Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zavlažování  >  GARDENA Vodní zásuvka 8250-20

GARDENA Vodní zásuvka 8250-20

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vodní zásuvka GARDENA výrobce: GARDENA popis produktu: * Odběrní místo vody instalované pod zemí. Vybaveno k okamžitému připojení. Vodní přípojka se stop-ventilem. Víko s aretací. Zabezpečení proti mrazu pomocí automatického odvodňování. Vnější závit 3/4".

Všechny nabídky pro GARDENA Vodní zásuvka 8250-20

Popis GARDENA Vodní zásuvka 8250-20

SIGMAshop.cz píše:

Jednoduše praktické: s vodní zásuvkou Pipeline od společnosti GARDENA lze vodu odebírat ze země stejně jako elektřinu z rozvodné sítě. Vodní zásuvka je nainstalována pod zemí a voda je k ní přiváděna pomocí propojovacího potrubí od společnosti GARDENA. Ihned po připojení zahradní hadice k vodní přípojce vybavené automatickým zpětným ventilem můžete začít se zavlažováním. Při odpojení hadice se voda okamžitě zastaví. Když není vodní zásuvka používána, je chráněna krytem před průnikem nečistot. Toto zapuštěné oblé víko se při otevření zanoří do vodní zásuvky a nebrání tak při sekání trávy. Odnímatelný filtr zabraňuje průniku nečistot do zásuvky v případě, kdy je otevřené víko. Vodní zásuvka od společnosti GARDENA je opatřena 3/4\" vnějším závitem. Vodní přípojka od společnosti GARDENA je trvale nainstalována pod zemí a umožňuje pohodlné odebírání vody kdekoliv na zahradě. Vodní přípojka je vybavena automatickou vodní stopspojkou, takže při odpojení hadice není nutné se zbytečně vracet k vodnímu kohoutku a nedochází ke ztrátě vody. Díky odnímatelnému filtru lze z vodní přípojky snadno a čistě odstraňovat nečistoty, jako jsou listy a tráva, a zajistit tak nepřetržitý provoz. Stačí jednoduše zatlačit zapuštěné oblé víko, připojit hadici a zavlažovat, odpojit hadici a zavřít kryt - nemůže to být jednodušší.

ElektroCR píše:

Provedení výrobku: černá barva, šedá barva
* Podzemně zabudované odběrné místo vody
* Přípojka na vodu s automatickým stopventilem
* Zapuštěné, oblé víko
* Odnímatelné sítko zabraňuje znečištění zásuvky při otevřeném víku
* S vnějším závitem 3/4“
* 4-barevný displejový karton.

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.390
Výška (cm): 13.80
Šířka (cm): 13.80
Hloubka (cm): 16.00
Záruční doba: 24 měsíců

plastové nádrže na vodu píše:

Gardena - vodní zásuvka Pipeline. Touto zásuvkou je odběrné místo instalované pod zemí a připraveno k okamžitému připojení. Vnější závit 3/4"

Kutil.cz píše:

GARDENA 8250 Vodní zásuvka Pipeline Podzemně zabudované odběrné místo vody Přípojka na vodu s automatickým stopventilem Zapuštěné, oblé víko Odnímatelné sítko zabraňuje znečištění zásuvky při otevřeném víku Přípojka: vnější závit 3/4“

Parametry GARDENA Vodní zásuvka 8250-20

Výrobce Gardena

Podobné produkty

Podobné fráze: