Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Vysavače  >  Philips FC6404/01

Philips FC6404/01

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 799 Kč
Porovnat 3 obchody
  Tyčový bezsáčkový vysavač Philips PowerPro Aqua FC6404/01 je všestranným pomocníkem pro vaší domácnost. Vykonný bezdrátový vysavač s funkcí mokrého čištění dokáže jedním tahem vyčistit tvrdou podlahu i koberec. Díky technologii PowerCyclone 4 vzduch rychle vstupuje do části PowerCyclone a je dále prohnán zahnutým průchodem, kde dojde k efektivnímu oddělení prachu od vzduchu. Hubice TriAct...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Philips FC6404/01

Popis Philips FC6404/01

 
Tyčový bezsáčkový vysavač Philips PowerPro Aqua FC6404/01 je všestranným pomocníkem pro vaší domácnost. Vykonný bezdrátový vysavač s funkcí mokrého čištění dokáže jedním tahem vyčistit tvrdou podlahu i koberec. Díky technologii PowerCyclone 4 vzduch rychle vstupuje do části PowerCyclone a je dále prohnán zahnutým průchodem, kde dojde k efektivnímu oddělení prachu od vzduchu.
Hubice TriActive Turbo
Hubice TriActive Turbo si hravě poradí jak s kobercem tak i tvrdou podlahou. Zaručí vám skvělý výkon. Motorizovaný kartáč a optimalizované proudění vzduchu se postarají o odstranění veškerého prachu a nečistot jedním pohybem. 
 :
Omyvatelný filtr
Německá technologie 3vrstvého omyvatelného filtru umožňuje zachycovat mikročástice. Filtr poskytuje dlouhou výdrž a prodlužuje životnost výrobku.
Velmi lehkým nacvaknutím nádržky s vodou můžete hned zahájit mokré čištění podlahy. Celý proces vám ušetří spoustu času a energie. Mokré čištění je vhodné pro všechny typy tvrdých podlah. Inovativní technologie reguluje uvolňování vody a udržuje tak optimální vlhkost všech typů tvrdých podlah během čištění. 
Ruční vysavač
Vysavač Philips PowerPro Aqua FC6404/01 má integrovaný ruční vysavač vhodný pro vysávání těžko dostupných míst, rohů a ploch nábytku. Celá konstrukce vysavače byla vyvinuta tak, aby manipulace s ním byla velmi snadná. Mile vás překvapí nízká hmotnost a vysoká ovladatelnost.
Bezdrátový vysavač je vybaven 18V lithiovou baterií, která vám zaručí provoz až 40 minut bez kabelu. Můžete tak bezstarostně uklízet po celé vaší domácnosti. :
Bezsáčkový vysavač
Velmi pohodlé pro vás bude i samotné čištění vysavače. Prach z nádoby odstraníte jediným krokem aniž by jste se museli dotknout prachu a nečistot.
Parametry
VÝKON
Vysávání: Suché a mokré
Filtrace:
Hlučnost: 83 dB
Vzduchový filtr: Cyclonic
VZHLED
Typ nádoby na prach: Bezsáčkové < b...

Parametry Philips FC6404/01

Výrobce Philips
Bezsáčkový Ano
Vysávání Mokré vysávání za pomocí speciálních filtrů zachycují zbytky neodloučená vody a jsou součástí vysavačů. Suché i mokré
Provedení Vysavače se sáčkem bývají zpravidla levnější a neumožňují opakované použití. Naproti tomu bezsáčkové vysavače mívají propracovanější systém filtrace s možnosti opakovaného použití. Bývají však dražší. Bezsáčkové
Typ vysavače Podlahové vysavače jsou nejrozšířenější v domácnostech. Základem je vysavač a do něho připojená vysávací hubice a tyč. Podobný princip platí u víceúčelových. Ruční vysavače jsou naopak vhodnější pro těžko dosažitelná místa. Robotické vysavače fungují Víceúčelové
Hlučnost Hlučnost se udává v dB. Čím nižší číslo, tím menší hlučnost. Nejnižší hodnota se pohybuje kolem 70dB. 83dB

Podobné produkty

Podobné fráze: