Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Zážitky  >  Hoverboard

Hoverboard

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 989 Kč
Porovnat 8 obchodů
Program Během letu na hoverboardu se můžete vznášet až 5 metrů nad vodní hladinou. Vyzkoušíte si tak fascinující pocit levitace a podíváte se na svět z nové perspektivy. Pohyb na hoverboardu je snadný, stačí pouze udržet rovnováhu a pak už si jen budete užívat tento nový adrenalinový zážitek. Lekce provádí zkušení instruktoři. Celý program se skládá ze 2 částí. První část je věnována spíše teorer...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hoverboard

Popis Hoverboard

Adrop.cz píše:

Během letu na hoverboardu se můžete vznášet až 5 metrů nad vodní hladinou. Vyzkoušíte si tak fascinující pocit levitace a podíváte se na svět z nové perspektivy. Pohyb na hoverboardu je snadný, stačí pouze udržet rovnováhu a pak už si jen budete užívat tento nový adrenalinový zážitek. Lekce provádí zkušení instruktoři. Celý program se skládá ze 2 částí. První část je věnována spíše teorerii, kde se dozvíte, jak se vypořádat s řízením a jak balancovat na desce hoverboard. Druhou částí je praxe, což je ta zábavnější část přímo na vodě. Bezpečnost je pro nás vším. Proto budeme krok za krokem navyšovat úroveň obtížnosti jednotlivých prvků. Nečekají vás žádné neočekávané skoky, vždy vše po dohodě. Zařízení je navrženo tak, aby vždy plavalo na hladině. Nicméně měli byste disponovat minimálními plaveckými schopnostmi. Podmínkou je fyzická zdatnost.

Dárkovo.cz píše:

Tohle je správný dárek pro chlapy vodomily a milovníky létacích zážitků! Prkno hoverboard je žhavá vodní novinka vedle flyboardingu a wakeboardingu. Opět poletí do vzduchu! Hoverboard může letce dostat až 5 metrů vysoko a prožene se nad vodní hladinou jako superhrdina, parááááda!

ONLINESHOP.cz píše:

Hvězdný hoverboard s panenkou Barbie, která na něm doopravdy létá, z filmu Barbie VE HVĚZDÁCH. Připoj se k panence Barbie a jejím kamarádkám a cestuj s nimi galaxií plnou třpytivých hvězd a barevných postav. Díky této moderní létající hračce na dálkové ovládání si užijete skutečnou leteckou zábavu jako v akčních scénách z tohoto filmu. Zářivě barevné dálkové ovládání obsahuje snadno ovladatelný joystick a pohyblivou páčku, kterou se reguluje výška letu. Vyzkoušej různé letecké manévry a nauč panenku Barbie nové triky. Panenka Barbie je ve své typické kombinéze z filmu připravena zažít úžasné letecké příběhy. Její oblečení obsahuje vzorovanou stříbrnou vestu, nezbytný modrý pásek a stříbrné boty.

MALL.CZ píše:

Manta Smart Balance Board MSB001 je hitem sezóny a dobrým pomocníkem všem aktivním lidem v moderním způsobu přepravy. Jednoduché ovládání pomocí rovnováhy těla. Manta Smart balance je také zajímavou alternativou elektrických skútrů, ale bez pomoci rukou.

Electro World s.r.o. píše:

Nový samobalanční elektrický skútr MANTA VIPER MSB001 jinak nazývaný také Hoverboard. Jde o skvělý doplněk nejen pro zábavu ale i pro usnadněno cestování na krátké vzdálenosti. Hoverboard je obsazen dvěma motory o výkonu 2 x 350W, gyroskopem a inteligentními čipy, díky kterým je schopen odvézt vás vpřed, vzad a také do zatáčky, a to vše jen přenášením váhy a udržováním balansu prostřednictvím Vašich nohou. Zažijte kopec zábavy, případně vyzkoušejte i pokročilé triky pokud si troufnete, s hoverboard je to už teď na Vás!

Kourimlevne.cz píše:

Revoluční dopravní prostředek na českém trhu. Kolonožka, známá také jako Hoverboard, Longboard aj.! Převratný dopravní prostředek a navíc velice zábavný. Přijďte si k nám vyzkoušet jízdu na Kolonožce, Hoverboardu, buď městskou verzi se sedmi palcovými koly, nebo offroad verzi s desetipalcovými koly.Nabízíme Vám dopravní prostředek Kolonožku, Hoverboard, který je na bázi klasického segweye, tedy na bázi gyroskopického řízení, ovšem ve verzi mini je navíc velice lehce přenositelný, malý a skladný, celková hmotnost je pouze 12,5 kg.Kolonožka, Hoverboard je taktéž skvělým pomocníkem v rozlehlých halách, skladech, nákupních centrech. Ulehčí tak zaměstnancům dopravu v rozlehlých prostorách.Gyroskopický systém: Princip a funkce Kolonožky, Hoverboardu řídí gyroskop a mikročipy. Díky tomu se s Kolonožkou dá velice lehce jezdit dopředu, zatáčet i na místě, otáčet, couvat atd. Kolonožka tedy ví, jestli se nakláníte dopředu či dozadu a podle toho buď zrychluje, či zpomaluje.Baterie: V našem modelu dodáváme pouze prověřené značkové baterie SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah). Tyto baterie zaručují vyšší výdrž a dojezd až 25 km. Klíčové vlastnostiGyroskopický systémVelmi kompaktní rozměryDojezd až 25kmJednoduchá obsluhaPrecizní zpracováníKvaliní baterie SamsungParametry a specifikace Rozměry  590x186x178 mmDoba nabíjení 1-2 hodinyMotor 2x 350W/36VRozměry pneu 7"Maximální rychlost 10-15 km/hVáha 12,5 kgMaximální úhel stoupání 25°Baterie Li-ion SamsungMaximální dojezd na jedno nabití 15-25 kmMax váha jezdce 120kgBarva (Provedení, Variace) Černá Co je to Kolonožka, Hoverboard, Longboard?jedná se o dvoukolový elektrický dopravní prostředek pro jednu osobu, případně i přiměřený náklad, využívající ke svému pohybu dynamické stabilizace. Elektromotory pohánějící vozidlo jsou napájeny Ni-MH nebo Li-ion akumulátory. Díky akumulátorovému pohonu je Kolonožka, Hoverboard, Longboard velmi tichý a nevytváří spalovací zplodiny. Stabilitu ve vzpřímené poloze zajišťuje soustava gyroskopů řízená mikroproc...

Parametry Hoverboard

Výrobce Adrop

Podobné produkty

Podobné fráze: