Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Výtvarné potřeby a hračky  >  Play-Doh - Snídaňový hrací se

Play-Doh - Snídaňový hrací set

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* * * Oblíbená série Play-doh přestavuje skvělou novinku, kterou je Snídaňový hrací set. Vaše děti bude hraní bavit, ze sady mohou připravit výbornou snídani s palačinkami, vajíčky nebo vaflemi! K tomu je mnoho doplňků jako plastové nádobí nebo formičky. Vhodné pro děti již od 3 let. Play-Doh - Snídaňový hrací set Snídaňový set – obsahuje 4 kelímky hmoty PLAY-DOH, plastové nádobí, strojek na výro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Play-Doh - Snídaňový hrací set

Popis Play-Doh - Snídaňový hrací set

Proděti.cz píše:

Pro ta nejkrásnější a nejzábavnější rána s modelínou Play-Doh a novým Snídaňovým hracím setem. Vytvoř si vafle, sendvič nebo ohřej párky a vychutnej si skvělou zábavnou snídani. Balení obsahuje mnoho doplňků pro výrobu snídaně a také 6 kelímků modelíny Play-Doh.

Vytvoř si vafle, sedvič nebo ohřej párky a vychutnej si skvělou zábavnou snídani s Play-Doh.
Sada obsahuje 9 doplňků a 6 kelímků modelíny Play-Doh.
Děti si zábavnou formou rozvíjejí kreativitu a motoriku.
Modelína nelepí a nemastí.
Jak nejlépe pracovat s modelínou Playdoh se dozvíte na webu playdohacademy.cz.

MALL.CZ píše:

Pro ta nejkrásnější a nejzábavnější rána s modelínou Play-Doh a novým Snídaňovým hracím setem. Vytvoř si vafle, sedvič nebo ohřej párky a vychutnej si skvělou zábavnou snídani. Balení obsahuje mnoho doplňků pro výrobu snídaně a také 6 kelímků modelíny Play-Doh.

Stavebnice-Hry píše:

Modelína, která ve Vašich dětech probudí kreativitu, představivost, tvořivost a zabaví je na dlouhé chvíle. Plastelíny PLAY-DOH jsou tím pravým pro Vaše děti.

Nachystej vydatnou snídani pro celou svou rodinu. Mají chuť na vafle, párek nebo sendvič?

Balení obsahuje 6 kelímků modelovací hmoty Play-Doh (o celkové hmotnosti 252 g) včetně kelímku PLAY-DOH Plus s modelínou v bílé barvě . Po každé hře modelínu uschovej zpět do kelímku, aby zůstala tvárná na další tvoření.

Součástí sady je: 6 druhů barev modelíny, tvarovačku, 2 formičky, 1 vytláčedlo, kleště, vidličku, nůž, váleček, 2 talířky a 3 kreativní karty s návody.

Vhodné pro děti od 3 let.

Modelína - plastelína je hrudka plastické hmoty používaná jako hračka pro modelování a vytváření libovolně tvarovaných předmětů, ale také jako pomocník při vytváření uměleckých návrhů a modelů. Barvy se mohou lišit, dodáváme dle skladových zásob.
Více na Wikipedii

Parametry Play-Doh - Snídaňový hrací set

Výrobce Hasbro

Podobné produkty

Podobné fráze: