Číslo výrobku: KJ16CR-L11 Zjednodušené číslo výrobku: KJ16CRL11 OEM čísla (originální čísla automobilky): CHRYSLER 56041402AB DODGE 5149177AB FORD 3 588 254 HONDA 98079-5514P HONDA 98079-5515G HONDA 98079-551-5G HONDA 98079-551-5G01 ISUZU 5-86007636-0 MAZDA F203 18 110 MAZDA F288 18 110 MAZDA F2Y2 18 110 MAZDA H288 18 110 OPEL 12 14 031 OPEL 12 14 041 OPEL 12 14 120 RENAULT 8304504277 ROVER NLP007666EVA SUZUKI 1119284E00 SUZUKI 11192-84E00 VW 101905617A VW 101905618 VW 101905618A GENERAL MOTORS... Celý popis

Koupit za 85 Kč

Popis

Číslo výrobku: KJ16CR-L11

Zjednodušené číslo výrobku: KJ16CRL11

OEM čísla (originální čísla automobilky):
CHRYSLER 56041402AB
DODGE 5149177AB
FORD 3 588 254
HONDA 98079-5514P
HONDA 98079-5515G
HONDA 98079-551-5G
HONDA 98079-551-5G01
ISUZU 5-86007636-0
MAZDA F203 18 110
MAZDA F288 18 110
MAZDA F2Y2 18 110
MAZDA H288 18 110
OPEL 12 14 031
OPEL 12 14 041
OPEL 12 14 120
RENAULT 8304504277
ROVER NLP007666EVA
SUZUKI 1119284E00
SUZUKI 11192-84E00
VW 101905617A
VW 101905618
VW 101905618A
GENERAL MOTORS 55562534
GENERAL MOTORS 93176801
GENERAL MOTORS 93176802
GENERAL MOTORS 93180485
GENERAL MOTORS 95519058
JEEP 56027275
JEEP 56028236AA
JEEP SP000ZFR5N
JEEP SP0RC12ECC
JEEP SPRC12MCC4
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DENSO