Kde jsem:     >  Katalog   >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Zápisníky

Zápisníky

Nalezeno:    33 produktů

PYRAMID INTERNATIONAL Zápisník Avengers: Infinity War - Gauntlet LED

<p><strong>Avengers</strong><strong> </strong>se stali motivem předn&iacute; stranu kr&aacute;sn&eacute;ho z&aacute;pisn&iacute;ku. Mlad&scaron;&iacute; i star&scaron;&iacute; studenti si v něm mohou sepisovat sv&eacute; prožitky či sv&aacute; př&aacute;n&iacute; do budoucna.</p> <p>N&aacute;pis Infinitive power na předn&iacute; straně z&aacute;pisn&iacute;ku je se světeln&yacute;m efektem.</p> <p><strong>Kupte dětem z&aacute;pisn&iacute;k premium!</strong></p> <p><strong>Vhodn&eacute;</stro...

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

PYRAMID INTERNATIONAL Zápisník Pink Floyd - The Wall

Zápisník Pink Floyd - The Wall A5Zápisník A5 v barvách Pink Floyd s cca. 120 nelinkovanými listy. Poznámky ve stylu!

Více informací
od 254 Kč
Koupit nejlevněji

PYRAMID INTERNATIONAL Zápisník Přátelé - Friends - Infographic

Kvalitní Blok A5 kroužkový, linkovaný - Přátelé za Kč.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

PYRAMID INTERNATIONAL Zápisník Rick and Morty - Portal

Tento hezký zápisník s reliéfními flexi deskami ve stylu Ricka Mortyho ze stejnojmenného amerického animovaného seriálu má linkované stránky a záložku.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

PYRAMID INTERNATIONAL Zápisník Rick and Morty - Portals

Kdyby Ricka a Mortyho doprovázel kronikář, a pokud by z jejich bláznivých dobrodružství dříve nezešílel, na popsání všech zážitků by spotřeboval stohy papíru. A tak jsme připravili praktický zápisník v barevném odstínu s přebalem představujícím tyto dva hrdiny vstupující do portálu vedoucího snad do jiné dimenze či neznámého světa. Díky stahovací gumičce se stránky samovolně nerozutečou a formát A5 vám umožní snadné zabalení do batohu nebo příruční tašky....

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

PYRAMID INTERNATIONAL Zápisník Stranger Things - One Sheet

Pěkný zápisník v kroužkové vazbě s grafikou hororového seriálu Stranger Things má 200 linkovaných stran a zavírá se pomocí elastické stužky.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

PYRAMID INTERNATIONAL Zápisník The Legend of Zelda

Tento luxusní linkovaný zápisník vám dobře poslouží pro poznámky z vašich herních dobrodružství v kouzleném fantasy světě videohry The Legend of Zelda: Breath of the Wild od Nintenda, stejně jako k zachycení dalších nápadů či poznámek. Zápisník je vybaven elastickým úchytem pro tužku, záložkou a zavírá se za pomoci elastické stužky.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: