Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zavlažování  >  GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků

GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 699 Kč
Porovnat 10 obchodů
Automatické zavlažování GARDENA pro 6 květin. Truhlíků výrobce: GARDENA popis produktu: * Plnoautomatické zavlažování květinových truhlíků řízené počítačem. Nezávislé na vodovodním kohoutku a proto soběstačné. Až pro 5 - 6 m květinových truhlíků. Možnost rozšíření. Jednoduchá volba zavlažovacích údajů z 13 stálých programů. Doplňkově možnost přípojky pro elektronický dešťový senzor GARDENA č.v. 1...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků

Popis GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků

Superdiskont.cz píše:

Automatické zavlažování květinových truhlíkůAutomatické zavlažování květinových truhlíků od společnosti GARDENA automaticky zavlažuje až šest metrů truhlíků na květiny. S vestavěným časovačem s 13 pevnými programy lze vaše truhlíky na květiny snadno zavlažovat i ve vaší nepřítomnosti. Pro nezávislost na vodovodním kohoutku lze zavlažování truhlíků na květiny provádět například přímo z nádrže na dešťovou vodu. Pokud má být spojeno více než šest metrů truhlíků na květiny, lze sadu prodloužit. Pro zavlažování s úsporou vody lze automatické zavlažování květinových truhlíků od společnosti GARDENA připojit k dešťovému senzoru electronic (kat. č. 1189-20) a čidlu půdní vlhkosti (kat. č. 1188-20) od společnosti GARDENA. V sadě je transformátor s otočným spínačem pro výběr zavlažovacího programu, nízkonapěťové čerpadlo 14 V s filtrem na nečistoty, 25 řadových kapačů (2 l/h) s koncovou krytkou a čisticí jehlou, 10m přívodní potrubí 4,6 mm (3/16") a 15 držáků na trubky.Okamžitě připraveno k použitíDíky kompletní sadě, včetně čerpadla, ho lze okamžitě začít používat.Zavlažování na základě požadavkůVýběr z 13 různých programů umožňuje optimální zavlažování na základě požadavků rostlin.Nezávislost na vodovodním kohoutkuPlně automatické zavlažování truhlíků na květiny funguje nezávisle na vodovodním kohoutku, všude kde je nějaká nádrž na vodu, např. dešťový sběrač, a kde je přívod energie.Závislost na počasí, zavlažování s úsporou vodyPokud do systému připojíte dešťový senzor electronic nebo čidlo půdní vlhkosti od společnosti GARDENA, poté bude brána v potaz vlhkost půdy po dešti. Pokud prší a rostliny již mají dostatek vlhkosti, je zavlažování automaticky zastaveno.

TimKutil píše:

* Plnoautomatické zavlažování květinových truhlíků řízené počítačem. Nezávislé na vodovodním kohoutku a proto soběstačné. Až pro 5 - 6 m květinových truhlíků. Možnost rozšíření. Jednoduchá volba zavlažovacích údajů z 13 stálých programů.
* Obsah: transformátor s otočným knoflíkem pro volbu zavlažovacího programu, nízkonapěťové čerpadlo 14 V s kalovým filtrem, 25 kapačů cca 2 l/h s uzavírací zátkou a čisticí jehlou, 10 m rozvodné hadice 4,6 mm (3/16"), 15 držáků.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.150
Výška (cm): 27.50
Šířka (cm): 22.60
Hloubka (cm): 8.50
Záruční doba: 24 měsíců

REMONT ČERPADLA píše:

Automatické zavlažování květinových truhlíků od společnosti GARDENA automaticky zavlažuje až šest metrů truhlíků na květiny.
S vestavěným časovačem s 13 pevnými programy lze vaše truhlíky na květiny snadno zavlažovat i ve vaší nepřítomnosti.
Pro nezávislost na vodovodním kohoutku lze zavlažování truhlíků na květiny provádět například přímo z nádrže na dešťovou vodu.
Pokud má být spojeno více než šest metrů truhlíků na květiny, lze sadu prodloužit.
Pro zavlažování s úsporou vody lze automatické zavlažování květinových truhlíků od společnosti GARDENA připojit k dešťovému senzoru electronic (kat. č. 1189-20) a čidlu půdní vlhkosti (kat. č. 1188-20) od společnosti GARDENA.
V sadě je transformátor s otočným spínačem pro výběr zavlažovacího programu, nízkonapěťové čerpadlo 14 V s filtrem na nečistoty, 25 řadových kapačů (2 l/h) s koncovou krytkou a čisticí jehlou, 10m přívodní potrubí 4,6 mm (3/16") a 15 držáků na trubky.
doplnění návodu používání:pokud používáte program č.14 a čidlo zahlásí sucho,zapne se zavlažování na 1minutu. Po tomto časovém úseku následují dvě hodiny zablokování a teprve po této době je trafo opět připraveno k zalévání na základě pokynu od čidla. 

SIGMAshop.cz píše:

Zavlažování truhlíků na květiny je regulováno počítačem - průtok vody je zapínán a vypínán automaticky. To je velmi praktické a získáte tak více volného času.
* Okamžitě připraveno k použití
Díky kompletní sadě, včetně čerpadla, ho lze okamžitě začít používat.
* Zavlažování na základě požadavků.
Výběr z 13 různých programů umožňuje optimální zavlažování na základě požadavků rostlin.
* Nezávislost na vodovodním kohoutku.
Plně automatické zavlažování truhlíků na květiny funguje nezávisle na vodovodním kohoutku, všude kde je nějaká nádrž na vodu, např. dešťový sběrač, a kde je přívod energie.
* Závislost na počasí, zavlažování s úsporou vody.
Pokud do systému připojíte dešťový senzor electronic nebo čidlo půdní vlhkosti od společnosti GARDENA, poté bude brána v potaz vlhkost půdy po dešti. Pokud prší a rostliny již mají dostatek vlhkosti, je zavlažování automaticky zastaveno.
Vlastnosti:
Automatické zavlažování květinových truhlíků zavlažuje až šest metrů truhlíků na květiny
S vestavěným časovačem s 13 pevnými programy lze truhlíky snadno zavlažovat i ve vaší nepřítomnosti
Pro nezávislost na vodovodním kohoutku lze zavlažování truhlíků na květiny provádět například přímo z nádrže na dešťovou vodu
Pokud má být spojeno více než šest metrů truhlíků na květiny, lze sadu prodloužit.
Pro zavlažování s úsporou vody lze automatické zavlažování květinových truhlíků připojit k dešťovému senzoru (Senzor dešťový Gardena, elektronický) a čidlu půdní vlhkosti (Čidlo půdní vlhkosti Gardena)
Obsah balení:
transformátor s otočným spínačem pro výběr zavlažovacího programu
nízkonapěťové čerpadlo 14 V s filtrem na nečistoty
25 x řadový kapač (2 l/h) s koncovou krytkou a čisticí jehlou
10 m přívodního potrubí 4,6 mm (3/16\")
15 x držák na trubky...

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Automatické zavlažování květinových truhlíků GARDENA automaticky zavlažuje až šest metrů truhlíků. S integrovaným časovačem s 13 programy můžete truhlíky snadno zavlažovat i ve vaší nepřítomnosti. Abyste nebyli závislí na vodovodním kohoutku, můžete zavlažování truhlíků připojit např. přímo k nádrži na dešťovou vodu. Pokud potřebujete zavlažovat více než 6 m truhlíku, můžete sadu snadno rozšířit. Pro úsporné zavlažování můžete sadu rozšířit o dešťový senzor GARDENA ( není součástí dodávky) nebo senzor půdní vlhkosti GARDENA (není součástí dodávky). Sada obsahuje transformátor s otočným spínačem pro výběr zavlažovacího programu, nízkonapěťové 14V čerpadlo s filtrem, 25 řadových kapačů (2 l/h) s koncovou krytkou a čisticí jehlou, 10m připojovací potrubí 4,6 mm (3/16") a 15 držáků na trubky. 13 programů·Pohodlné zavlažování pomocí systému hadic a řadových kapačů·Sadu lze libovolně rozšířit·Snadné připojení i odpojení všech součástí Automatické zavlažování květinových truhlíků Gardena 1407 od výrobce Gardena v kategorii Dům & zahrada|Šetření energií a vodou|Úspora vody|Řídicí jednotky zavlažování. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Parametry GARDENA Automatické zavlažování pro 6 květin. Truhlíků

Výrobce Gardena

Podobné produkty