Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Žehličky na vlasy  >  BaByliss Pro BAB2071EPE

BaByliss Pro BAB2071EPE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 231 Kč
Porovnat 12 obchodů
>O produktu Žehlička na vlasy BaByliss PRO Ultra Curl Styler BAB2071E má 3 nastavitelné teploty a desky z nového materiálu Nano-titanium + Sol-Gel. Technické parametry Desky z nového materiálu Nano-titanium + Sol-Gel Nano-titanová technologie

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BaByliss Pro BAB2071EPE

Popis BaByliss Pro BAB2071EPE

Alza.cz píše:

Žehlička na vlasy 3 teploty 170/200/230°C, 25mm plovoucí žehlící plochy TECHNOLOGY EP 5.0, tvorba vln
Toužíte po opravdu perfektním účesu? S profesionální žehličkou ho zvládnete snadno a rychle. Ultra Curl Babyliss byla vyrobena nejnovějšími technologiemi, díky kterým získáte dokonale hladké prameny vlasů jedním tahem. Zároveň pomocí žehličky dokážete také vytvářet nádherné vlny. Toužíte po opravdu perfektním účesu? S profesionální žehličkou ho zvládnete snadno a rychle. Ultra Curl Babyliss byla vyrobena nejnovějšími technologiemi, díky kterým získáte dokonale hladké prameny vlasů jedním tahem. Zároveň pomocí žehličky dokážete také vytvářet nádherné vlny. Díky speciálním keramickým destičkám, které jsou 3× tvrdší, odolnější a hladší budete mít vlasy skvěle a dlouhodobě narovnané nebo zvlněné.  Hlavní přednosti25 mm žehlicí plochy s EP TECHNOLOGY 5.0ovládání pomocí přepínače...

muj-babyliss.pro píše:

Babyliss Pro žehlička na vlasy Ultra Curl EP Technology 5.0
Žehlička na vlasy Ultra Curl EP Technology Babyliss Pro představuje unikátní technologii, díky které bude Váš účes ještě trvalejší a hladší. S touto žehličkou si vlasy nejen narovnáte, ale i natočíte.
EP Technology 5.0
Jedná se o vrstvu kovových částic obdržených elektrogalvanizací, což je technický postup podobný metodě používané v klenotnictví. Ještě méně tření a tudíž šetrnější desky. Žádná chemická činidla a ještě vyšší odolnost proti vysokým teplotám. Teplo se rovnoměrně rozvádí po celém povrchu desek. Žehlící plochy jsou 3x tvrdší a odolnější.
Advanced Heat Management System
Žehlička obsahuje topný keramický segment se samočinou regulací nejnovější technologie Advanced Heat Managment System, který umožňuje přesnou a plynulu elektronickou kontrolu teploty. Tato technologie umožňuje okamžité zahřátí přístroje, dosažení velmi vysoké teploty, zajištění teplotní stability s přesností 0,5°C, velmi vysokou reaktivitu a regenerační schopnost.
Plovoucí destičky
Plovoucí destičky zajišťují skluz po vlasech s menším napětím a tudíž i homogenní rozložení kontaktního tlaku. I když je tloušťka vlasů nestejná, talk na vlasy bude všude rovnoměrný.
Tvorba vln
Žehlička Ultra Curl Babyliss Pro vytváři vlny optimálně při 170°C a 200°C, dle typu vlasů. V případě silných, velmi kudrnatých vlasů, u kterých by bylo nutné před vytvořením dokonale tvarovaných vln provést předběžné vyhlazení, zvolte teplotu 230°C.
Specifikace žehličky BAB2071EPE

25mm žehlící plochy TECHNOLOGY EP 5.0

Plovoucí žehlící plochy

3x tvrdší a odolnější

3x hladší

Dokonale a dlouhodobě narovnané vlasy

Šetrně ošetřené a zušlechtěné vlasy

Určena k tvorbě vln

Zahnuté desky s technologií Ceramic

Přepínač zapnuto/vypnuto

...

Patro.cz píše:

O produktu
Žehlička na vlasy BaByliss PRO Ultra Curl Styler BAB2071E má 3 nastavitelné teploty a desky z nového materiálu Nano-titanium + Sol-Gel.
Technické parametry
Desky z nového materiálu Nano-titanium + Sol-Gel
Nano-titanová technologie

Parfemy.cz píše:

Ultra Curl je přístroj s dokonalou technologií, ideální pro všechny typy vlasů a účesů. Destičky vyrobené nanotechnologií Sol-Gel mají novou povrchovou úpravu obsahující keramické titanové mikročástečky. Díky této technologii jsou destičky hladší a zaručují dokonalé klouzání po vlasech, což zvyšuje jejich ochranu - nedochází k žádnému tření. Přístroj obsahuje topný segment se samočinnou regulací nejnovější technologie Advanced Heat Management, který umožňuje přesnou a stálou elektronickou kontrolu teploty. Tato technologie umožňuje okamžité zahřátí přístroje, dosažení velmi vysoké teploty a zajištění teplotní stability přibližně na půl stupně.

Svět kadeřnictví.cz píše:

Žehlička BaByliss Pro vlasy dokonale narovná i nakulmuje. Unikátní design spojený s titanovými plotýnkami vytvoří perfektní lokny. Žehlicí plochy jsou odolné proti poškrábání, chemickým látkám a extrémně vysokým teplotám. Žehlička a kulma v jednom má o 25 % hladší titanové plotýnky, které se okamžitě nahřívají. Samoregulující ohřívací element udržuje rovnoměrný výkon a zaručuje stálou teplotu po délce všech vlasů.

Vlastnosti:- žehlička a kulma v jednom
- titanové plotýnky
- plotýnky o 25 % hladší než keramické
- samoregulující ohřívací element udržuje rovnoměrný výkon a stálou teplotu
- 3 úrovně nastavení teploty: 170 °C – 200 °C – 230 °C-

Stylka.cz píše:

Pro hladší a trvalejší účes je ta správná volba právě tato žehlička na vlasy Ultra Curl EP Technology BaByliss PRO BAB2071EPE. S touto žehličkou si vytvoříte i dokonalé vlny.
Díky technologii EP Technology 5.0 se teplo rovnoměrně rozvádí po celém povrchu žehlících desek. Tyto desky jsou 3x tvrdší a odolnější. Jedná se o vrstvu kovových částic, které byli získány elektrogalvanizací.
Nejnovější technoogie Advanced Heat Managment System zajišťuje přesnou a plynulou elektronickou kontrolu teploty. Umožňuje okamžité zahřátí přístroje a teplotní stabilitu.
Plovoucí destičky umožňují skluz po vlasech s menším napětím a zajišťují rovnoměrný tlak na vlasy.
Vybrat si můžete ze tří teplot, kdy Vám světelná kontrolka ukáže požadovanou teplotu. Zelená kontrolka - teplota 170 °C je vhodná pro choulostivé a jemné vlasy a pro tvorbu vln, oranžová kontrolka - 200 °C je určena pro normální vlasy a také pro tvorbu vln, červená kontrolka - 230 °C je pro tvrdé a zkadeřené vlasy.
Objednávejte pod kat. číslem BAB2071EPE

Parametry BaByliss Pro BAB2071EPE

Výrobce Babyliss
Žehlící plocha Popisuje povrchovou úpravu nástavců, u kulem krepovacích kleští a podobných zařízení. Titanová

Podobné produkty

Podobné fráze: