Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Žehličky na vlasy  >  Valera Swiss´X Agility 100.20

Valera Swiss´X Agility 100.20

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Valera 100.20, černá/červená Dopřejte svým vlasům jen tu nejlepší možnou péči. Pořiďte si k jejich stylingu profesionální žehličku od společnosti Valera, která se o vaše kadeře bude šetrně starat a zároveň vám zajistí vzhled, po jakém jste vždy toužili. Plovoucí destičky Pětivrstvý keramicko-turmalínový povrch výborně vede teplo. Žehlička se zahřeje během několika málo vteřin, s rovnáním vlasů...

Všechny nabídky pro Valera Swiss´X Agility 100.20

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Valera Swiss´X Agility 100.20

Valera 100.20, černá/červená
Dopřejte svým vlasům jen tu nejlepší možnou péči. Pořiďte si k jejich stylingu profesionální žehličku od společnosti Valera, která se o vaše kadeře bude šetrně starat a zároveň vám zajistí vzhled, po jakém jste vždy toužili.
Plovoucí destičky
Pětivrstvý keramicko-turmalínový povrch výborně vede teplo. Žehlička se zahřeje během několika málo vteřin, s rovnáním vlasů tedy můžete začít ihned bez čekání. Teplo je přes destičky přenášeno rovnoměrně po pramenech, takže výsledky uvidíte již po prvním přejetí vlasů. Plovoucí konstrukce destiček si neustále udržuje s vlasy kontakt. Stabilní působení vysokých teplot zajistí, že máte celou kštici hotovou za pár minut.
Bezpečné používání
Používání žehličky je zcela bezpečné. Přístroj disponuje dvojitým ochranným systémem. Během ochlazování destiček svítí kontrolka HOT, abyste věděli, kdy je stále nebezpečné na destičky sahat. Dokonce ani nevadí, pokud ráno tak spěcháte, že žehličku zapomenete vypnout z elektřiny. Po 60 minutách se sama automaticky vypne, aby nevzniklo riziko požáru nebo jiné nehody.

Parametry Valera Swiss´X Agility 100.20

Výrobce Valera

Podobné produkty

Podobné fráze: