Kde jsem:     >  Katalog   >  Audio, foto, kamery   >  Audio  >  Zesilovače  >  AQ M3 USB

AQ M3 USB

Velmi odolný a kompaktní AQ M3 je spolehlivý zesilovač vhodný jako doplněk televize nebo počítače. Tento model disponuje vstupem USB, přes který lze zesilovač propojit s počítačem. Neslouží k přehrávání z USB disků. Moderní a jednoduchá design s jednoduchými liniemi je také stylovým doplňkem do vaší domácnosti, ale i restaurace, nebo v barech. Na čelním panelu naleznete dva hlavní ovládací prvky...

Popis AQ M3 USB

Velmi odolný a kompaktní AQ M3 je spolehlivý zesilovač vhodný jako doplněk televize nebo počítače. Tento model disponuje vstupem USB, přes který lze zesilovač propojit s počítačem. Neslouží k přehrávání z USB disků. Moderní a jednoduchá design s jednoduchými liniemi je také stylovým doplňkem do vaší domácnosti, ale i restaurace, nebo v barech.
Na čelním panelu naleznete dva hlavní ovládací prvky, které slouží k pohodlnému přepínání vstupů a multifunkční ovládání hlasitosti, korekce, balance a stand-by. Je zde umístěn i displej informující o zvoleném vstupu, hlasitosti, korekcí atd.
Výkon zesilovače je 2x 50 W při 4 ohmech. Zesilovač má vlastní ochranné obvody a díky pasivnímu chlazení neruší svým provozem okolí. Na zadní straně zesilovače najdete 3x cinch stereo vstup, a 1x miniUSB připojení k PC, svorky pro zapojení reproduktorů, hlavní vypínač 230 V, pojistku a konektor pro 230 V napájení. Rozměry zesilovače činí 190 x 70 x 275 mm s váhou 3 kg. Celé provedení je v černé barvě, k dispozici je také dálkové ovládání.
Základní parametry


Počet kanálů:
2
RMS výkon [W]:
100
Výkon na kanál (W):
50
Vstupy a výstupy:
mini USB, RCA
Dálkové ovládání:
Ano
Rozměry/Váha
Šířka [mm]:
190
Výška [mm]:
70
Hloubka [mm]:
275
Hmotnost [kg]:
3
Ostatní parametry
Odstup signál/šum [dB/A]:
80

Parametry AQ M3 USB

Výrobce AQ
Výkon na kanál Určuje maximální výkon, jaký může přístroj poskytnout na jeden kanál. Tato hodnota záleží na impedanci výstupu (reproduktorů). 50W
Impedance Určuje nejnižší přípustnou hodnotu impedance reproduktorů, které lze k zesilovači připojit.
Hmotnost 3kg

Podobné produkty

Podobné fráze: