Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Základní desky  >  ASUS CS-B

ASUS CS-B

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 349 Kč
Popis produktu ASUS CS-B Základní deska série ASUS CS-B nabízí provoz 24/7 pro firemní či komerční použití. Deska podporuje poslední 4. generaci procesorů Intel a byla testována pro bezpečné a bezproblémové dlouhodobé použití. Fan Xpert 2 - komplexní chlazení Vyladěné ovládání ASUS Fan Xpert 2 umožňuje automatické ladění ventilátoru, které poskytuje individuální nastavení rychlosti každého venti...

Všechny nabídky pro ASUS CS-B

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis ASUS CS-B

Popis produktu
ASUS CS-B
Základní deska série ASUS CS-B nabízí provoz 24/7 pro firemní či komerční použití. Deska podporuje poslední 4. generaci procesorů Intel a byla testována pro bezpečné a bezproblémové dlouhodobé použití.
Fan Xpert 2 - komplexní chlazení
Vyladěné ovládání ASUS Fan Xpert 2 umožňuje automatické ladění ventilátoru, které poskytuje individuální nastavení rychlosti každého ventilátoru s automatickou detekcí rychlosti ventilátoru pro dosažení nejlepšího poměru mezi chladicím výkonem a hlučností. Dokonce nechybí mód "RPM Fixed Mode" pro snížení hladiny hluku na téměř 0dB hodnotu se specifickým řízením otáček.
Uživatelské rozhraní ASUS AI Suite 3
ASUS AI Suite 3 spojuje všechny exkluzivní funkce do jediného snadno použitelného rozhraní, s nímž budete mít přehled o všem důležitém - přetaktování, spotřebě energie, rychlosti ventilátorů, napětí a mnoha dalších informacích. Tato univerzální aplikace nabízí různé snadno použitelné funkce, díky kterým nebudete muset neustále přepínat mezi jednotlivými obslužnými programy.
Klíčové vlastnosti
Základní deska ASUS CS-B s čipovou sadou Intel Q87 nabízí patici LGA1150 s podporou procesorů Intel 4. generace Core i7/ i5/ i3/ Celeron/ Pentium. Deska nabízí 4 DIMM sloty pro paměti typu DDR3 s kapacitou až 32 GB s podporou frekvencí 1600/ 1333/ 1066 MHz a architektury Dual Channel. Deska podporuje integrované grafiky v procesoru a nabízí výstupy DVI-I, DVI-D, DisplayPort. Samozřejmostí je integrace zvukové a gigabitové síťové karty (2x GLAN). Z rozhraní deska nabízí až 8 USB 2.0 a 4 USB 3.0 portů (2x 3.0 a 4x 2.0 zadní panel), 2x PS/2, sloty: 2 PCI-E x16 (x16, x4), 1 PCI-E x1 a 1 PCI. Pro pevné disky se na desce nachází 5 SATA 6Gb/s konektorů s podporou RAID 0, 1, 5 a 10 a mSATA 6Gb/s. Deska je formátu mATX s rozměry 24,4 x 24,4 cm.
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Patice:
1150 socket
Základní parametry
Patice: < ...

Parametry ASUS CS-B

Výrobce Asus
Socket Patice procesoru - každý procesor má specifický tvar, který zapadne pouze do správné patice (neboli socketu) základní desky. Socket 1150
Podporované paměti Pokud základní deska podporuje připojení DDR3, pak je možné připojit k ní i DDR2. DDR3
Počet SATA konektorů 5
Počet slotů PCI-Expres 16x 2
Počet paměťových slotů 4

Podobné produkty

Podobné fráze: