Kde jsem:     >  Katalog   >  Knihy a filmy   >  Knihy   >  Naučná literatura  >  Zdraví - literatura  >  Spánek a sny / Svět archaických kultur III.

Spánek a sny / Svět archaických kultur III.

Sborník Spánek a sny obsahuje dvanáct studií předních českých badatelů a čtenář v něm může získat hlubší přehled o postojích ke spánku a snu, které převládaly v osmi vybraných archaických kulturách. Sborník pokrývá reprezentativní geografickou i historickou oblast: od nejstarších čínských snů, zaznamenaných za vlády dynastie Shang (13. st. př. n. l.), a snů, o nichž mluví indické upanišady, přes ...

Popis Spánek a sny / Svět archaických kultur III.

Alza.cz píše:

Kniha - autor Aneta Pavlová; Kateřina Kofroňová, 80 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá
Proletět se na koních? Vidět zblízka mrakové peřiny a slyšet zpívat stromy a vodu? Proč by ne! S malou elfkou Týninkou a její věrnou poletuškou se děti mohou ponořit do inspirativního příběhu, který dokáže probudit jejich představivost, kreativitu a pocit sounáležitosti s přírodou. Netypická, bohatě ilustrovaná pohádková knížka vtáhne děti do kouzelného dobrodružství, v němž se uvolní a pustí z hlavy všechny strachy a obavy.
Jednoho dne zmizí z oblohy hvězdy a voda přestane zpívat, Země je v ohrožení a potřebuje pomoc. Zdá se, že jedinou nadějí je malá elfka a její zářivé tajemství.

Megaknihy.cz píše:

Sborník Spánek a sny obsahuje dvanáct studií
předních českých badatelů a čtenář v něm může získat hlubší přehled
o postojích ke spánku a snu, které převládaly v osmi vybraných
archaických kulturách. S

Parametry Spánek a sny / Svět archaických kultur III.

Podobné produkty