Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zavlažování  >  Zahradní hadice

Zahradní hadice

Výrobci:

Gardena
Nalezeno:    19 produktů

GARDENA Comfort FLEX

GARDENA hadice FLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou. Díky nové technologii funguje toto blokování jako ozubená kola. Profil Power Grip umožňuje to, co si mnozí majitelé zahrad již dlouho přáli.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

GARDENA Comfort HighFLEX

Hadice Gardena Comfort HighFLEX (18061-20), 13 mm (1/2") 15m Hadice s Power Grip - pro optimální spojení. Délka 15 m Průměr 13 mm Tlak 30 bar

Více informací
od 595 Kč
Koupit nejlevněji

GARDENA Mds-kapací hadice podzemní 50 m (1395-20)

Podzemní kapací hadice o průměru 13,7 mm je instalována pod zemí, kde není vidět a slouží k zavlažování okrajových rostlin a trávníků. Rozestupy kapačů v hadici jsou 30 cm a každý z kapačů dávkuje jemně vodu rychlostí 1,6 l za hodinu. Kapače jsou samotěsnící, takže při uskladňování nejsou znečištěny. Kapače jsou opatřeny ochranou proti pronikání kořenů do instalované podzemní hadice. Tlak vody je v libovolném bodě kapací hadice stejný a je tak zajištěno rovnoměrné zavlažování. S hlavní jednotko...

Více informací
od 1 539 Kč
Koupit nejlevněji

GARDENA Premium SuperFLEX

S profilem Power Grip pro perfektní spojení hadice a rychlospojky. Obzvláště vysoká tlaková a tvarová stálost díky kvalitní spirálové tkanině s karbonovým zesílením. Netvoří se na ní uzly a nekroutí se, velmi dobré kluzné vlastnosti, vysoce pružná. Průhledná vnější vrstva s perlovým efektem. Velká tloušťka stěny pro bezpečnost a dlouhou životnost. Bez ftalátů a těžkých kovů. 13 mm (1/2"), 20 m, bez systémových dílů.

Více informací
od 799 Kč
Koupit nejlevněji

Zahradní hadice 1/2" 20m 9x9 ComfortFlex 18033-20 GARDENA

GARDENA hadice FLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou. Délka hadice 20 metrů.

Více informací

MAGG Zahradní hadice černo-zelená LIGHT 1" - 50m (02-01-1050)

Zahradní hadice , délka 50 mm, průměr 1" Záleží vám na dokonalém zalévání vaší zahrady? Pak budete jistě spokojeni s kvalitní hadicí. Prostřednictvím tohoto typu hadice Magg dostanete vodu do vzdálenosti až 50 mm od zdroje vody. Tato hadice má průměr 1". Podstatné parametry zahradní hadice Magg Dbáte na závlahu svojí zahrady Zahradní hadice s délkou 50 mm Průměr zahradní hadice Magg je 1"

Více informací

MAGG Zahradní hadice ASTRA YELLOW PROFI 1" - 25m (02-06-1025)

Zahradní hadice , délka 25 mm, průměr 1" Záleží vám na dokonalém zalévání vaší zahrady? Potom se vám hodí kvalitní hadice. S tímto typem zahradní hadice Magg je možné dostat vodu do vzdálenosti až 25 mm od přípojky vody. Počítejte s průměrem hadice 1". Stěžejní vlastnosti zahradní hadice Magg Každý zahrádkář potřebuje kvalitní hadici Zahradní hadice je dlouhá 25 mm Průměr zahradní hadice Magg činí 1"

Více informací

MAGG Zahradní hadice černo-zelená LIGHT 3/4" - 25m (02-01-3425)

Zahradní hadice , délka 25 mm, průměr 3/4" Trávíte mnoho času venkovními pracemi okolo domu a potřebujete zajistit přívod vody? Potom se vám hodí kvalitní hadice. Pomocí této zahradní hadice Magg vzdálenost zavlažování bude až 25 mm od vodní přípojky. Průměr této hadice činí 3/4". Klíčové přednosti zahradní hadice Magg Závlaha zahrádky je důležitá Zahradní hadice o délce 25 mm Průměr zahradní hadice Magg je 3/4"

Více informací

Teka STYLO SPORT sprchová hlavice

Sprchová hlavice Stylo Sport s anti-scale systém, který chrání proti usazování vodního kamene. Hlavice má 3 proudy: déšť, hydromasáž a jemné.

Více informací

TEKA CUADRO DUO ACC Sprchová hlavice

TEKA CUADRO DUO ACC Sprchová hlavice Sprchová hlavice s jednou funkční Chromový a černý desing Anti-scale protikorozní systém

Více informací

MAGG Zahradní hadice černo-zelená LIGHT 1/2" - 50m (02-01-1250)

Zahradní hadice , délka 50 mm, průměr 1/2" Uvažujete o zabezpečení vaší zahrádky dostatečným zaléváním? Kvalitní hadice se tedy stane vaším neocenitelným pomocníkem. Prostřednictvím zahradní hadice Magg máte možnost zavlažování do vzdálenosti až 50 mm od vodní přípojky. Průměr hadice je 1/2". Zásadní přednosti zahradní hadice Magg Každý zahrádkář potřebuje kvalitní hadici Zahradní hadice dlouhá 50 mm Průměr zahradní hadice Magg činí 1/2"

Více informací

MAGG Zahradní hadice ASTRA YELLOW PROFI 3/4" - 25m (02-06-3425)

Zahradní hadice , délka 25 mm, průměr 3/4" Pracujete často na zahradě a potřebujete se postarat o dostatečné zalévání květin? Pak je kvalitní hadice to, co potřebujete. Pomocí této zahradní hadice Magg budete moci zavlažovat ve vzdálenosti až 25 mm od přípojky vody. Počítejte s průměrem hadice 3/4". Zásadní parametry zahradní hadice Magg Pečujte o rostliny na vaší zahrádce správnou závlahou Zahradní hadice mající délku 25 mm Průměr zahradní hadice Magg je 3/4"

Více informací

MAGG Zahradní hadice červená - žlutý pruh 1/2" - 25m (02-11-1225)

Zahradní hadice , délka 25 mm, průměr 1/2" Uvažujete o zabezpečení vaší zahrádky dostatečným zaléváním? Pak je kvalitní hadice to, co potřebujete. Prostřednictvím tohoto typu hadice Magg je snadné dostat vodu do vzdálenosti až 25 mm od přípojky vody. Počítejte s průměrem hadice 1/2". Podstatné vlastnosti zahradní hadice Magg Dbáte na závlahu svojí zahrady Zahradní hadice mající délku 25 mm Průměr zahradní hadice Magg: 1/2"

Více informací

MAGG Zahradní hadice červená - žlutý pruh 1" - 25m (02-11-1025)

Zahradní hadice , délka 25 mm, průměr 1" Potřebujete při práci na vaší zahrádce zajistit dostatečné zalévání? Tudíž kvalitní hadice je výbornou volbou. Prostřednictvím tohoto typu hadice Magg můžete zavlažovat až do vzdálenosti 25 mm od přípojky vody. U této hadice počítejte s průměrem 1". Základní vlastnosti zahradní hadice Magg Každý zahrádkář potřebuje kvalitní hadici Zahradní hadice mající délku 25 mm Průměr zahradní hadice Magg činí 1"

Více informací

MAGG Zahradní hadice ASTRA YELLOW PROFI 1/2" - 50m (02-06-1250)

Zahradní hadice , délka 50 mm, průměr 1/2" Milujete svou zahrádku a chcete ji mít stále udržovanou a rozkvetlou? Potom jistě využijete kvalitní hadici. Pomocí této zahradní hadice Magg máte možnost zavlažování do vzdálenosti až 50 mm od vodního zdroje. Průměr této hadice činí 1/2". Nejdůležitější parametry zahradní hadice Magg Dbáte na závlahu svojí zahrady Zahradní hadice dlouhá 50 mm Průměr zahradní hadice Magg: 1/2"

Více informací

MAGG Zahradní hadice černo-zelená LIGHT 3/4" - 50m (02-01-3450)

Zahradní hadice , délka 50 mm, průměr 3/4" Milujete svou zahrádku a chcete ji mít stále udržovanou a rozkvetlou? Pak se neobejdete bez kvalitní hadice. Prostřednictvím zahradní hadice Magg máte možnost zavlažování do vzdálenosti až 50 mm od vodní přípojky. Tato hadice má průměr 3/4". Klíčové znaky zahradní hadice Magg Pečujte o rostliny na vaší zahrádce správnou závlahou Zahradní hadice o délce 50 mm Průměr zahradní hadice Magg je 3/4"

Více informací

Podobné fráze: