Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Základní desky  >  MSI A68HM-P33 V2

MSI A68HM-P33 V2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 086 Kč
Popis produktu Základní deska MSI A68HM-P33 V2 Základní deska MSI A68HM-P33 V2 může sloužit jako ideální základ pro vytvoření spolehlivého kancelářského nebo domácího počítače. Nabízí stabilitu a propracovanost díky komponentům odpovídajícím standardu Military Class 4 a grafické rozhraní Click BIOS 4. Military Class 4 Na základní desce byly použity velmi kvalitní součástky spadající do kate...

Všechny nabídky pro MSI A68HM-P33 V2

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis MSI A68HM-P33 V2

Popis produktu
Základní deska MSI A68HM-P33 V2
Základní deska MSI A68HM-P33 V2 může sloužit jako ideální základ pro vytvoření spolehlivého kancelářského nebo domácího počítače. Nabízí stabilitu a propracovanost díky komponentům odpovídajícím standardu Military Class 4 a grafické rozhraní Click BIOS 4.
Military Class 4
Na základní desce byly použity velmi kvalitní součástky spadající do kategorie Military Class 4. Díky těmto součástkám se budete moci bavit při závodění, střílení nebo při sledování filmu a spoléhat se na vysokou kvalitu výrobku. Kondenzátory mají dlouhou životnost, nízký ESR (zdánlivý odpor) a nízkou provozní teplotu a díky tomu je doba životnosti prodloužena na až 12 let při hraní nebo 40 let při kancelářském vytížení. Použití kvalitních komponent se také vyplatí při případném přetaktování.
Click BIOS 4
Click BIOS 4 je založen na UEFI BIOS rozhraní, které je první myší ovládané grafické rozhraní systému BIOS. Uživatelsky přívětivé rozhraní převyšuje klasické systémy BIOS, které se ovládají klávesnicí, tím, že umožňuje flexibilitu a pohodlnost ovládání rolováním. MSI Click BIOS 4 je navíc optimalizováno pro systémy Windows 8, pro něž nabízí lepší podporu, Hardware Monitor či Board Explorer.
Klíčové vlastnosti
Základní deska s čipovou sadou AMD A68H nabízí patici Socket FM2+ s podporou procesorů AMD Athlon a A-sérií. Deska disponuje 2 DIMM sloty pro paměti typu DDR3 s kapacitou až 32 GB s podporou frekvencí 2133 (OC)/ 1866/ 1600/ 1333 MHz. Deska podporuje integrované grafiky v procesoru a nabízí výstupy VGA a DVI. Samozřejmostí je integrace zvukové a síťové karty. Z rozhraní deska nabízí 2x USB 2.0 + 2x USB 3.0, 2x PS/2 a sloty 1x PCI-E x16, 1x PCI a 1x PCI-E 2.0 x1. Pro pevné disky se na desce nachází 4 SATA 6Gb/s konektory. Deska je formátu microATX.


Technické parametry
Patice:
AM2+ socket
Základní parametry
Patice:
AM2+ socket
Čipová sa...

Parametry MSI A68HM-P33 V2

Výrobce MSI
Socket Patice procesoru - každý procesor má specifický tvar, který zapadne pouze do správné patice (neboli socketu) základní desky. Socket AM2+
Podporované paměti Pokud základní deska podporuje připojení DDR3, pak je možné připojit k ní i DDR2. DDR3
Počet SATA konektorů 4
Počet slotů PCI-Expres 16x 1
Počet paměťových slotů 2

Podobné produkty

Podobné fráze: