Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Základní desky  >  ASUS H97-PRO GAMER

ASUS H97-PRO GAMER

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Základní deska ASUS H97-PRO GAMER Devátá série základních desek ASUS přináší efektivní a vysoce spolehlivý základ pro sestavení stabilní počítačové sestavy. Herní základní deska nabízí populární socket LGA 1150 s podporou výkonných procesorů Intel Core 4. a 5. generace s čipsetem H97. S touto základní deskou si přijdou hráči na své. Nabízí široké možnosti pro rozšíření, rychlou GL...

Všechny nabídky pro ASUS H97-PRO GAMER

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ASUS H97-PRO GAMER

Popis produktu
Základní deska ASUS H97-PRO GAMER
Devátá série základních desek ASUS přináší efektivní a vysoce spolehlivý základ pro sestavení stabilní počítačové sestavy. Herní základní deska nabízí populární socket LGA 1150 s podporou výkonných procesorů Intel Core 4. a 5. generace s čipsetem H97. S touto základní deskou si přijdou hráči na své. Nabízí široké možnosti pro rozšíření, rychlou GLAN a vynikající zvukovou kartu Supreme FX. Základní deska byla speciálně navržena pro lepší a častější hraní.
To nejlepší audio
Každý hráč potřebuje při hraní akčních her pořádný zvuk. A právě na to ASUS vsadil a osadil desku audio komponenty, které docílí přesně takového zvuku, který hledáte. Konkrétně bychom mohli uvést exkluzivní ASUS technologii SupremeFX, 300 Ohm zesilovač, EMI nebo Sonic Radar II.
Digitální systém napájení DIGI+ VRM
Napájení CPU funguje v dokonalém souladu s požadavky digitálního signálu napájení (SVID) z CPU. Pomocí rychlé odezvy efektivně zajistí správnou úroveň napájení. To snižuje spotřebu energie a zajistí stabilnější napětí CPU Vcore. Zlepší se možnost přetaktování, máte tak k dispozici maximální výkon.
10K Black Metallic Cap
Devátá série základních desek je osazena nejkvalitnějšími japonskými polovodičovými kondenzátory pracující s maximální možnou účinností. Zaručují tak pětinásobně delší výdrž při provozu oproti běžným a nabízejí o 20% vyšší tepelnou odolnost.
Rychlejší hraní s M.2
H97-PRO GAMER obsahuje M.2 socket se dvěma nativními PCI Express 2.0 pro rychlosti datového přenosu až 10 Gbit/s. To je ideálním základem pro dostatečný výkon a tím i lepší herní zážitky.
Uživatelské rozhraní ASUS AI Suite 3
ASUS AI Suite 3 spojuje všechny exkluzivní funkce do jediného snadno použitelného rozhraní, s nímž budete mít přehled o všem důležitém - přetaktování, spotřebě energie, rychlosti ventilátorů, napětí a mnoha dalších informacích. Tato univerzální aplikace nabízí různé sn...

Parametry ASUS H97-PRO GAMER

Výrobce Asus
Socket Patice procesoru - každý procesor má specifický tvar, který zapadne pouze do správné patice (neboli socketu) základní desky. Socket 1150
Podporované paměti Pokud základní deska podporuje připojení DDR3, pak je možné připojit k ní i DDR2. DDR3
Počet paměťových slotů 4
M.2 Ano
Počet slotů PCI-Expres 16x 2
Počet SATA konektorů 6

Podobné produkty

Podobné fráze: