Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Žehličky  >  DOMO DO 7074 S

DOMO DO 7074 S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 490 Kč
Porovnat 2 obchody
Parní generátorLuxusní a výkonná žehlička s parním generátorem značky Domo učiní vaše žehlení tak jednoduché! Umožní vám také dosáhnout lepších výsledků. větší zásobník vody lepší výsledky Popis Žehlička DOMO DO 7074 S,​ s parním generátorem: Dostupný kompaktní přístroj pro běžné žehlení do každé domácnosti. Značka Domo se stala známou především zaváděním nejnovějších trendů ve vývoji a...

Všechny nabídky pro DOMO DO 7074 S

Popis DOMO DO 7074 S

Parní generátorLuxusní a výkonná žehlička s parním generátorem značky Domo učiní vaše žehlení tak jednoduché! Umožní vám také dosáhnout lepších výsledků. větší zásobník vody
lepší výsledky
Popis Žehlička DOMO DO 7074 S,​ s parním generátorem: Dostupný kompaktní přístroj pro běžné žehlení do každé domácnosti.
Značka Domo se stala známou především zaváděním nejnovějších trendů ve vývoji a používání moderních pomocníků v domácnosti.
Proto je také nabídka žehliček soustředěna především na parní centra, která žehlení velmi usnadňují a v současné době nahrazují klasické napařovací žehličky.
Žehlení s parním centrem se stává zábavou a ve srovnání s jakoukoliv napařovací žehličkou přináší jen pozitiva.
Žehlení s pomocí žehličky s parním generátorem (parní stanice) se stává jednodušší, pohodlnější a zábavnější především díky nižší hmotnosti samotné žehličky (nádržka s vodou je zvlášť).
Nespornou výhodou tohoto řešení je jistě také podstatně větší zásobník vody než u běžných napařovacích žehliček.
Parní žehlička Vám umožní dosáhnout lepších výsledků žehlení díky stálému přísunu páry z připojené parní stanice, ve které páru vyrábí parní generátor a do žehličky ji dodává speciálním přívodním kabelem, což umožňuje efektivně žehlit i při nižších teplotách.
Parní generátor svým výkonem také umožňuje efektivně žehlit více vrstev najednou - vhodné například pro žehlení povlečení a ručníků.
Vlastnosti
Odnímatelná a průhledná nádrž na vodu, obsah 1 litr
Nádrž je snadno doplnitelná za chodu
Výkonné vertikální napařování
Odvápňovací systém pomocí výměnného filtru
Protiskluzový design
Extra rychlé nahřátí - během minuty je generátor připraven k použití
Technické parametry
Příkon: 2200 W – 2400 W
Množství páry 90g/min
Výkon 2400W
10 stupňů nastavení teploty (140°C – 230°C)
Rozměry
Rozměry balení (š x h x v): 40,8...

Parametry DOMO DO 7074 S

Výrobce Domo
Vertikální napařování Ano
Příkon Označuje maximální příkon spotřebiče z elektrické sítě (udává se ve wattech).Příkon je násobkem napětí spotřebiče (zpravidla 230V) a jeho proudovým odběrem v ampérech (A). 2200W
Parní ráz Maximální množství páry za minutu kterou je možno generovat 90g/min
Typ žehličky Napařovací

Podobné produkty

Podobné fráze: