Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Základní desky  >  ASUS H81M-C

ASUS H81M-C

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 555 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Základní deska ASUS H81M-C ASUS představil základní desky s čipovou sadou Intel H81, které jsou určené pro procesory Intel již 4. generace - Haswell pro socket Intel LGA1150. Na první pohled Vás zaujme změna designu se zlatou barvou, která nahradí modrou. Deska přináší nové uživatelské rozhraní UEFI BIOS a EZ mód, rychlejší přenos dat s USB 3.0 BOOST, řízení šířky pásma Network iC...

Všechny nabídky pro ASUS H81M-C

Popis ASUS H81M-C

Popis produktu
Základní deska ASUS H81M-C
ASUS představil základní desky s čipovou sadou Intel H81, které jsou určené pro procesory Intel již 4. generace - Haswell pro socket Intel LGA1150. Na první pohled Vás zaujme změna designu se zlatou barvou, která nahradí modrou. Deska přináší nové uživatelské rozhraní UEFI BIOS a EZ mód, rychlejší přenos dat s USB 3.0 BOOST, řízení šířky pásma Network iControl, perfektní chlazení s Fan Xpert nebo inovativní Al Suite 3.
Network iControl - řízení šířky pásma
S jednoduchým přepínačem je možné snadno stanovit priority pro síťový provoz. Priority lze u oblíbených programů nastavit v profilech pomocí intuitivního uživatelského rozhraní, kdy lze snadno specifikovat i konkrétní časy vybraných aplikací. Vyhněte se zahlcení sítě nebo pomalému stahování.
Skvělá ochrana
Ochrana Anti-Surge detekuje přepětí a poskytuje prevenci před potenciálním poškození v reálném čase. Mezi další zajímavost u desky patří i grafický UEFI Bios rozhraní, které nahrazuje staré provedení biosu a zdokonaluje ho o barevné ikony, umožňuje použití myši a podporuje pevné disky velikosti přes 2,2 TB.
Klíčové vlastnosti
Základní deska ASUS H81M-C s čipovou sadou Intel H81 nabízí patici Socket 1150 s podporou procesorů Intel Core i7, Core i5, Pentium a Celeron 4. generace. Deska nabízí 2 DIMM sloty pro paměti typu DDR3 s kapacitou až 16 GB s podporou frekvencí až 1600/ 1333/ 1066 MHz. Samozřejmostí je integrace zvukové karty a gigabitové síťové karty. Z rozhraní deska nabízí až 8 USB 2.0 portů (4x zadní panel), 2 USB 3.0, D-Sub, DVI-D a 2x PS/2. Pro grafické a rozšiřující karty nabídne 1x PCI-E x16, 1x PCI a 2x PCI-E 2.0 x1. Pro pevné disky se na desce nachází 2 SATA 6Gb/s a 2 SATA 3Gb/s. Deska je formátu mATX s rozměry 24,4 x 17,8 cm.
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Patice:
1150 socket
Základní parametry
Patice:
1150 socket
Čipová sada:...

Parametry ASUS H81M-C

Výrobce Asus
Socket Patice procesoru - každý procesor má specifický tvar, který zapadne pouze do správné patice (neboli socketu) základní desky. Socket 1150
Podporované paměti Pokud základní deska podporuje připojení DDR3, pak je možné připojit k ní i DDR2. DDR3
Počet SATA konektorů 4
Počet slotů PCI-Expres 16x 1
Počet paměťových slotů 2

Podobné produkty

Podobné fráze: