Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní technika  >  Manuální nástroje  >  Zahradní nůžky  >  FISKARS 112290 s převodem, háková hlava (M)

FISKARS 112290 s převodem, háková hlava (M)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* střední dvouruční nůžky * spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví * snadno uchopíte větev mezi čepele * max. průměr střihu: 38 mm * délka: 570 mm * hmotnost: 550 g

Doporučujeme

Všechny nabídky pro FISKARS 112290 s převodem, háková hlava (M)

Doprava: 99 Kč
= 1 266 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis FISKARS 112290 s převodem, háková hlava (M)

SOFTCOM.cz píše:

Dvouruční nůžky Fiskars jsou vhodné pro všechny druhy střihání v zahradě až do průměru větví 50 mm. Unikátní převod PowerGear™ zvyšuje střižný výkon a rovnoměrně rozděluje sílu, kterou působíme na držadla tak, aby byla přibližně stejná v celém průběhu střihu. Patentovaná technologie PowerStep™ umožňuje stříhat větve v jednom či více krocích. Usnadňuje práci mladým stejně jako seniorům tím, že eliminuje zátěž a únavu a zvyšuje tak pohodlí při práci. Nůžky jsou vyrobeny z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, jsou lehké a velmi pevné. Střižné čepele jsou z kvalitní CrMoV oceli, potažené PTFE pro snížení tření. Dvouruční nůžky Fiskars se dodávají ve třech typech: jednočepelové, dvoučepelové se spodní čepelí ve tvaru háku nebo ve tvaru běžných zahradních nůžek. Jednočepelové nůžky jsou určené pro střihání suchého a tvrdého dřeva. Dvoučepelové se spodní čepelí ve tvaru háku jsou pro střihání tlustých, syrových větví a poslední typ s nůžkovou čepelí je navržen pro přesný střih větví i špičkami čepelí.
spodní čepel ve tvaru háku pro střihání tlustých, syrových větví
snadno uchopíte větev mezi čepele
Váha 550 g
Délka 545 mm

MALL.CZ píše:

Dvouruční převodové nůžky Fiskars na silné větve s hákovou hlavou. Jsou určeny na stříhání tlustých, syrových větví do průměru větve 38 mm. Unikátní převodový mechanismus násobí střižnou sílu.

KASA.cz píše:

střední dvouruční nůžky
spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví
snadno uchopíte větev mezi čepele
max. průměr střihu: 38 mm
délka: 570 mm
hmotnost: 550 g
Prodloužená záruka 5 let na zahradní nářadí.

MADER computer píše:

Spodná čepeľ má tvar háku pre strihanie hrubších a surových konárov. Konár jednoducho uchopíte medzi čepele. Strihanie až do priemeru 38mm.
Popis :
•Max. strihaný priemer: 38 mm
•Dĺžka: 570 mm
•Hmotnosť: 550 g

Danesi-shop.cz píše:

Nůžky na silné větve převodové střední, háková hlava FISKARS 112290 - střední dvouruční nůžky, spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví, max. průměr střihu: 38 mm; délka: 570 mm

Zahrada Ježek píše:

Charakteristika:
- Unikátní převod PowerGear zvyšuje střižný výkon a rovnoměrně rozděluje sílu, kterou působíme na držadla tak, aby byla přibližně stejná v celém průběhu střihu.
- Nůžky jsou vyrobeny z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, jsou lehké a velmi pevné střižné čepele jsou z kvalitní CrMoV oceli, potažené PTFE pro snížení tření.
- Spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví, snadno uchopíte větev mezi čepele
Max.střihaný průměr 38 mm
Délka: 545 mm
Hmotnost: 550 g

vše-pro-váš-dům píše:

Nůžky na větve převodové mají spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých syrových větví. Držadla jsou z kompozitního materiálu FiberComp. Čepele jsou z nerezové oceli CrMoV s vysokou tvrdostí. Patentovaná technologie PowerGear umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanizmem. Maximální průměr větve je 38mm.

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Dvouruční zahradní nůžky s délkou 57 cm vhodné pro stříhání čerstvé zeleně, živých plotů a keřů. Horní čepel zůstává ostrá i po častém používání, bez problémů stříhá větve s tloušťkou až 38 mm. Spodní hákovitá čepel větev při stříhání přidržuje. Díky nepřilnavému povrchu horní čepele vzniká menší tření, což ji chrání a umožňuje přesné řezy. Převodový mechanismus ulehčuje stříhání díky správnému rozdělení sil. Technologie EaseCut™ zvyšuje řezný výkon až 3x. Páková ramena jsou odolná a lehká, oranžové rukojeti mají příjemný povrch. Nízká hmotnost pouze 550 g umožňuje dlouhou práci bez únavy. Technologie EaseCut™·Vysoký řezný výkon díky převodovému mechanismu Zahradní pákové nůžky Fiskars PowerGear II 55 cm 112290 od výrobce Fiskars v kategorii Nářadí|Zahradní technika|Péče o stromy a keře|Nůžky na větve. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Nůžky na větve Fiskars S112290, převodové, háková hlava, M od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. FISS112290 - Typ nůžek: na větve Mechanismus: převodový Průměr střihu (mm): 38 Provedení výrobku: černá barva * střední dvouruční nůžky * spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví * snadno uchopíte větev mezi čepele * max. průměr střihu: 38 mm * délka: 570 mm * hmotnost: 550 g Prodloužená záruka 5 let na zahradní...

Parametry FISKARS 112290 s převodem, háková hlava (M)

Výrobce Fiskars
Druh Nůžky

Podobné produkty

Podobné fráze: