zkreslení v celém rozsahu, od velmi nízkých po velmi vysoké frekvence.
Pokročilá redukce šumu Onkyo DIDRC
Speciální technologie Onkyo DIDRC (obvod redukce intermodulačního dynamického zkreslení) zlepšuje linearitu a snižuje zkreslení v extrémně vysokém frekvenčním pásmu.  Přestože zvuk o frekvenci nad 100 kHz je lidské ucho neslyšitelný, jsou tyto frekvence náchylné na zkreslení v digitálních zařízeních, což může generovat ruch, který má vliv na charakter původního zvuku v slyšitelném pásmu. Obvody Onkyo DIDRC tak efektivně redukují i slyšitelný šum.
Špičkový DAC převodník Wolfson 192 kHz/24bit
Onkyo A-9050 využívá špičkový digitálně analogový převodník Wolfson WM8718 poskytující precizní výkon. Tento 24bitový DAC umožňuje vzorkovací frekvence až do 192 kHz, což zaručuje dokonalý poslech i z méně kvalitních zdrojů.
Three-Stage Amplifier Circuit
Inovativní Three-Stage Amplifier Circuit (třífázový obrá...

Parametry Onkyo A-9050

Výrobce Onkyo
Výkon na kanál Určuje maximální výkon, jaký může přístroj poskytnout na jeden kanál. Tato hodnota záleží na impedanci výstupu (reproduktorů). 75W
Impedance Určuje nejnižší přípustnou hodnotu impedance reproduktorů, které lze k zesilovači připojit.
Hmotnost 8.2kg

Podobné produkty

Podobné fráze: