Krásná, hřejivá a stylová to je dámská čepice s bambulí v elegantní bílé barvě. Vnější povrch dámské čepice je strojově pletený a motiv připomíná tvar copánku. Tato zimní čepice má v oblasti čela, uší a zátylku dvojitý lem. Díky tomu je nošení této čepice velice komfortní, jelikož dvojitý lem zajistí příjemné teplo v těchto problematických partiích zejména v zimním období. Vnitřní úplet je vyroben z hebkého fleecu, který je velice jemný a hřejitý na dotyk. Zimní čepice je opatřena přírodní bambulí... Celý popis

Koupit za 690 Kč

Popis

Krásná, hřejivá a stylová to je dámská čepice s bambulí v elegantní bílé barvě. Vnější povrch dámské čepice je strojově pletený a motiv připomíná tvar copánku. Tato zimní čepice má v oblasti čela, uší a zátylku dvojitý lem. Díky tomu je nošení této čepice velice komfortní, jelikož dvojitý lem zajistí příjemné teplo v těchto problematických partiích zejména v zimním období. Vnitřní úplet je vyroben z hebkého fleecu, který je velice jemný a hřejitý na dotyk.

Zimní čepice je opatřena přírodní bambulí z liščího ohonu. Dámská čepice s bambulí je velice dobře elastická. Po nasazení se čepice přizpůsobí velikosti hlavy. Výrobek nikde netlačí, neodstává, nekrabatí se, neroluje se.

V případě zašpinění je možné ji prát v ruce při teplotě  30oC. Jelikož úplet obsahuje 80% akrylu a 20% vlny, doporučuje se výrobek prát s příměsí Lanolinu. Lanolin ochrání vlněné vlákno a výrobek si zachová své vlastnosti i po vyprání.

Údržba výrobku:

Prát v ruce při teplotě 30oC za použití prostředku s obsahem Lanolinu. Sušit přirozeně rozložené za přístupu vzduchu.

Další tipy pro údržbu výrobku:

- Neperte výrobky s výrobky jiného typu.

- Nežehlit.

- Neodstraňovat skvrny rozpouštědly.

- Nepoužívat sušičku.

- Vždy, prosím, respektujte konkrétní prací symboly uvedené přímo na výrobku.

Podrobný návod, jak nejlépe pečovat o výrobky z vlny, naleznete zde: https://www.vlnenezbozi.cz/rady-a-tipy/vyrobky-z-vlny-udrzba
Zobrazit více

Parametry

Materiál 80% akryl 20% vlna
Barva bílá