Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Zážitky  >  Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 700 Kč
Porovnat 6 obchodů
Co darujete Obdarovaný si užije hodinu vzrušení na leteckém simulátoru ULT 28, který je certifikován podle evropských předpisů JAR STD 3A jako FNPT II ( Flight and Navigation Procedures Trainer ) a umožňuje provádět různé moduly leteckého výcviku, zejména : MCC – Multi Crew Cooperation ( Výcvik součinnosti ve vícepilotní posádce ) ME IR – Multi Engine Instrument Rating – Výcvik v létání podle pří...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pilotem na zkoušku

Popis Pilotem na zkoušku

Adrop.cz píše:

Program Pááááni, tohle bude zážitek! Vyhlídkové lety jsou pro každého, ale co se stát pilotem ultralightu? Účastníka čeká 15 minut pilotování. Po boku mu bude sedět zkušený pilot, který mu vše vysvětlí a zodpoví všechny otázky. Po letu následuje poletový briefing, kdy se let zhodnotí a kdy bude prostor pro dotazy. Program kurzu: předletová příprava cca 30 minut, let 20 minut, z toho cca 15 minut pilotování, poletový briefing.

MALL.CZ píše:

Představujeme zážitkový poukaz Pilotem na zkoušku pouze pro Vás, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Parametry Pilotem na zkoušku

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro každého

Podobné produkty

Podobné fráze: