Kde jsem:     >  Katalog   >  Dům, byt a zahrada   >  Dům a zahrada  >  Zavlažování  >  GARDENA Hadicový zavlažovač 15 m

GARDENA Hadicový zavlažovač 15 m

Hadicový zavlažovač GARDENA 15 m délka: 15 m výrobce: GARDENA popis produktu: * Délka 15 m, oranžová * Připraven k napojení a vybaven díly Originál GARDENA systému. Prodloužení jednoduchým spojením (max. délka 22,5 m). Individuální zkrácení: hadici uřízeneme na požadovanou délku, namontujeme přípojky.

Popis GARDENA Hadicový zavlažovač 15 m

ExaSoft.cz píše:

Hadicový zavlažovač od společnosti GARDENA zajišťuje optimální postřik záhonů, okrajových záhonů a úzkých oblastí. Obsahuje všechna potřebná šroubení Original GARDENA systému, takže stačí pouze připojit přívod vody. Oranžový hadicový zavlažovač má pevnou délku 15 m, ale lze ho prodloužit jednoduchým nastavováním až na délku 22,5 m. Lze ho také samostatně zkracovat - stačí ho uříznout na požadovanou délku a nasadit připojovací šroubení. Hadicový zavlažovač je také k dostání v požadované délce, protože se dodává po metrech. Hadicový zavlažovač má 10letou záruku na hadici. Pro snadné zavlažování menších ploch. Díky jemnému postřiku lze snadno, pohodlně a přesně zavlažovat záhony, okraje trávníků a úzké plochy. Jemný postřik zajišťuje šetrné zavlažování křehkých rostlin bez poškození. Hadicový zavlažovač GARDENA lze odříznutím a nasazením připojovacích šroubení individuálně zkrátit, nebo ho lze prostřednictvím přípojek prodloužit - pro snadné a individuální nastavení. Hadicový zavlažovač GARDENA je díky šroubení systému Original GARDENA System, programu pro široké a univerzální možnosti připojení, připraven k okamžitému použití. Hadicový zavlažovač se dodává v různých barvách. Můžete si zvolit, zda bude hadicový zavlažovač nenápadně hnědý nebo zelený v záhonu nebo na trávníku, nebo zda má být jasně viditelný prostřednictvím signální oranžové barvy.

Alza.cz píše:

Zavlažovací hadice zahradní, délka 15m
Aby se vaše zahrada zazelenala je třeba ji zalévat. O to se postará hadicový zavlažovač Gardena v délce 15 m. Hadice se hodí pro postřik záhonků, ideální je pro okraje trávníků a své místo uplatnění i pro úzká místa vaší zahrady. Jemný postřik je šetrný k rostlinkám a nepoškodí je. Délku hadice si můžete libovolně a snadno nastavit dle potřeby. Zkrátí se jednoduchým odstřižením a připojením šroubení. Pokud potřebujete hadici delší, o její prodloužení se postarají přípojky. Hadici stačí pouze připojit na přívod vody a vy už můžete jen sledovat, jak se vaše zahrádka zelená.  Klíčové vlastnosti zahradního zavlažovače Gardena - délka 15 mIdeální pro záhonky, okraje trávníků a úzká místa Jemný postřik šetrný k rostlinámJednoduché nastavení délky Celková délka hadice 15 m Zahradní zavlažovač Gardena má hmotnost 1,55 kgJednoduché připojeníJednoduché zavlažování vaší zahrady

SIGMAshop.cz píše:

Díky jemnému postřiku lze snadno, pohodlně a přesně zavlažovat záhony, okraje trávníků a úzké plochy. * Šetrné k rostlinám Jemný postřik zajišťuje šetrné zavlažování křehkých rostlin bez poškození. * Zahradní zařízení s povahou systému Hadicový zavlažovač GARDENA je díky šroubení systému Original GARDENA System, programu pro široké a univerzální možnosti připojení, připraven k okamžitému použití. * Snadné nastavování Hadicový zavlažovač GARDENA lze odříznutím a nasazením připojovacích šroubení individuálně zkrátit, nebo ho lze prostřednictvím přípojek prodloužit - pro snadné a individuální nastavení.

Parametry GARDENA Hadicový zavlažovač 15 m

Výrobce Gardena

Podobné produkty

Podobné fráze: