Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Zdraví - literatura  >  Zdravá záda

Zdravá záda

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kniha nám popisuje význam jednotlivých orgánů pro stavbu těla, manuální léčbu orgánů i cvičení pro nemocné i pro zdravé.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Zdravá záda

Popis Zdravá záda

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Peter Schwindt, Zdravá záda jsou symptomem zdraví a vitality. Existuje celá řada metod, jak úspěšně či méně úspěšně vracet páteři pružnost a flexibilitu, obvykle formou aktivního pohybového cvičení. Nová metoda práce s tělem, tzv. rolfing, nabízí zcela nový pohled na funkci těla a pohybu.
Druh sortimentu : Kniha, Zdravá záda, Jazyk : Čeština, Počet stran : 186

Megaknihy.cz píše:

Kompletní program pro prevenci potíží a zlepšení zdravotního stavu zad, který obsahuje cvičení, jež pomáhají protahovat, posilovat a zpevňovat zádové svalstvo – od hlavy až po kostrč. Každý cvik obsah

ALBATROS MEDIA píše:

Kompletní program pro prevenci potíží a zlepšení zdravotního stavu zad, který obsahuje cvičení, jež pomáhají protahovat, posilovat a zpevňovat zádové svalstvo – od hlavy až po kostrč. Každý cvik obsahuje srozumitelný návod doplněný barevnými fotografiemi a anatomickými ilustracemi, na nichž jsou zvýrazněny svaly, které tímto pohybem posilujete. Díky tomu si dokážete sami vybrat ty nejvhodnější cviky. Autor Dr. Philip Striano je sportovní lékař a silový a kondiční specialista.

bux.cz píše:

Cvičení je vhodné: pro léčbu výhřezu meziobratlového disku; pro léčbu potíží po operacích páteře; pro léčbu skoliózy; pro stabilní chůzi - přípravu a následnou péči pro operace kyčelního a kolenního kloubu; pro prevenci vzniku bolestí zad, regeneraci po práci s počítačem; pro kondici a regeneraci sportovců.

Parametry Zdravá záda

Podobné produkty

Podobné fráze: