Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Základní desky  >  ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Získejte exkluzivní základní desku ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0 Základní deska SABERTOOTH 990FX R2.0 vyhovuje armádním normám, využívá technologii chlazení CeraM!X, nabízí podporu pro Windows 8, fantastické funkce a moderní technologie. Základní deska přináší technologii TUF pro lepší rozptyl tepla s kontrolou teploty, digitální systém napájení CPU a DRAM, možnost snadného ovládání ...

Všechny nabídky pro ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

Popis produktu
Získejte exkluzivní základní desku ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0
Základní deska SABERTOOTH 990FX R2.0 vyhovuje armádním normám, využívá technologii chlazení CeraM!X, nabízí podporu pro Windows 8, fantastické funkce a moderní technologie. Základní deska přináší technologii TUF pro lepší rozptyl tepla s kontrolou teploty, digitální systém napájení CPU a DRAM, možnost snadného ovládání PC pomocí dálkového ovladače Remote GO! a bezproblémovou obnovu systému BIOS přes USB.
 
Chlazení "Ultimate COOL!"
Díky revolučnímu keramickému povlaku bude dosaženo o 50% větší plochy pro rozptyl tepla. TUF Thermal Radar přináší detekci teploty a prevenci přehřátí v reálném čase. Díky komponentům TUF odpovídajícím armádním standardům získáte vysoký výkon i v těch nejtěžších podmínkách.
 
Zvýšení výkonu a přesné ladění
Technologie Dual Intelligent Processors 3 patentovaná společností ASUS využívá dva integrované čipy TPU a EPU. Technologie SMART DIGI+ spolupracuje s TPU a stará se o maximální zvýšení výkonu. Díky přesnému ladění napětí získáte vyšší efektivitu, stabilitu a výkon.
 
Jaké procesory podporuje?
Deska je určena pro až 140 W osmijádrové procesory AMD AM3+ FX, Phenom II, Athlon II a Sempron 100 patice AM3+ s 32 nm výrobním procesem. Seznam podporovaných modelů procesorů najdete na webových stránkách výrobce.
 
Jaké paměti podporuje?
Osazená čipová sada AMD 990FX/SB950 spolupracuje s paměťovým řadičem podporujícím paměti typu DDR3 s maximální celkovou kapacitou 32 GB. Deska podporuje i architekturu pamětí Dual Channel a nabízí možnost osazení čtyř paměťových modulů o frekvenci až 1866/ 1600/ 1333/ 1066 MHz.
 
Rozšiřující karty
Integrována je zvuková karta, která zvládá až osmikanálový zvukový výstup, a gigabitová síťová karta. Pro grafické karty je k dispozici čtveřice PCI Express 2.0 x16 slotů (x16 nebo x8, jeden v x4 módu) s podporou technologií NVIDIA Quad-GPU S...

Parametry ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

Výrobce Asus
Socket Patice procesoru - každý procesor má specifický tvar, který zapadne pouze do správné patice (neboli socketu) základní desky. Socket AM3
Podporované paměti Pokud základní deska podporuje připojení DDR3, pak je možné připojit k ní i DDR2. DDR3
Počet paměťových slotů 4
Počet SATA konektorů 10
Počet slotů PCI-Expres 16x 4

Podobné produkty

Podobné fráze: