Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zavlažování  >  GARDENA Stopspojka 1/2

GARDENA Stopspojka 1/2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Připojení na konec hadice: odpojit = voda se zastaví automaticky; zastrčit = voda může proudit. Ušetří chůzi ke kohoutku při výměně příslušenství. Parametry Stopspojka Gardena 1/2"

Doporučujeme

Všechny nabídky pro GARDENA Stopspojka 1/2

Popis GARDENA Stopspojka 1/2

REMONT ČERPADLA píše:

Malý díl systému GARDENA s velkým efektem.
Stopspojka 1/2" od společnosti GARDENA se připojuje k výstupnímu konci hadice.
Při odpojování připojeného zařízení (například trysky nebo zavlažovače) automaticky zastaví vodu.
Po připojení zařízení znovu začne voda volně protékat.
To vám při výměně příslušenství ušetří cestu ke kohoutu.
Tato stopspojka je vhodná pro 13mm hadice.

NářadíProfesional.cz píše:

GARDENA rychlospojka umožňuje rychlé a pohodlné připojení hadice. Jednoduchým zatažením se hadice uvolní. Rychlospojka je vhodná pro hadice 13 mm (1/2") a 15 mm (5/8”). Hadice lze takto snadno připojit na vodovodní kohoutek. POWER GRIP: speciálně tvarované rýhované pouzdro pro velmi dobrou přídržnost a bezproblémová montáž. Díky měkkým plastovým úchopům s prohlubněmi se rychlospojka dobře a bezpečně drží. Pryžový kroužek poskytuje výrobku dodatečnou ochranu.

Superdiskont.cz píše:

GARDENA stopspojka 13 mm (1/2") - 15 mm (5/8")GARDENA stopspojka se připojuje na konec hadice. Po odpojení připojeného zavlažovacího přístroje, např. postřikovače nebo zavlažovače, se voda automaticky zastaví; po připojení přístroje začne zase volně proudit. Šetří to chůzi k vodovodnímu kohoutku při každé výměně příslušenství. Stopspojka je vhodná pro hadice 13 mm (1/2") a 15 mm (5/8”). POWER GRIP: speciálně tvarované pouzdro s rýhováním pro dobré držení a bezproblémovou montáž, měkké plastové úchopy s prohlubněmi pro pohodlnou manipulaci. Pryžový kroužek poskytuje výrobku dodatečnou ochranu.Tmavá - konec hadiceTmavá stopspojka na konec hadice umožňuje snadnou výměnu příslušenství bez chození k vodovodnímu kohoutku. Profil POWER-GRIPSpeciálně tvarované pouzdro s rýhováním pro dobré držení a bezproblémovou montáž, měkké plastové úchopy s prohlubněmi pro pohodlnou manipulaci. Original GARDENA SystemDíky systémovým výrobkům z řady Original GARDENA System lze velmi snadno a rychle připojit k hadici jakékoliv zavlažovací příslušenství. Všechno se k sobě dokonale hodí od začátku až do konce a skvěle drží.

SIGMAshop.cz píše:

GARDENA stopspojka se připojuje na konec hadice. Po odpojení připojeného zavlažovacího přístroje, např. postřikovače nebo zavlažovače, se voda automaticky zastaví; po připojení přístroje začne zase volně proudit. Šetří to chůzi k vodovodnímu kohoutku při každé výměně příslušenství. Stopspojka je vhodná pro hadice 13 mm (1/2\") a 15 mm (5/8”). POWER GRIP: speciálně tvarované pouzdro s rýhováním pro dobré držení a bezproblémovou montáž, měkké plastové úchopy s prohlubněmi pro pohodlnou manipulaci. Pryžový kroužek poskytuje výrobku dodatečnou ochranu.

Patro.cz píše:

GARDENA stopspojka se připojuje na konec hadice. Po odpojení připojeného zavlažovacího přístroje, např. postřikovače nebo zavlažovače, se voda automaticky zastaví; po připojení přístroje začne zase volně proudit. Šetří to chůzi k vodovodnímu kohoutku při

TimKutil píše:

Stopspojka Gardena s regulací (0942-50), 1/2"
Pro 13 mm (1/2 ") hadice.
Jednoduchá výměna spojovacích zařízení, a to zejména při vysokém tlaku vody.
Praktické zařízení přijímání, regulace a vypnutí průtoku vody na konci hadice.

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Snadná výměna koncového zavlažovacího přístroje i za velmi vysokého tlaku. Praktické zařízení k regulaci průtoku vody. Lze nastavovat nebo uzavírat průtok vody na koncové části hadice. Jednoduchá výměna koncového zařízení·Komfortní ovládání·Systém Original Gardena·Dlouhá životnost Stopspojka s regulačním ventilem Gardena 13 mm (1/2 ") od výrobce Gardena v kategorii Dům & zahrada|Vodní instalace|Zalévání & zavlažování|Přípojné vodní hadice. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Parametry GARDENA Stopspojka 1/2

Výrobce Gardena

Podobné produkty

Podobné fráze: