Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Žehličky na vlasy  >  BaByliss Pro BAB2512TTE

BaByliss Pro BAB2512TTE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Krepovací kleště BAB2512EPCE s novou šetrnou technologií 5.0 zajišťuje vašim vlasů mnohem šetrnější a zdravější používání. Unikátní vysoce technologický proces EP Technology 5.0 zase zdokonalil žehlení vlasů. Ještě méně tření pro ještě jemnéjší žehlicí destičky. Žádné chemické činidlo pro větší odolnost vůči vysokým teplotám. Homogenita tepla po celé ploše destiček. Dokonalý účes s trvalejším výs...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BaByliss Pro BAB2512TTE

Popis BaByliss Pro BAB2512TTE

Stylka.cz píše:

Krepovací kleště BaByliss PRO EP Technology 5.0 BAB2512EPCE vytvoří rafinovaný krepovaný účes a dodá Vašim vlasům objem. Destičky široké 60 mm dokáží pojmout větší prameny vlasů.
Díky technologii EP Technology 5.0 se teplo rovnoměrně rozvádí po celém povrchu žehlících desek. Tyto desky jsou 3x tvrdší a odolnější. Jedná se o vrstvu kovových částic, které byli získány elektrogalvanizací.
Vybrat si můžete z pěti teplot, 1-120 °C pro citlivé, jemné a barvené vlasy, 2 - 140 °C je vhodná pro normální vlasy, 3 - 160 °C je určena pro husté vlasy, 4 - 180 °C je pro kudrnaté vlasy a 5 - 200 °C je vhodná pro velmi kudrnaté vlasy, etnické.
Objednávejte pod kat. číslem BAB2512EPCE

muj-babyliss.pro píše:

Profesionální krepovací kleště (krepovací žehlička) BaByliss Pro EP Technology 5.0 BAB2512EPCE
Krepovací žehlička Babyliss Pro EP Technology 5.0 BAB2512EPCE s unikátní technologií vytvoří rafinovaný zvlněný styl a dodá Vaši vlasům objem. Díky 60 mm destičkám dokáže pojmout větší hustotu vlasů.
EP Technology 5.0
Jedná se o vysoce technický proces, podobný jako ve šperkařství, který je založen na galvanickém pokování. Ještě méně tření a tudíž šetrnější desky. Žádná chemická činidla a ještě vyšší odolnost proti vysokým teplotám. Teplo se rovnoměrně rozvádí po celém povrchu desek
Desky

3x tvrdší a odolnější

3x hladší

vysoká odolnost proti chemickým látkám

dokonalý a dlouhodobý výsledek

šetrně ošetřené a zušlechtěné vlasy

Regulátor teploty
Díky svému regulátoru teploty je tento přístroj ideální i pro citlivé nebo choulostivé vlasy - např. zkadeřené vlasy. Teplotní stupnice od 120°C do 200°C umožňuje používat přístroj na vlasy jakéhokoliv typu.
Specifikace krepovacích kleští BAB2512EPCE

60 mm desky EP TECHNOLOGY 5.0

Teplotní regulátor - 5 stupňů


1 - 120°C (citlivé, jemné a barvené vlasy)

2 - 140°C (normální vlasy

3 - 160°C (husté vlasy)

4 - 180°C (kudrnaté vlasy)

5 - 200°C ( velmi kudrnaté vlasy, etnické)Přepínač vypnuto / zapnuto

Světelná kontrolka

Tepelně izolovaná koncovka

Ergonomické držadlo pro snadné vytvarování

2,7m otočná šňůra
Objednávejte pod kat. číslem BAB2512EPCE

Svět kadeřnictví.cz píše:

Profesionální krepovací kleště na vlasy BAB2512EPCE s unikátní EP Technologií vytvoří na vlasech definovaný zvlněný vzor a dodá větší objem vlasů. Vlasům dává styl a dlouhotrvající texturu, zanechává je lesklé a jemné. Krepovačka je velmi snadno ovladatelná, dobře se s ní manipuluje. Vhodná pro všechny typy vlasů.
Technologie:
EP Technology 5.0 - jedná se o vysoce technický proces, podobný jako šperkařství, který je založen na galvanickém pokovování. Ještě méně tření pro ještě jemnéjší žehlicí destičky. Žádné chemické činidlo pro větší odolnost vůči vysokým teplotám. Dokonalé rozložení teploty po celé ploše destiček.
Vlastnosti:
-

Alza.cz píše:

5 teplot 120/140/160/180/200°C, desky 60mm EP TECHNOLOGY 5.0, tepelně izolovaná koncovka
  Krepovací žehlička Babyliss Pro s jedinečnou technologií EP Technology 5.0 vám vytvoří perfektní účes. Máte citlivé vlasy či choulostivé vlasy? Nemusíte se obávat poškození, protože regulátor teploty se dokáže přizpůsobit všem typům vlasů.S krepovací žehličkou Babyliss Pro s unikátní technologií EP Technology 5.0 si vytvoříte rafinovaný zvlněný styl, který dodá vašim vlasům objem. Díky extra velkým destičkám, které dokáží pojmout větší hustotu vlasů, a regulátoru teploty s pěti stupni vylepšíte každý účes během několika minut a stanete se hvězdou jakékoliv situace.Speciální technologieEP Technology 5.0 je vysoce technický proces založený na galvanickém pokovování. Desky jsou šetrnější protože dochází pouze k velmi malému tření a mají vysokou odolnost proti vysokým teplotám. Teplo je rovnoměrně rozváděno po celém povrchu desek. To vše bez přítomnosti...

Parametry BaByliss Pro BAB2512TTE

Výrobce Babyliss

Podobné produkty

Podobné fráze: