Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní technika  >  Manuální nástroje  >  Zahradní nůžky  >  FISKARS 112190 s převodem, háková hlava (S)

FISKARS 112190 s převodem, háková hlava (S)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis: * malé dvouruční nůžky * spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví * snadno uchopíte větev mezi čepele * max. průměr střihu: 38 mm * délka: 450 mm * hmotnost: 490 g Parametry Nůžky na větve FISKARS převodové, háková hlava, S (112190) černá * Výška: 45 cm * Průměr střihu: 3.8 cm

Doporučujeme

Všechny nabídky pro FISKARS 112190 s převodem, háková hlava (S)

Popis FISKARS 112190 s převodem, háková hlava (S)

KASA.cz píše:

Popis:
malé dvouruční nůžky
spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví
snadno uchopíte větev mezi čepele
max. průměr střihu: 38 mm
délka: 450 mm
hmotnost: 490 g
Prodloužená záruka 5 let na zahradní nářadí.

MALL.CZ píše:

Patentovaná technologie nůžek Fiskars 112190 umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanismem. Nůžky jsou vhodné pro stříhání tlustých, syrových větví. Délka nůžek je 46 cm, max. průměr střihu je 38 mm.

SIGMAshop.cz píše:

Patentovaná technologie nůžek Fiskars 112190 umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanismem. Nůžky jsou vhodné pro stříhání tlustých, syrových větví. Délka nůžek je 46 cm, max. průměr střihu je 38 mm. Nůžky jsou vhodné pro všechny druhy stříhání na zahradě. Spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví. Snadno uchopíte větev mezi čepele. Patentovaná technologie umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanismem. Horní čepel z nerezové oceli o vysoké tvrdosti potažená kluznou vrstvou. Velmi lehká a pevná držadla.

4home.cz píše:

Malé dvouruční nůžky na větve Fiskars s hákovou hlavou. Spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví. Snadno uchopíte větev mezi čepele. Maximální průměr střihu 38 mm.

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Zahradní pákové nůžky série PowerGear™ II pro střihání čerstvé zeleně, živých plotů a keřů. Jsou dlouhé 45 cm a váží 490 g, což umožňuje stříhání bez námahy i při delším používání. Technologie EaseCut™ zvyšuje řezný výkon až 3x. Převodový mechanismus zajišťuje větší sílu při střihání bez zbytečné námahy. Lze stříhat větve s tloušťkou až 38 mm. Spodní hákovitá čepel větev bezpečně přidržuje, horní čepel s nepřilnavou vrstvou provede čistý řez. Čepele zůstanou dlouho ostré i při častém použití. Technologie EaseCut™·Vysoký řezný výkon díky převodovému mechanismu Zahradní pákové nůžky Fiskars PowerGear II 45 cm 112190 od výrobce Fiskars v kategorii Nářadí|Zahradní technika|Péče o stromy a keře|Nůžky na větve. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Nakupka.cz píše:

Produkt Nůžky Fiskars na větve převodové, háková hlava S112590 zařazený v: Zahradní nářadí > Zahradnické nůžky, Objednací kód: ZA-4639, výrobce: Fiskars, typ nůžek: na větve, typ břitu: jednobřité, délka: 695 mm, hmotnost: 1,12 kg

Parametry FISKARS 112190 s převodem, háková hlava (S)

Výrobce Fiskars
Druh Nůžky

Podobné produkty

Podobné fráze: