Kde jsem: Katalog > Kärcher K 2 Premium Full Control 1.673-420.0

Kärcher K 2 Premium Full Control 1.673-420.0

Obrázek není k dispozici
Koupit za 3 179 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
3 179 Kč
Vysokotlaký čistič Kärcher K2 Premium Home. na lehce znečistěná jízdní kola, zahradní nářadí nebo zahradní nábytek. S nádržkou na čisticí prostředky, čističem ploch T 50 a 500 ml čisticího prostředku „Patio & Deck". K dalšímu přístrojovému vybavení patří pistole, 6 m dlouhá vysokotlaká hadice, pracovní nástavec Vario Power s pohodlným ovládáním tlaku jednoduchým otočením na pracovním nástavci. ...

Doporučujeme

Popis Kärcher K 2 Premium Full Control 1.673-420.0

Vysokotlaký čistič Kärcher K2 Premium Home. na lehce znečistěná jízdní kola, zahradní nářadí nebo zahradní nábytek. S nádržkou na čisticí prostředky, čističem ploch T 50 a 500 ml čisticího prostředku „Patio & Deck". K dalšímu přístrojovému vybavení patří pistole, 6 m dlouhá vysokotlaká hadice, pracovní nástavec Vario Power s pohodlným ovládáním tlaku jednoduchým otočením na pracovním nástavci.
Technické parametry:
Příkon: 1400 W
Tlak: 110 bar
Průtok vody: 360 l/hod
Max. teplota přívodní vody: 40°C
Hmotnost bez příslušenství: 4,9 kg
Rozměry(DxŠxV): 280×242×783 mm
Nádržka na čisticí prostředky: ANO
Všeobecné vlastnosti:
Pořádek na háku:
Velký hák na kabely k řádnému uložení kabelu přímo na přístroji.
Plný čisticí výkon:
K vybavení všech vysokotlakých čističů Kärcher patří vestavěný nasávací mechanismus na čisticí prostředky.
Pasuje dobře do ruky:
S ergonomicky tvarovanou rukojetí a malou hmotností je přístroj snadno a pohodlně přenositelný.
Vysokotlaký čistič „K 2 Premium Home" zaujme svými kompaktními rozměry při plné výkonnosti. Vysokotlaký čistič tak nabízí maximální flexibilitu a mobilitu a navíc se dá po použití pohodlně a úsporně uložit.
K vybavení patří jedna pistole, 6 m dlouhá vysokotlaká hadice, jednoduchý pracovní nástavec, rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem proti nejodolnějším nečistotám, Vario-Power nástavec a spolehlivý vodní filtr pro ochranu čerpadla před nečistotami.
Praktická nádržka na čisticí prostředky činí práci s vysokotlakým čističem „K2 Premium Home" ještě pohodlnější.
Vysokotlaký čistič je ideální obzvláště pro příležitostné použití na lehčí znečištění např. jízdních kol, zahradního nářadí a zahradního nábytku.
Díky sadě Home Kit s čističem ploch T 50 a čisticím prostředkem „Patio & Deck" ve skládacím kanystru o objemu 500 ml, ...

Podobné fráze: