Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Zastřihovače chloupků  >  REMINGTON BKT 4000

REMINGTON BKT 4000

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Zatřihovač na oblast bikin Smooth/Silky od Remingtonu je perfektním nástrojem pro veškerý komfort, který potřebujete při zastřihování v oblasti bikin. Bezdrátový a kompaktní, tento zastřihovač Vám nabízí kompletní výhody a přináší svobodu během zastřihování a tvarování v oblasti bikin s naprostou lehkostí. Tento univerzální zastřihovač může být také použit na mokro i na sucho; ideální pro běžné z...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro REMINGTON BKT 4000

Popis REMINGTON BKT 4000

KASA.cz píše:

Zastřihovač na oblast bikin

Zatřihovač na oblast bikin Smooth/Silky od Remingtonu je perfektním nástrojem pro veškerý komfort, který potřebujete při zastřihování v oblasti bikin. Bezdrátový a kompaktní, tento zastřihovač Vám nabízí kompletní výhody a přináší svobodu během zastřihování a tvarování v oblasti bikin s naprostou lehkostí. Tento univerzální zastřihovač může být také použit na mokro i na sucho; ideální pro běžné zatřihování nebo doladění nedokonalostí.
S možností výběru ze dvou komfortních hřebínků (2mm a 4mm) si jednoduše zvolíte perfektní délku dle Vaší osobní preference. Jakkoli strojek držíte nebo zastřihujete jakoukoliv oblast, tyto chytré hřebínky budou vždy zastřihovat do stejné délky pro perfektní výsledky.
Takže s hedvábně hladkými výsledky díky zastřihovači Smooth/Silk od Remingtonu budete vždy připravena zazářit v bikinách!
Parametry:
Precizní zastřihovač - zastřihování těsně u pokožky pro hladké výsledky
Zastřihuje na 0,2mm - ideální pro tvarování v oblasti bikin
Komfortní hřebínky s 2 délkami - 2 mm/4 mm
Rovnoměrné zastřižení při jakémkoliv držení zastřihovače
Na mokro/na sucho - ideální pro použití ve sprše
Hygienický a omyvatelný pro snadné čištění
Použití až 60 minut v bezkabelovém provozu na jedno nabití
Světelný indikátor nabíjení
Obsahuje: čisticí kartáček, pouzdro

Pilulka.cz píše:

Zastřihovač v oblasti bikin Remington BKT400 je perfektním pomocníkem při zastřihování v oblasti bikin. Zajisté oceníte jeho lehký a kompaktní design, a proto si jej můžete vzít kamkoliv s sebou.

Alza.cz píše:

Zastřihovač na oblast bikin Smooth&Silky, hřebínky s 2 délkami - 2 mm a 4mm, na mokro/na sucho, až 60 minut na jedno nabití, čisticí kartáček, pouzdro
 Vychutnejte si komfortní odstranění chloupků v oblasti bikin. S novým zastřihovačem Remington Smooth&Silky je péče o citlivou pokožku příjemnou záležitostí. Přístroj má dva hřebínky se dvěma délkami 2 a 4 mm, které jsou navrženy tak, aby byli co možná nejohleduplnější k choulostivým částem vašeho těla. Navíc zastřihují stále perfektně a přesně, ať držíte zastřihovač pod jakýmkoliv úhlem. Se svým voděodolným designem, protiskluzovou rukojetí a háčkem pro zavěšení poskytuje zařízení více než mimořádnou porci pohodlí, a to jak při užití na sucho, tak i ve sprše. Nechybí ani výkonný dobíjecí akumulátor propůjčující přístroji až 60 minut nepřetržitého bezdrátového provozu.Klíčové vlastnostiZastřihovač chloupků v oblasti bikin2 hřebínky s rozdílnou délkou 2 a 4 mmVoděodolné provedení pro použití ve...

Okay.cz píše:

Zastřihovač v oblasti bikin Remington BKT4000 Oblast bikin je jedno z nejcitlivějších míst na ženském těle, proto je velice důležité poskytovat mu jenom tu nejjemnější péči. Proto přichází firma Remington s bezkonkurenčním zastřihovačem BKT4000, který je perfektním pomocníkem pro tyto oblasti. V prvé řadě určitě oceníte jeho lehký a kompaktní design, který vám umožní vzít si ho všude sebou. Velkou výhodou je, že ho můžete použít jak na mokro, tak na sucho, takže si vždy zvolíte to, co vám více vyhovuje....

Electro World s.r.o. píše:

Cenově dostupný zastřihovač Remington BKT 4000 bude mimořádně spolehlivý pomocník pro každou dámu. Pohodlně a bezpečně se pomocí něj zbavíte všech nepěkně vypadajících chloupků. Obzvláště je vhodný pro oblast bikin. Nastavit si lze jednoduše dvě délky, a to 2 mm a 4 mm. Svou voděodolností umožňuje přístroj používat i přímo ve sprše. Na plné nabití vydrží v provozu až jednu hodinu.

ElektroCR píše:

* bezdrátový bikini zastřihovač
* precizní zastřihovač - zastřihování těsně u pokožky pro hladké výsledky
* zastřihuje na 0,2mm - ideální pro tvarování v oblasti bikin
* komfortní hřebínky s 2 délkami - 2 mm a 4 mm
* rovnoměrné zastřižení při jakémkoliv držení zastřihovače
* na mokro/na sucho - ideální pro použití ve sprše
* hygienický a omyvatelný pro snadné čištění
* použití až 60 minut v bezkabelovém provozu na jedno nabití
* světelný indikátor nabíjení
* obsahuje: čisticí kartáček, pouzdro

Patro.cz píše:

Praktický zastřihovač Remington BKT400 je skvělým pomocníkem při zastřihování v oblasti bikin. Díky jeho jednoduchému a kompaktnímu designu si jej můžete vzít kamkoliv s sebou.; Vlastnosti:

Precizní zastřihovač - těsně u pokožky pro

Parametry REMINGTON BKT 4000

Výrobce Remington

Podobné produkty

Podobné fráze: