Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Základní desky  >  ASRock H81M-VG4

ASRock H81M-VG4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Základní deska ASROCK H81M-VG4 R2.0 ASROCK představil základní desky s čipovou sadou Intel H81, které jsou určené pro procesory Intel 4. generace pro socket Intel LGA1150. Deska podporuje technologie XFast 55. Nabízí také sadu ochran Full Spike, které ji chrání proti poškození a napěťovým špičkám. ASRock XFast 55 - 5x rychlejší Technologie XFast LAN umožňuje dosáhnout vyšší produ...

Všechny nabídky pro ASRock H81M-VG4

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ASRock H81M-VG4

Popis produktu
Základní deska ASROCK H81M-VG4 R2.0
ASROCK představil základní desky s čipovou sadou Intel H81, které jsou určené pro procesory Intel 4. generace pro socket Intel LGA1150. Deska podporuje technologie XFast 55. Nabízí také sadu ochran Full Spike, které ji chrání proti poškození a napěťovým špičkám.
ASRock XFast 55 - 5x rychlejší
Technologie XFast LAN umožňuje dosáhnout vyšší produktivity, pomůže spravovat priority internetových aplikací, analyzovat datové proudy, dosáhnout nižší latence ve hrách a možnosti sledovat videa v HD kvalitě na YouTube a současně stahovat několik souborů. XFast RAM plně optimalizuje paměť, takže je práce ve Photoshopu 5x rychlejší než dříve.
USB klíč
Základní deska vám ulehčí vaši každodenní práci a také nastavení počítače. Také už vás nebaví neustálé přihlašování do počítače pomocí hesla a hledáte nějaké východisko? Pomoci vám může přihlašování pomocí USB klíče, který si můžete nahrát například na flash disk a přihlášení pak již nebude v budoucnu problém.
Přehledné a rychlé nastavení
Pryč jsou doby, kdy bylo nutné disponovat vyššími zkušenosti, pokud jste se rozhodli změnit některý z údajů v klasickém BIOSu. Nové desky jsou již vybaveny přehledným UEFI BIOSovým rozhraním, které je velmi pěkně graficky zpracované a intuitivně rozložené. Nespornou výhodou také je možnost ovládání pomocí myši.
ASRock App Changer
Nainstalujte si ovladač, který promění Vaši základní desku v napájecí zařízení pro Vaše mobilní přístroje. Dopřejte si rychlého nabíjení, které může být u některých zařízení až o 40% rychlejší a také nabíjejte mobilní přístroje i při nejrůznějších stavech počítače (hibernace, spánek, vypnutý).
Klíčové vlastnosti
Základní deska s čipovou sadou Intel H81 nabízí patici Socket 1150 s podporou procesorů Intel Core i7, Core i5, Core i3, Xeon, Pentium a Celeron 4. generace. Deska nabízí 2 DIMM sloty pro paměti typu DDR3 s kapacitou až 16 GB s podporo...

Parametry ASRock H81M-VG4

Výrobce Asrock
Socket Patice procesoru - každý procesor má specifický tvar, který zapadne pouze do správné patice (neboli socketu) základní desky. Socket 1150
Podporované paměti Pokud základní deska podporuje připojení DDR3, pak je možné připojit k ní i DDR2. DDR3
Počet paměťových slotů 2
Počet SATA konektorů 4
Počet slotů PCI-Expres 16x 1

Podobné produkty

Podobné fráze: