Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní technika  >  Manuální nástroje  >  Zahradní nůžky  >  FISKARS 112580 s převodem, jednočepelové (L)

FISKARS 112580 s převodem, jednočepelové (L)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* velké dvouruční nůžky * pro stříhání suchého a tvrdého dřeva * díky malé hmotnosti s nimi lze stříhat i velmi dlouhou dobu s minimální únavou * max. průměr střihu: 50 mm * délka: 700 mm * hmotnost: 1010 g

Doporučujeme

Všechny nabídky pro FISKARS 112580 s převodem, jednočepelové (L)

Doprava: 149 Kč
= 1 403 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis FISKARS 112580 s převodem, jednočepelové (L)

Superdiskont.cz píše:

Nůžky zahradní převodové PowerGear X, jednočepelové (L) PX93 Fiskars 1023629Jednočepelové nůžky Fiskars 1023629 ke stříhání tvrdých větví do průměru 26 mm.Tyto špičkové nůžky nahrazují veleúspěšný model Fiskars P91 111510.Unikátní mechanismus PowerGear umožňuje stříhat až s 3,5 krát menší námahou ve srovnání s běžnými nůžkami.Nůžky jsou vyrobeny z lehkého a pevného materiálu FiberComp. Obě čepele jsou z extra tvrdé antikorozní oceli (CrMoV) a vrchní čepel je potažená povlakem z PTFE pro maximální výkon.Rukojeti jsou velmi pohodlné díky materiálu SoftGrip. Ten zaručuje optimální komfort při držení.Tyto nůžky jsou optimalizované pro velkou a střední ruku. - ke stříhání tvrdých suchých větví- 3,5 násobný střižný převod- pro velkou a střední ruku- do průměru střihu až 26 mmTechnické parametry:Průměr střihu: 26 mmVýška: 40 mmDélka: 215 mmŠířka: 75 mmHmotnost: 250 g Údržba zahradních nůžek. Správná údržba zahradních nůžek prodlouží jejich životnost K nůžkám doporučujeme dokoupit profesionální sadu na údržbu nůžek Fiskars 110990 . Sada obsahuje: olej, diamantový brousek a instrukce, jak se nejlépe postarat o vaše nůžky. Olej chrání proti korozi a snižuje tření, při stříhání se tak méně namáháte Diamantový brousek s dlouhou životností je vhodný na kalené ocelové čepele - i malé naostření zvyšuje výkon

KASA.cz píše:

Jednočepelové zahradní nůžky Fiskars jsou určeny ke stříhání tvrdých větví do průměru 26 mm.
Unikátní mechanismus PowerGear umožňuje stříhat až s 3,5 krát menší námahou ve srovnání s běžnými nůžkami.
Nůžky jsou vyrobeny z lehkého a pevného materiálu FiberComp.
Obě čepele jsou z extra tvrdé antikorozní oceli (CrMoV) a vrchní čepel je potažená povlakem z PTFE pro maximální výkon.
Rukojeti jsou velmi pohodlné díky materiálu SoftGrip. Ten zaručuje optimální komfort při držení.
Tyto nůžky jsou optimalizované pro velkou a střední ruku.
Vlastnosti:
určeny ke stříhání tvrdých suchých větví
3,5 násobný střižný převod
pro velkou a střední ruku
do průměru střihu až 26 mm
Technické parametry:
Průměr střihu: 26 mm
Výška: 40 mm
Délka: 215 mm
Šířka: 75 mm
Hmotnost: 250 g

4home.cz píše:

Pro náročné stříhání suchých větví až do průměru 26 mm.
Unikátní mechanismus PowerGear™ až 3,5x ulehčuje stříhání oproti běžným mechanismům.
Lehká a odolná konstrukce FiberComp™.
Čepele jsou vyrobeny z extra tvrdé korozivzdorné oceli (CrMoV) a jsou potaženy PTFE povrchem pro snížení tření a maximální výkon.
Komfortní madla SoftGrip™ pro optimální vyvážení a výjimečné pohodlí.
Speciálně navrženy pro velké a středně velké ruce.

SIGMAshop.cz píše:

Dvouruční nůžky Fiskars jsou vhodné pro všechny druhy střihání v zahradě až do průměru větví 50 mm. Unikátní převod PowerGear™ zvyšuje střižný výkon a rovnoměrně rozděluje sílu, kterou působíme na držadla tak, aby byla přibližně stejná v celém průběhu střihu. Nůžky jsou vyrobeny z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, jsou lehké a velmi pevné. Střižné čepele jsou z kvalitní CrMoV oceli, potažené PTFE pro snížení tření. Dvouruční nůžky Fiskars se dodávají ve třech typech: jednočepelové, dvoučepelové se spodní čepelí ve tvaru háku nebo ve tvaru běžných zahradních nůžek. Jednočepelové nůžky jsou určené pro střihání suchého a tvrdého dřeva. Dvoučepelové se spodní čepelí ve tvaru háku jsou pro střihání tlustých, syrových větví a poslední typ s nůžkovou čepelí je navržen pro přesný střih větví i špičkami čepelí. Pohyblivá čepel z vysoce kvalitní kalené oceli. Doraz z litého hliníku pro snazší stříhání suchého a tvrdého dřeva. Velmi lehká a pevná držadla z kompozitního materiálu FiberComp™. Patentovaná technologie PowerGear™ umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanismem. Protiskluzový povrch držadel SoftGrip™. Jednočepelové provedení určené ke stříhání suchého a tvrdého dřeva.

eoshop.cz píše:

Fiskars Nůžky na silné větve, převodové Powergear Technické parametry: Hmotnost: 1010 g Max. průměr střihu: 50 mm Délka: 700 mm Všeobecné vlastnosti: Pohyblivá čepel z vysoce kvalitní kalené oceli. Doraz z litého hliníku pro snazší stříhání suchého a tvrdého dřeva. Velmi lehká a pevná držadla z kompozitního materiálu FiberComp™. Patentovaná technologie PowerGear™ umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanismem. Protiskluzový povrch držadel SoftGrip™. Jednočepelové provedení určené ke stříhání suchého a tvrdého dřeva. Unikátní převod PowerGear™ zvyšuje střižný výkon a rovnoměrně rozděluje sílu, kterou působíme na držadla tak, aby byla přibližně stejná v celém průběhu střihu. Nůžky jsou vyrobeny z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, jsou lehké a velmi pevné. Střižné čepele jsou z kvalitní CrMoV oceli, potažené PTFE pro snížení tření. Dvouruční nůžky Fiskars se dodávají ve třech typech: jednočepelové, dvoučepelové se spodní čepelí ve tvaru háku nebo ve tvaru běžných zahradních nůžek. Jednočepelové nůžky jsou určené pro střihání suchého a tvrdého dřeva. Dvoučepelové se spodní čepelí ve tvaru háku jsou pro střihání tlustých, syrových větví a poslední typ s nůžkovou čepelí je navržen pro přesný střih větví i špičkami čepelí.

Nakupka.cz píše:

Produkt Nůžky Fiskars 112580 na větve převodové jednočepelové zařazený v: Zahradní nářadí > Zahradnické nůžky, Objednací kód: ZA-4937, výrobce: Fiskars, typ nůžek: na větve, typ břitu: jednobřité, délka: 700 mm, hmotnost: 1,01 kg

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Zahradní kovadlinkové nůžky série PowerGear™ II stříhají suché a tvrdé dřevo až do tloušťky 50 mm. Hákovitá spodní čepel přidržuje větev při stříhání. Nepřilnavý povrch čepel zajišťuje menší tření pro ochranu čepele. Převodový mechanismus ulehčuje stříhání díky správnému rozdělení sil. Pro čistý řez není potřeba vynaložit sílu navíc. Technologie EaseCut™ přispívá k vyššímu řeznému výkonu. Nůžky jsou dlouhé 70 cm, ergonomicky tvarované rukojeti jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou. Váha 1064 g umožňuje dlouhou práci bez únavy. Čepele a kovadlinku je možné vyměnit. Technologie EaseCut™·Vysoký řezný výkon díky převodovému mechanismu Zahradní pákové nůžky Fiskars PowerGear II 70 cm 112580 od výrobce Fiskars v kategorii Nářadí|Zahradní technika|Péče o stromy a keře|Nůžky na větve. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

ElektroCR píše:

Průměr střihu (cm): 5
Provedení výrobku: černá barva
Popis:
* velké dvouruční nůžky
* pro stříhání suchého a tvrdého dřeva
* díky malé hmotnosti s nimi lze stříhat i velmi dlouhou dobu s minimální únavou
* max. průměr střihu: 50 mm
* délka: 700 mm
* hmotnost: 1010 g

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.010
Výška (cm): 70.00
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.086
Výška (cm): 75.00
Šířka (cm): 25.70
Hloubka (cm): 4.00
Záruční doba: 24 měsíců
díky malé hmotnosti s nimi lze stříhat i velmi dlouhou dobu s minimální únavou, pro stříhání suchého a tvrdého dřeva

Parametry FISKARS 112580 s převodem, jednočepelové (L)

Výrobce Fiskars
Druh Nůžky

Podobné produkty

Podobné fráze: