Kde jsem:     >  Katalog   >  Dům, byt a zahrada   >  Dům a zahrada  >  Zavlažování  >  GARDENA Box na ventil V1

GARDENA Box na ventil V1

Box na ventil GARDENA V1 výrobce: GARDENA popis produktu: * Pro 1 zavlažovací ventil. Snadná montáž a demontáž díky teleskopickému šroubovému spojení. Víko s dětskou pojistkou proti otevření. Lze použít pro rádiové řízení nebo přímé programování ventilů.

Popis GARDENA Box na ventil V1

EuroKing píše:

Zavlažovací box pro 1 ventil typ 1251.
Ventil použitelný s rádiovým řízením nebo k přímému programování s program. jednotkou (1242) s ovládací částí.
Technika elektromagnetických ventilů, šetřící energii.
Šachta s uzavíratelným víkem a dětskou pojistkou.
Snadná montáž a demontáž pomocí teleskopického šroubového spojení

SIGMAshop.cz píše:

Vlastnosti Snadná instalace Teleskopické šroubové spojení umožňuje snadnou montáž a demontáž zavlažovacích ventilů. Dětská pojistka Kryt lze v zájmu ochrany před dětmi zajistit. Špičková kvalita výrobku Kvalitní výrobky Gardena německé výroby zaručují důvěryhodný výkon, spolehlivost a neustálé inovace. Pro instalaci ventilu V boxu na ventily V1 od společnosti GARDENA, lze pod zem nainstalovat jeden zavlažovací ventil 24 V (kat. č. 1278-20) nebo jeden zavlažovací ventil 9 V (kat. č. 1251-20). Teleskopické šroubové spojení umožňuje snadnou montáž a demontáž ventilů. Kryt lze v zájmu ochrany před dětmi zajistit. Box na ventily V1 od společnosti GARDENA je opatřen 1\" vnějším závitem. Technické specifikace: Závit 1\" vnější

NářadíProfesional.cz píše:

► Snadná instalace * Teleskopické šroubové spojení umožňuje snadnou montáž a demontáž zavlažovacích ventilů. ► Dětská pojistka * Kryt lze v zájmu ochrany před dětmi zajistit. * V boxu na ventily V1 od společnosti GARDENA, lze pod zem nainstalovat jeden zavlažovací ventil 24 V (kat. č. 1278-20) nebo jeden zavlažovací ventil 9 V (kat. č. 1251-20). * Teleskopické šroubové spojení umožňuje snadnou montáž a demontáž ventilů. * Kryt lze v zájmu ochrany před dětmi zajistit. * Box na ventily V1 od společnosti GARDENA je opatřen 1" vnějším závitem.

Alza.cz píše:

Box na ventily lze pod zem nainstalovat jeden zavlažovací ventil 24 V nebo jeden zavlažovací ventil 9 V , závit 1"
Praktické příslušenství značky GARDENA vyniká kvalitním zpracováním a vysokou odolností. Box na ventil V1 od společnosti GARDENA umožňuje instalaci jednoho zavlažovacího ventilu 24 V nebo 9 V. Teleskopické šroubování a možnost rychlého přívodu vody nabízí elegantní řešení pro připojení kabelu. Vodotěsný box na ventil lze instalovat pod zem a je opatřen vnějším závitem 1". Klíčové vlastnosti boxu na ventil V1 GARDENA (bez ventilů)Vodotěsný box na ventil GARDENA pro připojení zavlažovacího ventilu 24 V nebo 9 VCentrální vypouštěcí krytka umožňuje rychlé vypuštění vodySnadná manipulace a jednoduchá montážKvalitní zpracování a vysoká odolnost

ExaSoft.cz píše:

Pro instalaci ventilu V boxu na ventily V1 od společnosti GARDENA, lze pod zem nainstalovat jeden zavlažovací ventil 24 V (kat. č. 1278-20) nebo jeden zavlažovací ventil 9 V (kat. č. 1251-20). Teleskopické šroubové spojení umožňuje snadnou montáž a demontáž ventilů. Kryt lze v zájmu ochrany před dětmi zajistit. Box na ventily V1 od společnosti GARDENA je opatřen 1" vnějším závitem.

Parametry GARDENA Box na ventil V1

Výrobce Gardena

Podobné produkty

Podobné fráze: