Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Zdravotnické potřeby

Zdravotnické potřeby

Nalezeno:    1776 produktů

Joycare Inhalátor ultrazvukový JC-615

Ultrazvukový inhalátor JOYCARE JC-615 "ARIOSO"<br/>Pro domácí použití<br/>Vhodný pro inhalaci léků, včetně Vincentky i zvlhčování dýchacích cest<br/>Přepínatelný nebulizační výkon &gt;= 1,5 ml/min.<br/>Neslyšitelný provoz (&lt;55dB)<br/>Stabilní stolní provedení<br/>Maximální délka inhalační hadice cca 55 cm<br/>Velikost produkovaných částic 5 um<br/>Objem zásobníku na léky 12 ml<br/>Hmotnost: přístroje cca 1,4 kg<br/>Rozměr přístroje: cca 245 (Š) x 100 (V) x 190 mm (H)<br/>CE 0123<br/>Provoz n...

Více informací
od 1 939 Kč
Koupit nejlevněji

Steriwund Injekční stříkačka 140(160)ml výplachová jednorázová

Inj.střík.140(160)ml výplachová jednoráz.Steriwund Sterilní stříkačka jednotlivě balená v blistru. Stříkačky neobsahují latex. Výrobek je sterilizovaný ethylenoxidem.

Více informací
od 80 Kč
Koupit nejlevněji

DMA Vanička na mytí hlavy ADL 60

ADL 60, Vanička na mytí hlavy Ideální pro mytí hlavy a vlasů pacientů sedících na vozíku. Ergonomický tvar, použití pro sedící pacienty.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Omron Manžeta CM2 standard.obv.paže 22-32cm pro

Manžeta pro normální paži s obvodem paže 22-32 cm má šířku manžety 14 cm. Manžeta bývá obvykle v základním balení u přístroje. Je vhodná pro většinu typů tonometrů značky Omron, nelze ji však použít pro modely, které jsou vybavené komfortní/předtvarovanou manžetou CC. Příkladem jsou modely M7, M6 comfort, i-C10 apod. Manžeta je určena pro profesionální i individuální použití.

Více informací
od 409 Kč
Koupit nejlevněji

Anabox Dávkovač na léky 1x7

Dávkovač na léky ANABOX 1x7 ANABOX® 1x7 je vzhledem ke své malé velikostí možné vzít všude s sebou. Sedm přihrádek chrání Vaše léky na celý týden - ideální do kanceláře a pro lidi co nacházejí často na cestách.

Více informací
od 76 Kč
Koupit nejlevněji

Omron M7 Intelli IT Bluetooth

Tlakoměr M7 Intelli IT s bluetooth připojením na Android nebo iOS zařízení a prodlouženou Intelli manžetou je vhodná i pro silnou paži.

Více informací
od 1 949 Kč
Koupit nejlevněji

Hyal-Drop multi 2,4mg/ml oční kapky 10ml

Hyal-Drop multi poskytuje přirozenou a účinnou úlevu pro ty, které trápí suché a podrážděné oči v důsledku dlouhodobého sledování televize, práce na počítači, pobytem ve vytápěných a klimatizovaných místnostech, nošení kontaktních čoček. Hyal-Drop multi je díky přírodnímu původu kyseliny hyaluronové a absenci konzervačních látek natolik šetrný, že může být používán tak často, jak je potřeba. Hyal-Drop multi je zdravotnický prostředek. Díky patentovému uzávěru s opěrkou na palec se Hyal-Drop mul...

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer Pulzní oxymetr PO 30

Pulzní oxymetr Beurer slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence (tepové frekvence).Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem.Proto je důležitým parametrem pro posouzení funkce dýchání. Pulzní oxymetr používá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky, které dopadají na prst vložený dovnitř přístroje.Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem pouk...

Více informací
od 1 325 Kč
Koupit nejlevněji

Obzor Dávkovač léků typ 02 týdenní

Dávkovač léků OBZOR slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků doma i na cestách. Léky můžete rozdělit do přihrádek natýden dopředu, po třech dávkách (ráno - poledne - večer).

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Wellion Glukometr LUNA DUO

Glukometr Wellion Luna Duo se využívá nejen k měření hladiny cukru v krvi, ale také k měření hodnoty cholesterolu. Díky snadno čitelnému displeji, uvolňovacímu tlačítku použitých testovacích proužků a pogumované části usnadňující držení je glukometr vhodný pro všechny pacienty ve všech situacích. Nová technologie testovacích proužků, která umožnila měření hladiny hematokritu od 25 do 60%, zajišťuje přesné výsledky měření s různou krevní konzistencí, což přináší zvýšení bezpečnosti! Díky velkému...

Více informací
od 325 Kč
Koupit nejlevněji

Accu Chek Fastclix odběrové pero

Accu-Chek Fastclix odběrové pero Odběrové pero nové generace Accu-Chek Fastclix umožňuje téměř bezbolestné testování. Vpich provedete pouze jedním stiskem spouště.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer Infračervená lampa IL 35

Lampa IL35&amp;nbsp;od německé značky Beurer s výkonem 150 W pracuje s teplým světlem infračerveného spektra, které organismu pomáhá regenerovat a uvolnit se.&amp;nbsp;Nastavitelná hlavice nabízí uživateli 5 různých poloh naklonění, které se přizpůsobí poloze vašeho těla během léčby.&amp;nbsp;Kromě toho je lampa vybavena třístupňovým časovačem s LED osvětlením, kde si můžete nastavit požadovaný čas působení - konktétně&amp;nbsp;5, 10 nebo 15 minut. Po uplynutí nastaveného času se lampa automati...

Více informací
od 1 260 Kč
Koupit nejlevněji

Humer Sprej do krku Akutní bolest hrdla 30ml

HUMER Sprej do krku se použ&amp;iacute;v&amp;aacute; při akutn&amp;iacute;ch bolestech v krku jako je z&amp;aacute;nět hltanu&amp;nbsp;a infekc&amp;iacute;ch&amp;nbsp;v krku.&amp;nbsp;

Více informací
od 172 Kč
Koupit nejlevněji

Omron Manžeta INTELLI IC 22-42cm pro vybrané tonom.

Příslušenství INTELLI (IC) je vytvarovaná manžeta s&nbsp;šířkou 15 cm, která je schopná odstranit chyby při nesprávním umístění proti tepně. Slouží především pro individuální použití. Její snímací plocha obepíná celý obvod paže s&nbsp;obvodem 22-42 cm. Manžela INTELLI (IC) je vhodná pro modely tonometrů OMRON M6 Comfort, M7 INTELLI IT nebo M6 Comfort IT. Pro ostatní modely značky OMRON však není vhodná. Měření opakujte nejlépe alespoň 3× denně a vždy ve stejnou dobu.&nbsp; ...

Více informací
od 628 Kč
Koupit nejlevněji

Omron Síťový adaptér HHP pro pažní tlakoměry 1ks

Origin&amp;aacute;ln&amp;iacute; s&amp;iacute;&amp;#357;ov&amp;yacute; adapt&amp;eacute;r je ur&amp;#269;en pro pln&amp;#283; automatick&amp;eacute; pa&amp;#382;n&amp;iacute; tonometry OMRON.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Penta Lanceta pro odběr krve jednorázová 100ks

Lancety k peru pro odběr krve. Balení obsahuje 100 ks.

Více informací
od 225 Kč
Koupit nejlevněji

Tensoval Tonometr digi. Comfort náhr.tv.manž.22-32

Tvarovaná manžeta Tensoval Comfort, pro obvod paže 22-32 cm, je náhradní manžetou k tonometru Tensoval Comfort. Další náhradní manžety pro všechny ostatní produkty Tensoval naleznete v rámci kategorie Zdravotnické přístroje či Krevní tlak.

Více informací
od 375 Kč
Koupit nejlevněji

Terezia FreeAngin spray na bolest v krku 25ml

Sprej pro rychlou &amp;uacute;levu p&amp;#345;i bolestech a &amp;scaron;kr&amp;aacute;b&amp;aacute;n&amp;iacute; v krku.&amp;nbsp;Vhodn&amp;yacute; pro d&amp;#283;ti od 2 let.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Anabox Dávkovač na léky 7 dní

D&amp;aacute;vkovač na l&amp;eacute;ky 7 dn&amp;iacute; Azurov&amp;yacute;

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer Kapesní přístroj na měření EKG ME 90

BEURER ME 90 Kapesní přístroj na měření EKG, 36 pamětí, bezdrátové připojení s vaším smartphonem pomocí funkce Bluetooth.

Více informací
od 4 239 Kč
Koupit nejlevněji

iHealth Start BPW Zápěstní měřič krevního tlaku 1ks

Automatický tlakoměr na zápěstí k měření krevního tlaku a pulsu. Zobrazuje hodnoty systoly, diastoly a tepu. Prošel klinickým testováním. Možnost nastavení 4 profilů. Vhodný pouze pro dospělé osoby. Detekce nepravidelného srdečního rytmu. Indikátor hodnocení krevního tlaku podle WHO.

Více informací
od 549 Kč
Koupit nejlevněji

Obzor Dávkovač léků typ 03 týdenní

Slouží k přehlednému uspořádání a spolehlivému dávkování léků doma i na cestách.Každý den se skládá ze 3 barevně odlišených částí - RÁNO,POLEDNE,VEČER

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Omron Manžeta CC pro vybrané ton. (paže 22-42cm)

Comfort manžeta pro normální a širokou paži. Vhodná pouze pro vybrané modely OMRON: M6 comfort, M7, M10-IT, i-C10. Určená pro individuální i profesionální použití k monitorování tlaku pomocí nejnovější technologie Intelli-sense.Manžeta umožňuje měření velkého okruhu pacientů, včetně pacientů se širokými pažemi bez nutnosti použití jiné velikosti manžety.

Více informací
od 485 Kč
Koupit nejlevněji

Rhino Horn Konvička na výplach nosu

Konvička Rhino Horn je určena pro výplach nosu slanou vodou, přičemž dochází k čištění vnitřní části nosu. Užívá se v případech ucpaného nosu, nachlazení, při zánětu nosních dutin, případně při alergii a senné rýmě. Přispívá k uvolnění tzv. zadní rýmy a funguje jako prevence zánětu středního ucha.

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer PO 60 BT Oxymetr s pulsoměrem

Beurer PO 60 je pulzní oxymetr sloužící k neinvazivnímu měření saturace krve kyslíkem v prstu a srdeční tepové frekvence. Sledování měření pomocí aplikace Beurer HealthManager. 100 paměťových míst. Dobře čitelný, barevný displej. Malý a lehký pro použití doma i na cestách.

Více informací
od 1 629 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer SL 70 Přístroj proti chrápání

* přístroj proti chrápání* jemná léčba k omezení chrápání* pro nerušený spánek* upevnění na uchu: flexibilní nastavení díky třmenu za ucho s pamětí* příjemný materiál, pohodlné nošení* inovativní rozpoznání chrápáníVýška s obalem (mm): 170.0000000 (mm)Hloubka (mm): 0.0000000 (mm)Výška (mm): 0.0000000 (mm)Šířka (mm): 0.0000000 (mm)Váha (kg) - netto bez obalu: 0.0900000 (kg)Hloubka s obalem (mm): 70.0000000 (mm)Váha (kg) s obalem: 0.2000000 (kg)Šířka s obalem (mm): 120.0000000 (mm)Hmotnost: 0.09 ...

Více informací
od 3 919 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer Vyhřívací dečka HK 42

* vyhřívací dečka * rozměry 33 x 44 cm * hebký povrch * prodyšný materiál * přiléhavá a příjemná při dotyku s pokožkou * 3 teploty * ochranný systém Beurer BSS * automatické vypnutí po cca. 90 min. * přesná elektronická regulace teploty * podsvícené kontrolky teplotních stupňů * odnímatelný ovládací panel * topné těleso pod super hebkou flísovou tkaninou * pratelná v pračce při 30 °C * 100 W

Více informací
od 830 Kč
Koupit nejlevněji

Omron Manžeta CW prodloužená obv.paže 22-42cm pro

Měkká manžeta prodloužená -nahrazuje 2 manžety (standardní a širkou)!!<br/>Určená pro obvod paže 22-42 cm (šířka manžety 14cm)<br/>Nahrazuje také zastaralou manžetu Omron CL<br/>Vhodná pro většinu modelů tonometrů na paži OMRON, kde lze použít CL manžetu např. pro OMRON M6W,M3W,M6, M3,M2...<br/>Není vhodná pro modely s OMRON&#160;CC manžetou, např. M6 comfort, M10-IT, M7, i-C10&#160;! <br/>

Více informací
od 549 Kč
Koupit nejlevněji

Widex Baterie do naslouchadel 10 6ks

Baterie do naslouchadel Widex 10. V balení 6 ks.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Abena Inkontinenční kalhotky Delta Form

Inkontinenční plenkové kalhotky Delta Form jsou vhodné pro dospělé ležící pacienty při střední a těžké inkontinenci. U středních stupňů inkontinence se plenkové kalhotky doporučují k nočnímu použití. Bez nutné fixace.Velikost L1 je vhodná pro obvod boků 100 - 150 cm a jejich savost je 2200 ml.

Více informací
od 275 Kč
Koupit nejlevněji

Ambulex Vinyl rukavice vinyl.nepudrované

Ambulex Vinyl rukavice vinyl.nepudrované L 100ks Vyšetřovací vinylové rukavice, nepudrované. Dostupné ve velikostech S, M, L, XL - nesterilní.

Více informací
od 326 Kč
Koupit nejlevněji

BabyStart FertilCheck Test Ženské plodnosti 2 použití

FertilCheck test ženské plodnosti 2ks Domácí test určuje ženskou plodnost na základě přítomnosti pohlavního hormonu FSH v moči. Výsledek pak zobrazí s 99% přesností.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer Test. proužky ke glukom. GL 44/GL 50 2x25ks

Testovací proužky 464.14 jsou vhodné k měření hladiny cukru v krvi s glukoměrem Beurer GL 44/GL 50.

Více informací
od 625 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer WL 75 Radiobudík

BEURER WL 75 Radiobudík se simulací svítání, přitozené vstávání se stupňující se intenzitou světla, simulace slunečního světla, 10 předvolených stanic rádia, budík, snooze funkce (1-30 min), 10 melodií, možnost nastavení barev - 256 barevných odstínů.

Více informací
od 3 519 Kč
Koupit nejlevněji

Bode Sterillium 100ml

BODE Sterillium 100ml Klasický přípravek na dezinfekci rukou. Široké spektrum účinnosti proti obaleným virům. Chirurgická dezinfekce rukou za 1,5 minuty.

Více informací
od 96 Kč
Koupit nejlevněji

Canpol babies Protiskluzová podložka do vany kačenky

Protiskluzová podložka do vany kačenky Chrání vaše dítě před uklouznutím ve vaničce, vaně nebo sprchovacím koutu.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Clearblue ovulační digitální test 10ks

Clearblue ovulační digitální test 10ks Clearblue ovulační test digital je nejúčinnější ovulační test pro domácí použití. Vyhodnotí nejvhodnější 2 dny pro otěhotnění. Přesnost vyšší než 99%. Snadno srozumitelné digitální výsledky.

Více informací
od 575 Kč
Koupit nejlevněji

CLOC SK-T008 Bezkontaktní čelový infra teploměr

Bezkontaktní čelový infra teploměr CLOC SK-T008 Profesionální bezkontaktní infra teploměr. Měření přesné teploty bez dotyku s měřeným objektem. Měří i povrchovou teplotu předmětů, koupele, stravy, prostředí ... Rychlé po sobě následující měření. Paměť uchovává 32 měření.

Více informací
od 1 659 Kč
Koupit nejlevněji

DMA Protiskluzová podložka do vany 5081

5081, Protiskluzová podložka do vany Protiskluzová podložka výrazně eliminuje riziko pádů.

Více informací
od 1 369 Kč
Koupit nejlevněji

HemaGel PRVNÍ POMOC 5g+3ks krycí fólie

HemaGel První pomoc je určen pro podporu hojení běžných drobných poranění. Díky unikátním vlastnostem gelu se rána bude hojit bezbolestně, rychleji a bez rizika zanesení infekce.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Hypromeloza-P 10ml

Hypromeloza-P 10ml Hypromeloza-P jsou oční kapky - umělé slzy první volby s ochranným epitelizačním a zvlhčujícím účinkem.

Více informací
od 70 Kč
Koupit nejlevněji

Microlife manžeta 3G SOFT velikost M 22-32cm

Měkká komfortní a odolná, klinicky testována manžeta 3. generace pro tlakoměry Microlife. • snadné nasazení manžety na rameno • klinicky testována podle protokolu EHS • kónický tvar umožní lepší přizpůsobení se tvaru ramene a zvyšuje přesnost měření • určený přímo pro 3. generaci tlakoměrů Microlife, po výměně konektoru vhodný pro všechny ostatní tlakoměry Microlife • náhradní konektor součástí balení • barevný kód konektoru manžety podle její velikosti • návlek manžety lze prát ručně •...

Více informací
od 398 Kč
Koupit nejlevněji

Obzor Dávkovač léků SET 04 týdenní + 04 denní

Slouží k přehlednému a spolehlivému dávkování léků doma i na cestách.

Více informací
od 134 Kč
Koupit nejlevněji

OCUflash oční kapky 10ml

Kapky OCUflash 2 × 10 ml jsou první pomoc na podrážděné oči. OCUflash působí v oku protizánětlivě, dezinfekčně a svíravě. Používá se k prevenci a k podpůrné léčbě neinfekčních zánětů víček a spojivek a k uklidnění očí. Je ideálním výplachovým roztokem k odstranění jakýchkoliv cizích tělísek z oka.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Omron Inhalátor NE-U100 ultrazvukový s MESH mikromembránou

Inhalátor ultrazvukový OMRON NE-U100, pouze pro čisté lékové formy např. BeroDual,Antrovent, Mucosolvan. Náhrada za lékové spreje pro léčbu astma, CHOPN aj. Nevhodné pro Vincentku a&#160;jiné solné nebo olejové roztoky.<br/>OMRON NE-U100 inhalátor ultrazvukový s&#160;MESH mikromembránou<br/>Využívá technologii jemného rozprašování přes MESH mikromembránu<br/>Žádné vyplachování úst, žádný koordinovaný nádech, stačí jen přirozeně dýchat<br/>Nebulizační výkon &gt;0,25 ml/min<br/>Velikost produkova...

Více informací
od 3 090 Kč
Koupit nejlevněji

Omron Manžeta EASY EC-L prodl.obv.paže 22-42cm pro

Měkká manžeta prodloužená -nahrazuje 2 manžety (standardní a širkou)!!<br/>Určená pro obvod paže 22-42 cm (šířka manžety 14cm)<br/>Nahrazuje také zastaralou manžetu Omron CL<br/>Vhodná pouze pro vybrané modely tonometrů na paži OMRON: M400 s LED indikátory (nový model), M500s LED indikátory (nový model), M3(model 2014) a M6AC.<br/>

Více informací
od 480 Kč
Koupit nejlevněji

Omron Tlakoměr M6 Comfort Intelli

Tonometr M6 Comfort s Intelli manžetou je nový model pažního tlakoměru Omron, který má bohatou výbavu, velký displej a technologii Intellisense.

Více informací
od 1 695 Kč
Koupit nejlevněji

Respimer sada pro výplach nosu a dutin

RESPIMER-sada pro výplach nosu a dutin Respimer je určen pro děti a dospělé při příznacích ucpaného nosu a vedlejších nosních dutin a při jakékoliv rýmě (akutní, chronické, alergické). Dále je přípravek vhodný k použití při pooperační péči a u pacientů s astmatem a cystickou fibrózou.

Více informací
od 309 Kč
Koupit nejlevněji

TENA Wet Wipe - vlhčené utěrky 3v1 48ks

Tyto velk&amp;eacute; a jemn&amp;eacute; ubrousky bez obsahu alkoholu jsou dod&amp;aacute;v&amp;aacute;ny v praktick&amp;eacute;m d&amp;aacute;vkovac&amp;iacute;m balen&amp;iacute;.

Více informací
od 112 Kč
Koupit nejlevněji

Urgo Filmogel Afty 6ml

Přípravek je vhodný na ošetření aft a drobných poranění v dutině ústní. Přispívá k hojení a tiší bolest. Zamezuje kontaktu afty s okolním prostředím. Chrání před dráždivými potravinami a otlaky, například od rovnátek či od protézy.

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Zetuvit Kompres sterilní 10x10cm 25ks

Kompres Zetuvit s vysokou savou schopností je určen pro ošetření silně secernujících ran. Vnější obal z hydrofobních polyamidových vláken zamezuje přilepení k ráně, vnitřní strana odvádí sekret do savého jádra.Sterilní verze o velikosti 10 x 10 cm v balení po 25 ks.

Více informací
od 200 Kč
Koupit nejlevněji

3M FUTURO Bandáž na palec

Band&amp;aacute;&amp;#382; na palec stabilizuje a poskytuje oporu pro bolestiv&amp;eacute;, slab&amp;eacute; nebo zran&amp;#283;n&amp;eacute; klouby palce. Pom&amp;aacute;h&amp;aacute; stabilizovat spodn&amp;iacute; klouby palce.

Více informací
od 619 Kč
Koupit nejlevněji

Abri Inkont.podl. Soft pratelná 75x85cm 1ks se zál

Prateln&amp;aacute; podlo&amp;#382;ka k ochran&amp;#283; postel&amp;iacute; a sedac&amp;iacute;ho n&amp;aacute;bytku osob maj&amp;iacute;c&amp;iacute;ch probl&amp;eacute;my s inkontinenc&amp;iacute;. Rozm&amp;#283;r podlo&amp;#382;ky je 75 x 85 cm.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Abri MAN skládané pleny pro muže 20ks

Abri Man jsou skládané pleny pro muže trpící lehkou a střední inkontinencí. Pleny díky svému tvaru a roztažnosti zaručují maximální bezpečnost a pohodlný pohyb. Riziko případného úniku moči je minimalizováno použitím unikátních bočních bariér. Pleny se anatomicky přizpůsobí tělu, čímž poskytují optimální komfort a ochranu proti protečení. Plena je ze spodní strany fixována samolepícím páskem, případně ji lze fixovat kalhotkami.

Více informací
od 215 Kč
Koupit nejlevněji

ActiMaris Sensitiv Roztok na výplach a čištění ran 300ml

Sensitiv roztok na výplach a hojení ran je určen k bezbolestné desinfekci a k urychlení hojení ran.

Více informací
od 386 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature RS latexové rukavice 100ks

Jednorázové jemně pudrované rukavice z latexu v bílé barvě. Vhodné i do potravinářství.&nbsp;AQL 1,5, EN455 Délka&nbsp;rukavice (měřeno v nenataženém stavu, konec prostředníčku až k rolovanému&nbsp;okraji)&nbsp;u&nbsp;velikosti M/8 je 24cm. Box: 100 kusů &nbsp; Jednorázové latexové rukavice jemně pudrované

Více informací
od 340 Kč
Koupit nejlevněji

Altevita Alergie nosní inhalátor therapeutic quality 1ml

Alergie nosní inhalátor terapeutic quality 1ml Při otoku sliznic, pro usnadnění dýchání. Aplikace 3-5x denně.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Artelac TripleAction 10ml

Zvlhčující kapky od Bausch and Lomb uleví i od vážnějších projevů syndromu suchého oka. Složení je obohacené hyaluronátem sodným a neobsahuje konzervanty.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Aurecon Fytofontana ušní sprej 50ml

Fytofontana Aurecon ušní sprej 50ml Obsahuje aktivní stopové prvky mořského původu. Aurecon ušní sprej je jemný, bezpečný a účinný roztok pro ušní hygienu, je přirozený neagresivní iónový roztok, který rozkládá ušní maz bez toho, aby dráždil ušní bubínek, nebo kanál vnějšího ucha.

Více informací
od 158 Kč
Koupit nejlevněji

BabyOno Teploměr infračervený bezdotykový Natural Nursing

Teploměr infračervený bezdotykový Natural Nursing Bezdotykový infračervený tepolomer funguje tak, že po nasměrováni na čelo rychleji a přesněji změříte teplotu lehčím a pohodlnějším způsobem ve srovnání s tradičními teploměry v ústní, podpažní, rektální nebo ušní oblasti.

Více informací
od 1 479 Kč
Koupit nejlevněji

Beper RI-412 elektrická vyhřívací deka dvoulůžková 160x80cm

BEPER RI-412 elektrická vyhřívací deka dvoulůžková (rozměr 160 x 80 cm) Vyhřívací deka na dvojlůžko je vyrobena z příjemné syntetické vlny, která je měkká na dotek.

Více informací
od 1 529 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer PO 80 Pulzní oxymetr

Oxymetr měří nasycení krve kyslíkem, uložení dat a stažení dat do počítače, USB nabíjení, pouzdro na opasek Profesionální pulzní oxymetr Beurer PO 80 s měřičem pulsu, který najde své uplatnění ve zdravotnictví i v domácnosti. Díky tomuto přístroji snadno zjistíte&nbsp;saturaci hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci. Tím můžete včas rozpoznat&nbsp;některé vážné nemoci spojené s dýcháním či předáváním kyslíku do krve. Veškeré naměřené údaje můžete po...

Více informací
od 3 999 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer TL 100 Denní světlo 2v1

* 2 v 1 simulace slunečního světla + náladové osvětlení* simulace slunečního světla: intenzita světla cca. 10,000 Lux * pohodlné a snadné použití přes Beurer LightUp app* náladové osvětlení se změnou barev, až 256 barev* 10 úrovní jasu s paměťovou funkcíVáha (kg) s obalem: 2.2000000 (kg)Šířka (mm): 0.0000000 (mm)Výška (mm): 0.0000000 (mm)Hloubka (mm): 0.0000000 (mm)Šířka s obalem (mm): 230.0000000 (mm)Váha (kg) - netto bez obalu: 1.6400000 (kg)Výška s obalem (mm): 370.0000000 (mm)Hloubka s obal...

Více informací
od 4 497 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer Tlakoměr/pulsoměr na paži BM 54

* tlakoměr na paži * plně automatický * bezdrátový přenos měření * jasný, snadno čitelný XL displej * dvě uživatelské paměti pro 60 naměřených hodnot * detekce arytmie * zdravotnické zařízení * barevná klasifikace výsledků * univerzální manžeta, pro obvody horního ramene od 22 do 44 cm * datum a čas / automatické vypnutí * indikátor vybité baterie * skladovací taška * software a aplikace "beurer HealthManager" k dispozici ke stažení zdarma

Více informací
od 1 573 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer Vyhřívací bota s vibrační masáží FWM 45

* vyhřívací bota s masáží * rozměry 32 x 26 x 26 cm * vhodná i pro velké nohy * vyhřívání a masáž lze používat odděleně * 2 rychlosti * 2 teploty * nánožník: jemný plyš * nánožník lze vyjmout, ruční praní * 16 W

Více informací
od 1 208 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer Vyhřívací pokrývka UB 65

* vyhřívací podkrývka* rozměry 150 x 80cm* prodyšný, fleece materiál* ochranný systém Beurer BSS * 4 teploty* podsvětlené číslice* LED tlačítkový spínač* pratelná * automatické vypnutí po cca 12 hod* 60W * OEKO TEX standard

Více informací
od 1 946 Kč
Koupit nejlevněji

Beurer WL 32 Radiobudík

* probuďte se přirozeně jasným světlem * simulovaný východ slunce (15 nebo 30 min) * buzení rádiem nebo zvukem budíku * lze nastavit 2 časy buzení * funkce Snooze (5-60 min) * 10 předvoleb rádia * nastavitelná intenzita světla * světlo měnící barvu * barevně podsvícený LCD displej * lze použít jako noční lampy * vč. AUX kabelu (možnost připojení mp3 přehrávače)

Více informací
od 1 058 Kč
Koupit nejlevněji

Blephagel gel na oční víčka 30g

Blephagel 30g Sterilní gel pro každodenní hygienu očních víček a řas. Hypoalergenní, testovaný za oftalmologické a dermatologické kontroly, bez konzervačních látek, parabenu, alkoholu a parfemace.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Clearblue PLUS těhotenský test 1ks

Zdravotnick&amp;yacute; prost&amp;#345;edek&amp;nbsp;m&amp;aacute; p&amp;#345;esnost vy&amp;scaron;&amp;scaron;&amp;iacute; ne&amp;#382; 99 %, pokud je pou&amp;#382;it po dni o&amp;#269;ek&amp;aacute;van&amp;eacute; menstruace.

Více informací
od 94 Kč
Koupit nejlevněji

Derma Intensive + Dezinfekční antibakteriální gel na ruce 500ml

Dezinfekční antibakteriální gel na ruce Derma Intensive + 500 ml Antibakteriální dezinfekční gel na ruce Derma Intensive + dezinfikuje a chrání pokožku rukou, zabíjí 99,9% bakterií a mikrobů. Tvoří jemný film, který chrání před šířením kontaminace přenášené špinavýma rukama a dotýkejte špinavých povrchů.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

DMA DM Podpěra k WC přenosná 501 EL

501 EL, Podpěra k WC přenosná Podpěra k WC přenosná. Duralový přenosný rám, nastavitelná výška, vyměkčené područky.

Více informací
od 2 009 Kč
Koupit nejlevněji

DMA Držák holí a berlí s přísavkou 100 CT9

100 CT9, Držák holí a berlí s přísavkou Ideální pro pohodlné odkládání berle nebo hole v koupelně nebo toaletě. Mobilní držák s přísavkou.

Více informací
od 2 089 Kč
Koupit nejlevněji

DMA Elastické tkaničky do bot ADL 46

ADL 46, Elastické tkaničky do bot Elasticita tkaniček ulehčuje nazutí bot bez nutnosti jejich zavazování.

Více informací
od 71 Kč
Koupit nejlevněji

DMA Meziprstní houba s kartáčkem ADL 38 68cm

ADL 38, Meziprstní houba s kartáčkem Ideální pro pohodlné mytí nohou při omezeném rozsahu pohybu. Prodloužený ergonomický úchop. Vyměnitelné mycí nástavce (součástí balení). Kartáček na mytí nohou. Délka 68 cm.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

DMA Nádoba na moč mužská 642

642, Nádoba na moč mužská Plastová nádoba s měrkou a víčkem.

Více informací
od 131 Kč
Koupit nejlevněji

DMA Nástavec na WC 10 cm 508B

Nástavce na WC jsou součástí řady kompenzačních pomůcek, určených pro tělesně postižené osoby a osoby se sníženou schopností mobility. Zvýšením standardní mísy usnadňuje pacientům běžné úkony osobní hygieny a zároveň eliminuje možné riziko při těchto úkonech.

Více informací
od 869 Kč
Koupit nejlevněji

DMA Protiskluzová podložka do sprchy 5070

5070, Protiskluzová podložka do sprchy Protiskluzová podložka výrazně eliminuje riziko pádů a je spolu s madly vhodným doplňkem pro bezpečné sprchování.

Více informací
od 1 369 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: