Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Zážitky  >  Let balónem

Let balónem

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 400 Kč
Porovnat 5 obchodů
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Posádka balón nachystá k letu, pasažéři mohou s přípravou pomáhat. Pilot poučí pasažéry o chování při letu a po nastoupení do koše nastává odlet. Obvyklá doba letu je jedna hodina, délka letu závisí na rychlosti větru, většinou uletíme vzdálenost 10–15 km vzdušnou čarou. Po přistání jsou pasažéři slavnostně pokřtěni a pilot jim vystaví pamětní li...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Let balónem

Popis Let balónem

MALL.CZ píše:

Představujeme zážitkový poukaz Soukromý let balónem pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Adrop.cz píše:

Let balónem je dokonalý zážitek. Program Po krátkém seznámení s balónem a předpokládaném určení trasy letu následuje vstup do koše balónu. Horkovzdušný balón létá ve výšce 50 – 300 metrů nad zemí. Okraj koše balónu je vysoký 120 centimetrů, čímž je zaručena bezpečnost a zároveň krásný výhled. Součástí letu balónem je slavnostní křest a přijetí pasažérů do stavu “balonářského“ s přípitkem šampaňským. Následně obdržíte originální křestní list s balónářským jménem. Lokality Nejčastěji létáme v těchto lokalitách: Středočeský kraj - Beroun, Karlštejn, Kokořín, Konopiště, Kutná Hora, Posázaví, Slapy, Točník, Želivka Liberecký kraj - Český ráj Ústecký kraj - České Středohoří: Litoměřice, Roudnice nad Labem (Říp), Terezín Karlovarský kraj - Karlovy Vary Plzeňský kraj - Plzeň Jihočeský kraj - Orlická přehrada, Tábor Měli byste vědět Pokud budete chtít vzlétat mimo naše lokality, je možné, že budete doplácet dopravné. Předem se proto informujte u našeho pracovníka. Pro možnost vzletu balónem musí být opravdu optimální povětrnostní podmínky. Počet osob v koši balónu závisí hlavně na váze účastníků a období, ve kterém chcete let balónem uskutečnit. Pokud chcete letenky pro více osob, neváhejte nás kontaktovat pro cenovou kalkulaci.

Parametry Let balónem

Určení zážitku Pro každého

Podobné produkty

Podobné fráze: