Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Auto HiFi  >  Zesilovače do auta

Zesilovače do auta

Výrobci:

Magnat
Nalezeno:    26 produktů

ALPINE MRV-F300

Zesilovač do auta, 4-kanálový, třída D, max. výkon 640W, RMS 4x 50W(4ohm), 4x 75W(2ohm), frekvence 20Hz-20kHz, SN Ratio >98dB, RCA output Čtvrtá generace autozesilovačů V-Power od společnosti Alpine vykazuje znatelný posun výkonu reproduktorů. Tento digitální zesilovač třídy D poskytuje i přes svou kompaktní velikost výkon srovnatelný se stejnými přístroji třídy A nebo B. Jeho relativně malá velikost tak poskytuje možnost bezproblémové instalace i v ome...

Více informací
od 5 490 Kč
Koupit nejlevněji

CRUNCH GPX 500.2

Oba modely GPX přesvědčí nepřekonatelným poměrem cena - výkon a mají předpoklad stát se nejprodávanějšími kusy. Zesilovače řady GPX přesvědčí svojí kvalitou zvuku a promyšleným designem. S cenově optimalizovaným výkonem a snadno ovladatelnými funkcemi jsou zesilovače GPX určeny pro začátečníky - uživatele autorádií. Hudební výkon 2 x 125 W·2-kanálový princip Koncový zesilovač Crunch GPX-500, 2x 125 W od výrobce Crunch v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybk...

Více informací
od 2 290 Kč
Koupit nejlevněji

CRUNCH GPX1000.4

Oba modely GPX přesvědčí nepřekonatelným poměrem cena - výkon a mají předpoklad stát se nejprodávanějšími kusy. Zesilovače řady GPX přesvědčí svojí kvalitou zvuku a promyšleným designem. S cenově optimalizovaným výkonem a snadno ovladatelnými funkcemi jsou zesilovače GPX určeny pro začátečníky - uživatele autorádií. Hudební výkon 4 x 125 W·4-kanálový princip Koncový zesilovač Crunch GPX-1000, 4x 125 W od výrobce Crunch v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhyb...

Více informací
od 2 790 Kč
Koupit nejlevněji

MAGNAT Edition Four

V případě, že přemýšlíte nad koupí kvalitního zesilovače, Magnat Edition Four bude skvělou volbou. Nejen pro jeho ohromný výkon, ale i relativně přijatelnou cenu. Je čtyřkanálový a dosahuje maximálního výkonu 1000 W. Kvalitní zpracování zaručuje opravdu dlouhou životnost. O provozu či přetížení Vás informuje LED indikace svítící zeleně a červeně.

Více informací
od 4 119 Kč
Koupit nejlevněji

Mac Audio MPExclusive 4.0

...tabilitě 2 Ohmů. Je vestavěný pod stylovým kovovým krytem značky Mac Audio s nápadným gravírováním MPExclusive 4.0. Disponuje jak nízkofrekvenčními vstupy a výstupy, tak i svými vysokofrekvenčními vstupy a výstupy s přepínatelným bass boosterem, který poskytuje dodatečně 0 až 12 dB na 45 Hz. Přemostění či možnost tri-mode provozního režimu je samozřejmostí. Je samozřejmé, že zesilovač je vybaven proti zkratu, DC ofsetu a ochranou před vysokými teplotami.

Více informací

Alpine BBX-F1200

Kvalitní 4-kanálový zesilovač Alpine BBX-F1200 s výkonem až 600 W. Vysokofrekvenční a nízkofrekvenční filtr umožňují nastavit frekvence ve vysokém, středním i spodním pásmu tak, abyste efektivně využili připojené reproduktory. Prostřednictvím funkce BASS EQ můžete maximalizovat výkon Vašeho systému a dosáhnout tak mohutnější basy.

Více informací

Magnat Edition Two

Magnat Edition Two je zesilovač vyznačující se malými rozměry i skvělým provozem. O zapnutí a vypnutí Vás spolehlivě informuje pomocí kontrolky svítící zeleně a červeně. S hmotností jen dva kilogramy ho při řízení určitě nepocítíte, díky čemuž nijak nenarušuje plynulou jízdu. Žádného nebezpečí se obávat nemusíte - zesilovač disponuje ochranným obvodem proti zkratům.

Více informací

Magnat Edition Two Limited

Magnat Audio Edition S Two Limited bude skvělou volbou do mnoha aut. Zesilovač je dvoukanálový a po celou dobu bude zaručovat plynulý chod i bezproblémový provoz. Ve srovnání se svým předchůdcem nabízí mnohem více energie. Vícedílný hliníkový chladič zajišťuje optimální odvod tepla. O zapnutí či vypnutí Vás informuje LED dioda.

Více informací

Magnat Edition Four Limited

S provozem tohoto zesilovače Magnat Edition Four Limited budete maximálně spokojený. Vyznačuje se plynulým chodem, který bude zajišťovat po celou dobu. Je čtyřkanálový a své místo najde v mnoha automobilech. Frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí od 5 do 50 000 Hz a maximální výkon dosahuje 1200 W. O zapnutí či vypnutí Vás zase informuje LED kontrolka.

Více informací

Magnat Edition Mono

Magnat Edition Mono představuje skvělou volbu z mnoha zesilovačů, které jsou momentálně na trhu dostupné. Vaše sympatie si získá nejen ohromným výkonem a citlivostí, ale i přijatelnou cenou. Svými rozměry navíc nezabírá příliš mnoho místa. O provozu či přetížení Vás informuje LED dioda svítící zeleně či červeně.

Více informací

Mac Audio Micro Fit 4.0

Mac Audio Micro Fit 4.0 zesilovač bude skvělou volbou do mnoha aut nejen pro své kompaktní rozměry, ale také ohromný a spolehlivý výkon, který zajišťuje po celou dobu. Případného nebezpečí se obávat nemusíte. Vyznačuje se ochranou před zkratem, přehřátí i DC offsetem. Je čtyřkanálový a dosahuje výkonu RMS 4x55 W.

Více informací

Alpine KTP-445A

Alpine KTP-445 je 4-kanálový digitální zesilovač s výkonem 4 x 45 W RMS a 4 x 100 W max. Zařízení je ve velikosti cca čelního panelu autorádia. Na jeho zapojení do auta nepotřebujete žádnou další kabeláž ani nástroje, prostě se 'zacvakne' mezi autorádio Alpine a ISO koncovky v autě.

Více informací

Alpine PMX-F640

Čtyřkanálový zesilovač do auta nabízí vysoký výkon za skvělou cenu a je vhodný do jakéhokoliv auta díky kompaktním rozměrům. Celkový výkon 640 W, podpora můstkového zapojeni, filtr horní a dolní propusti, zvýraznění basů Bass EQ.

Více informací

JBL GX-A3001 - zesilovač monoblok

JBL GX-A3001 je jednokanálový autozesilovač, který Vás zaujme hned několika vlastnostmi. Potěší Vás vysokým výkonem, dokonalým designem chladiče, ale především ohromnou zvukovou reprodukcí. Společnost JBL patří k těm nejlepším, proto jí můžete maximálně důvěřovat. Vyznačuje se dvěma impedancemi (4 a 2 ohmy) a celkový výstupní výkon dosahuje 415 W. Frekvenční odezva se zase pohybuje v rozmezí od 10Hz do 320Hz.

Více informací

Alpine BBX-T600

Kvalitní 2-kanálový zesilovač s výkonem až 300 W. Vysokofrekvenční a nízkofrekvenční filtr umožňují nastavit frekvence ve vysokém, středním i spodním pásmu tak, abyste efektivně využili připojené reproduktory. Prostřednictvím funkce BASS EQ můžete maximalizovat výkon Vašeho systému a dosáhnout tak mohutnější basy.

Více informací

Mac Audio Titanium PRO 2.0

Mac Audio Titanium PRO 2.0 je opravdu výkonný zesilovač, který najde své využití opravdu v mnoha automobilech. Oceníte nejen jeho perfektní zvuk, který bude zajišťovat po celou dobu, ale i flexibilními funkcemi a stabilní provozem. Hliníkový kryt je bezpečný a vypadá mimořádně elegantně. Vyznačuje se také ochranou před zkratem, DC ofsetem i proti přehřátí.

Více informací

JBL GX-A602 - 2-kanálový zesilovač

... zesilovač JBL GX-A602 se vyznačuje opravdu kvalitní konstrukcí, kterou zaručuje perfektní výsledky za všech okolností. Těšit se můžete na dramatické zlepšení a studiový zvuk. Díky svým kompaktním rozměrům je montáž skutečně velmi jednoduchá, proto z ní nemusíte mít žádné obavy. Chladič je vyroben z litého hliníku. Doladění zvuku podle použitých reproduktorů umožňuje elektronický crossover. Zvýraznění basů je v režii přepínatelného bassboostu.

Více informací

JBL GX-A604 - 4-kanálový zesilovač

Čtyřkanálový zesilovač JBL GX-A604 se vyznačuje spolehlivým provozem i skvělým výkonem. Bez pochyb Vás potěší i svou přijatelnou cenou. Díky kompaktním rozměrům je montáž v jakémkoli prostoru bezproblémová. Chladič je vyroben z litého hliníku. Elektronický crossover zajistí doladění zvuku podle použitých reproduktorů. Za zvýrazněné basy zase může přepínatelný BassBoost.

Více informací

Mac Audio Titanium PRO 1.0

Mac Audio Titanium PRO 1.0 zesilovač bude skvělou volbou do mnoha aut. Je jednokanálový a disponuje opravdu mnoha flexibilními funkcemi, ale i stabilní provozem po celou dobu. Hliníkový kryt působí elegantně a současně je i bezpečný. Vyznačuje se ochranou před zkratem, DC ofsetem a přehřátí. Žádného nebezpečí se tedy obávat nemusíte. Propojit jej lze i s několika zesilovači.

Více informací

Koncový zesilovač Raveland XCA -400, 4x 300 W

...dely Raveland dobrou volbou! Koncový zesilovač Raveland XCA -400, 4x 300 W od výrobce Raveland v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz! Koncový zesilovač Raveland XCA -400, 4x 300 W od výrobce Raveland v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Více informací

Koncový zesilovač Caliber CA-450, 4x 150 W

...tu Koncový zesilovač Caliber CA-450, 4x 150 W od výrobce Caliber Audio Technology v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz! Koncový zesilovač Caliber CA-450, 4x 150 W od výrobce Caliber Audio Technology v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Více informací

Koncový zesilovač Crunch GTX2400, 2x 110/200 W

...·2kanálový koncový stupeň Koncový zesilovač Crunch GTX2400, 2x 110/200 W od výrobce Crunch v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz! Koncový zesilovač Crunch GTX2400, 2x 110/200 W od výrobce Crunch v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Více informací

Koncový zesilovač Crunch GTX4400, 4x 60/100 W

... W·4kanálový koncový stupeň Koncový zesilovač Crunch GTX4400, 4x 60/100 W od výrobce Crunch v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz! Koncový zesilovač Crunch GTX4400, 4x 60/100 W od výrobce Crunch v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Více informací

Koncový zesilovač Crunch GTI4100, 4x 200 W

... výkon 4x 200 W·4kanálový princip Koncový zesilovač Crunch GTI4100, 4x 200 W od výrobce Crunch v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz! Koncový zesilovač Crunch GTI4100, 4x 200 W od výrobce Crunch v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Více informací

Koncový zesilovač Crunch GTI4150, 4x 300 W

... výkon 4x 300 W·4kanálový princip Koncový zesilovač Crunch GTI4150, 4x 300 W od výrobce Crunch v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz! Koncový zesilovač Crunch GTI4150, 4x 300 W od výrobce Crunch v kategorii Auto|Auto HiFi, multimedia|Koncové zesilovače, kapacitory, výhybky|Koncové stupně Car HiFi. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Více informací

Podobné fráze:

zapojeni tv do zesilovace wifi  •  dino auta do auta  •  auta do auta cars 3  •  zacleneni zesilovace do domaciho kina  •  tv do auta  •  vune do auta  •  dvd do auta  •  cip do auta  •  hi fi do auta  •  mriz do auta  •  sit do auta  •  mp3 do auta  •  gps do auta  •  lcd do auta  •  neon do auta  •  gumy do auta  •  mp4 do auta  •  pc do auta  •  usb do auta  •  kos do auta  •  box do auta  •  deka do auta  •  mp 3 do auta  •  dvb t do auta  •  pc do auta a 0  •  hra do auta  •  hama do auta  •  sada do auta  •  cd do auta  •  kama do auta  •