Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Zdraví - literatura  >  Zdravá záda

Zdravá záda

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kniha nám popisuje význam jednotlivých orgánů pro stavbu těla, manuální léčbu orgánů i cvičení pro nemocné i pro zdravé.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Zdravá záda

Popis Zdravá záda

Alza.cz píše:

Kniha – autor Alena Palasová, 132 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá
Autorka, zkušená cvičitelka, nabízí soubor jednoduchých cviků zaměřených na zlepšení pohyblivosti a odstranění pocitu ztuhlého těla. Díky komplexnímu a přitom velmi názornému přístupu se seznámíte s nejčastějšími příčinami bolestí zad včetně možného řešení. Dozvíte se, proč a jak cvičit a co od cvičení očekávat. Hlavní část knihy tvoří sestavy cviků tří úrovní obtížnosti. U každého cviku je popsáno, proč ho děláte, co byste měli cítit a co ne. Správné provedení cviku i nejčastější chyby ilustrují barevné fotografie. Získáte tak účinnou kontrolu, že cvičíte správně. Autorka v praxi ověřila, že předkládaná cvičení skutečně fungují a pomáhají...

Megaknihy.cz píše:

Hlavní téma knihy je práce svalů v době pohybu. Autoři se věnují spirální stabilizaci - prevenci a léčbě bolestí zad metodou SM-systém. Jedná se o orginální metodu funkční stabilizace a mobilizaci p

ALBATROS MEDIA píše:

Kompletní program pro prevenci potíží a zlepšení zdravotního stavu zad, který obsahuje cvičení, jež pomáhají protahovat, posilovat a zpevňovat zádové svalstvo – od hlavy až po kostrč. Každý cvik obsahuje srozumitelný návod doplněný barevnými fotografiemi a anatomickými ilustracemi, na nichž jsou zvýrazněny svaly, které tímto pohybem posilujete. Díky tomu si dokážete sami vybrat ty nejvhodnější cviky. Autor Dr. Philip Striano je sportovní lékař a silový a kondiční specialista.

Kosmas.cz píše:

Cvičení je vhodné: pro léčbu výhřezu meziobratlového disku; pro léčbu potíží po operacích páteře; pro léčbu skoliózy; pro stabilní chůzi - přípravu a následnou péči pro operace kyčelního a kolenního kloubu; pro prevenci vzniku bolestí zad..

Parametry Zdravá záda

Podobné produkty

Podobné fráze: