Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Zastřihovače vlasů a vousů  >  Moser Class 45 1245

Moser Class 45 1245

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 788 Kč
Porovnat 5 obchodů
Profesionální strojek na vlasy Class 45 1245-0060 je extrémně silný 45 W, dvourychlostní a špičkové kvality se systémem výměnných stříhacích hlavic. Chromovaná profesionální přesná hlava Star Blade o šířce 46 mm a výšce střihu 0,1 mm z kalené oceli vám zaručí dlouhodobou trvanlivost a je snadno vyměnitelná díky rychloupínacímu systému s aretačním tlačítkem. Vlastnosti: - spolehlivý, silný 45 W pr...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Moser Class 45 1245

Popis Moser Class 45 1245

AZ-nože píše:

Střihací strojek MOSER 1245-0060 CLASS 45 extrémně silný 45W, dvourychlostní profesionální stříhací strojek špičkové kvality se systémem výměnných stříhacích hlavic chromovaná profesionální přesná hlava Star Blade 46 mm z kalené oceli s mimořádně dlouhou životností, stříhací výšky 1 mm - snadno vyměnitelná díky rychloupínacímu systému s aretačním tlačítkem ergonomický tvar a vhodné rozložení hmotnosti pro optimální manipulaci vysoce výkonný, dvourychlostní motor 2400 a 3000 ot./min. s tlumením vybrací o síle 45 W optimální chlazení a jednoduché čištění výměnného vzduchového filtru hmotnost : 390 g příslušenství : stříhací hlavice 1 mm, olejnička, čisticí štěteček vyrobeno v Německu možnost zakoupení dalších stříhacích hlavic a přídavných hřebenů

KASA.cz píše:

Strojek Moser Max45 1245 stříhací na zvířata
Nejprodávanější a nejlépe hodnocený strojek na evropském trhu. Profesionální stříhací strojek na stříhání a úpravu srsti psů, koček a hospodářských zvířat. V balení se nachází 3 mm stříhací násada, kartáček na čištění a olej.
silný, ergonomický strojek se dvěma stupni rychlosti
rozměry: D 20 x Š 5 x V 5 cm
tlumení vibrací díky speciálnímu tlumení kmitání
vhodné pro profesionální střih
vhodné pro kompletní střih
včetně 3 mm stříhací hlavy, vyměnitelná
prověřeno TÜV (Technické kontrolní sdružení)
vyrobeno v Německu
Velmi robustní stříhací strojek Moser Professional se hodí ke kompletnímu stříhání psů nebo pro detailní stříhání koní. Strojek je vybaven silným 45 Wattovým motorem se dvěma stupni rychlosti a ani dlouhodobé zatížení pro něj není problémem.
Profesionální výměnné stříhací násady jsou velmi precizně broušeny a jejich výměna je velmi snadná díky speciálnímu tlačítku.
Ergonomický design tohoto strojku se postará o spolehlivou lehkost pro profesionální nároky - skladný, malý a robustní. Díky speciálnímu tlumení kmitání je Moser max45 takřka bez vibrace.
K stříhacímu strojku Moser max45 si můžete objednat sadu tří nasazovacích hřebínků, které pasují na stříhací hlavy velikosti 1 mm - 5 mm. Délka střihu těchto hřebínků je 5mm, 9mm a 13mm.
Důležité upozornění: Aby byla zaručena dlouhá životnost stříhacích hlav, je nezbytné stříhací hlavy při stříhání každé 3-4 minuty naolejovat. Při nedostatečné olejové vrstvě mezi jednotlivými zuby dochází ke tření kovu o kov a stříhací hlava je tak velmi rychle opotřebovávána.

Frodex-krmiva a chovatelské potřeby píše:

Popis produktu Moser Max 45 1245

Salónní dvourychlostní elektrický stříhací strojek. Příslušenství: stříhací hlava 3 mm, čistící kartáček, olej. Výkon: 45W. Váha: 390 g. Elektrický stříhací strojek na psy pro profesionální použití především v salonech.

Výkon 45 W. S hlavou 3 mm, kartáčkem a olejem na čištění. Délka střihu stříhacího strojku Mosr Max45 je 3 mm. Ke stříhání větších ploch na těle zvířete a dlouhé srsti se používají nástavné hřebeny, lze tak docílit různých délek střihu. Strojek je vhodný i pro dlouhotrvající střihání. Výkon strojku 45 W. 2 rychlosti: 2400/3000 U/min. Set obsahuje stříhací strojek Moser typ 1245 se stříhací hlavou, olej na mazání hlavy, kartáček na čištění.

Patro.cz píše:

Profesionální dvourychlostní elektrický stříhací strojek. V sadě: stříhací hlava 3mm, čistící kartáček, lahvička oleje. - Velmi silný stříhací strojek - výkon 45W. - Klidný a tichý chod bez vibrací. - Napětí 230-240 V 50-60 Hz. - Délka kabelu 3m. -

Parametry Moser Class 45 1245

Výrobce Moser
Systém napájení Síťové
Typ zastřihovače Na vlasy

Podobné produkty

Podobné fráze: