Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Zážitky  >  Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 299 Kč
Porovnat 6 obchodů
Co darujete Obdarovaný si užije hodinu vzrušení na leteckém simulátoru ULT 28, který je certifikován podle evropských předpisů JAR STD 3A jako FNPT II ( Flight and Navigation Procedures Trainer ) a umožňuje provádět různé moduly leteckého výcviku, zejména : MCC – Multi Crew Cooperation ( Výcvik součinnosti ve vícepilotní posádce ) ME IR – Multi Engine Instrument Rating – Výcvik v létání podle pří...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pilotem na zkoušku

Popis Pilotem na zkoušku

Adrop.cz píše:

Pilotem ultralehkého letadlana zkoušku Tohoto kurzu se účastní více osob. Účastník bude minimálně 10 minut plnit simulovanou funkci 2. pilota na předním sedadle vedle kapitána. Po letu následuje poletový briefing, kdy let zhodnotíte a kdy bude prostor pro vaše dotazy. Let absolvujete v ultralightu Eurostar. Program kurzu: • předletová příprava cca 30 minut • let 10 minut • poletový briefing 30 - 90 minut Podmínky kurzu Pilotem na zkoušku Vhodné pro muže i ženy starší 18ti let. Maximální hmotnost účastníka 100 kg. Dobrá zdravotní způsobilost nutná. Možno i pro osoby mladší 18 let dle domluvy. Počasí Předpokladem je pěkné počasí, nemělo by pršet ani sněžit. Čas Celkový čas je cca 2 - 3 hodiny, dle délky předletové přípravy a poletového briefingu. Počet účastníků Poukaz je určen pro 1 osobu. Diváci Mohou být přítomni. Mohou filmovat i fotografovat. Oblečení Sportovní pohodlné oblečení. Sezóna Celoročně. Rezervace termínu Minimálně 2 týdny předem. Termíny dle domluvy s provozovatelem a obsazeností kurzu.

MALL.CZ píše:

Představujeme zážitkový poukaz Pilotem na zkoušku ultralightu – 10 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Parametry Pilotem na zkoušku

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro každého

Podobné produkty

Podobné fráze: