Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní technika  >  Manuální nástroje  >  Zahradní nůžky  >  Gardena Comfort 650 BT

Gardena Comfort 650 BT

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mnohonásobně oceněné teleskopické nůžky na větve GARDENA Comfort 650 BT s dvojím střihem mají prodlužovací teleskopické rukojeti v délce 650 mm až 900 mm. Umožní vám snadno prodloužit dosah a zesílit pákový efekt. Teleskopické nůžky na větve jsou ideální pro čerstvé větve o průměru až 42 mm. Nůž speciálního tvaru přidržuje stříhaný materiál v optimální stříhací oblasti a umožňuje zvláště snadné a...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Gardena Comfort 650 BT

Popis Gardena Comfort 650 BT

Patro.cz píše:

Typ nůžek: na větve
Mechanismus: pákový
Průměr střihu (mm): 42
Vlastnosti:
* GARDENA teleskopické nůžky na větve 650 BT Comfort jsou charakteristické svým velmi lehkým a čistým střihem.
* Zakřivené nože u těchto dvoubřitých nůžek na větve drží pevně

Superdiskont.cz píše:

Teleskopické nůžky na větve Comfort 680BTGARDENA teleskopické nůžky 650BT jsou charakteristické svým velmi lehkým a čistým střihem. Zakřivené nože u těchto dvoubřitých nůžek na větve drží pevně stříhaný materiál, aby neklouzal a stříhají velmi přesně, přitom jsou šetrné ke stromům a keřům. Teleskopické nůžky na větvě vyžadují při stříhání vynakládání pouze malé síly a jsou ideální pro stříhání čerstvého dřeva o průměru až 42 mm. Díky většímu dosahu snadno dosáhnete na vyšší větve: teleskopické nůžky na větve 650BT Comfort s výsuvnými, robustními hliníkovými teleskopickými rameny nastavitelnými na 650 až 900 mm dosáhnou všude. Dlouhá páka a lehký materiál vyžadují při stříhání méně síly. Speciální tvar nožů drží stříhaný materiál v optimální oblasti střihu a umožňuje přesný střih. Teleskopické nůžky na větve 650BT Comfort jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů. Přesně broušené nože s nepřilnavým povlakem se snadno čistí a mají dobré kluzné vlastnosti, včetně čistého střihu větví. Tlumení nárazů: velký, jednostranný nárazník šetří zápěstí. Ergonomicky tvarované rukojeti s měkkými prvky pro lepší uchopení , jakož i přesná poloha ukazováčků umožňují bezpečné uchopení bez nebezpečí uklouznutí. GARDENA poskytuje na tyto nůžky záruku v trvání 25 let.Stříhání větví s přesností - vysoko nad vaší hlavouTyto teleskopické nůžky lze prodloužit o 25 cm, takže je možné dosáhnout a s přesností stříhat i vzdálenější větve.Pohodlné a bezpečnéRobustní páková ramena, ergonomicky tvarované rukojeti s protiskluzovým zakončením a speciální poloha pro ukazováček zaručí snadnou manipulaci a bezpečnou práci.Šetrné k zápěstíNový tlumicí systém s velkým nárazníkem na jedné straně je šetrný k vašim zápěstím. Snadný střih na dálkuSpeciální tvar čepele drží řezaný materiál v optimálním řezném prostoru, což umožňuje snadný a přesný řez díky nejmodernějším materiálům a přesně broušeným nožům s nepřilnavým povrchem.Záruka 25 letNa teleskopické nůžky na větve Comfort vyrobené z nejmodernějších ma...

SIGMAshop.cz píše:

Větší dosah, větší síla. Dvoubřité nůžky na větve s teleskopickými hliníkovými výsuvnými rameny (+ 25 cm). Ideální pro čerstvé dřevo. Speciální tvar nože drží stříhaný materiál v optimální oblasti stříhání – pro lehký, čistý střih. Velké jednostranné tlumiče dorazu ze speciálního plastu chrání při práci klouby. Precizně broušené nože s nepřilnavým povlakem. Snadná péče, bezúdržbové. Ergonomické rukojeti se stopkou proti sklouzávání a přesnou polohou ukazováčku pro pohodlnou práci a bezpečné držení. Záruka 25 let. Celková délka: 650 – 900 mm. Max. průměr stříhané větve: cca 42 mm.

REMONT ČERPADLA píše:

GARDENA teleskopické nůžky na větve 650 BT Comfort jsou charakteristické svým velmi lehkým a čistým střihem.
Zakřivené nože u těchto dvoubřitých nůžek na větve drží pevně stříhaný materiál, aby neklouzal a stříhají velmi přesně, přitom jsou šetrné ke stromům a keřům.
Teleskopické nůžky na větvě vyžadují při stříhání vynakládání pouze malé síly a jsou ideální pro stříhání čerstvého dřeva o průměru až 42 mm.
Díky většímu dosahu snadno dosáhnete na vyšší větve: teleskopické nůžky na větve 650BT Comfort s výsuvnými, robustními hliníkovými teleskopickými rameny nastavitelnými na 650 až 900 mm dosáhnou všude.
Dlouhá páka a lehký materiál vyžadují při stříhání méně síly.
Speciální tvar nožů drží stříhaný materiálů v optimální oblasti střihu a umožňuje přesný střih.
Teleskopické nůžky na větve 650BT Comfort jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů.
Přesně broušené nože s nepřilnavým povlakem se snadno čistí a mají dobré kluzné vlastnosti, včetně čistého střihu větví.
Tlumení nárazů: velký, jednostranný nárazník šetří zápěstí.
Ergonomicky tvarované rukojeti s měkkými prvky pro lepší uchopení , jakož i přesná poloha ukazováčků umožňují bezpečné uchopení bez nebezpečí uklouznutí.
GARDENA poskytuje na tyto nůžky záruku v trvání 25 let.

Alza.cz píše:

Nůžky na větve teleskopické, dvoubřité, max.průměr 42mm
Teleskopické zahradní nůžky Gardena jsou určeny pro stříhání čerstvého dřeva, především větví do průměru 42 mm. Hliníková páková ramena ve tvaru kapek je možné prodloužit až o 25 cm a usnadnit si tak práci při stříhání vzdálených a vysokých větví. Precizně broušené nože zaručují lehký a přesný řez šetrný k rostlinám. Antiadhezní povrch usnadňuje čištění a chrání zahradní nůžky na větve Gardena proti korozi. Výrobce myslí i na vaše zdraví a pohodlí, a proto mají zahradní nůžky Gardena 650 BT Comfort ergonomicky tvarované rukojeti a tlumiče, které chrání vaše zápěstí. Zahradní nůžky zajisté překvapí obzvláště vysokou stříhací silou. Záruční lhůta 25 let garantuje tu nejvyšší kvalitu. Klíčové vlastnosti teleskopických nůžek na větve Gardena 650 BT ComfortDvoubřité teleskopické zahradní nůžky Gardena jsou určeny pro stříhání čerstvého dřeva do průměru 42 mmTeleskopické nůžky lze prodloužit o...

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Gardena Comfort teleskopické nůžky na větve 650 BT se vyznačují mimořádně lehkým provedením a čistým řezem. Zakřivený řez čepele, který obepne tvar větve a kopíruje její kulatost a zajistí tak velmi přesné stříhání stromů nebo keřů. S nízkým vynaložením síly jsou teleskopické hliníkové nůžky na keře ideální pro čistý řez dřevin až o průměru 42 mm. Větší rozsah větví je nyní snadno dostupný na větší vzdálenosti: Comfort teleskopické nůžky na větve 650 BT se s jejich 650 až 900 mm výsuvnými hliníkovými teleskopickými rameny dostanou téměř kamkoliv. Robustní páková ramena jsou vyrobena z hliníku a mají průměr trubky tvaru kapky pro nejlepší ergonomii. Dlouhá tlaková páka a lehký materiál, znatelně šetří energii. Speciální tvar čepele drží rovinu řezu na optimální ploše a zajišťuje přesný řez. Comfort teleskopické nůžky na keře 650 BT jsou vyrobeny z moderních materiálů. Přesně broušené, s nepřilnavým povrchem, snadno čistitelné nůžky s dobrými kluznými vlastnostmi pro čistý řez větví. Uvolnění: Velké nárazníky chrání klouby. Ergonomicky tvarované rukojeti s měkkými komponentami pro lepší uchopení a dva výstupky na koncích zajistí spolehlivé držení bez možnosti vyklouznutí. 25 let záruka výrobce Zahradní nůžky na větve teleskopické Gardena Comfort 650 BT 8779-20 od výrobce Gardena v kategorii Nářadí|Zahradní technika|Péče o stromy a keře|Nůžky na větve. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Parametry Gardena Comfort 650 BT

Výrobce Gardena
Druh Nůžky

Podobné produkty

Podobné fráze: