Kde jsem: Katalog > iRobot Roomba 534 PET

iRobot Roomba 534 PET

Obrázek není k dispozici
Koupit za 8 390 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
8 390 Kč
IRobot Roomba 534 PET Stručné představení modelu „Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst,“ zpívá se v jedné známé české písničce. I když důvodů lásky k zvířátkům máte určitě víc, onen zmiňovaný znamená v domácnostech i dost starostí. Ta hebká srst totiž pravidelně vypadává na vaši podlahu. Proto vznikla speciální série Roomba 534 PET aneb sběrač hebké srsti i tvrdých zvířecíc...

Doporučujeme

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis iRobot Roomba 534 PET

IRobot Roomba 534 PET
Stručné představení modelu
„Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst,“ zpívá se v jedné známé české písničce. I když důvodů lásky k zvířátkům máte určitě víc, onen zmiňovaný znamená v domácnostech i dost starostí. Ta hebká srst totiž pravidelně vypadává na vaši podlahu. Proto vznikla speciální série Roomba 534 PET aneb sběrač hebké srsti i tvrdých zvířecích chlupů. Zde v dostupnější verzi 534 PET.
Hlavní přednosti

Speciální PET zásobník na zvířecí chlupy
PET čistící sada
Nejchytřejší systém vysávání iAdapt
Inteligentní čistící hlava (Cleaning Head)
Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn (Side Brush)
Aktivní detekce nečistot (Dirt Detect)
Nárazníky se zpomaleným dotykem
Systém proti zamotání (ANTITANGLE)
Filtrační systém z mikrovláken
Nabíjecí stanice (Home Base)
Nízká hlučnost


Oblékněte si svého robota
Podrobný popis iRobotu Roomba 534 PET
Tak předně, není robotický vysavač jako robotický vysavač. Na českém trhu najdete spoustu robotických vysavačů, které však nemají s robotickým chováním nic společného. Možná to máte jinak, my však chápeme robotiku jako velmi komplexní technologii, která napodobuje lidské myšlení neboli stojí na rozvoji tzv. umělé inteligence. Přístroj „uměle“ inteligentní pouze slepě nevykonává předem definované příkazy, ale dokáže upravovat své chování na základě aktuálních podmínek.
Robotické vysavače iRobot nejsou hloupými automaty a na rozdíl od drtivé většiny konkurentů během úklidu přemýšlí. iRobot tento systém umělé inteligence pojmenoval iAdapt a dal do vínku všem svým výtvorům bez ohledu na řadu a označení. Ať si tedy pořídíte kterýkoliv vysavač iRobot, bude díky iAdaptu myslet.
Tím se dostáváme k dalšímu klíčovému bodu, který jednoduše říká, že iRobot je a bude vždycky iRobot. Pořiďte si speciální „zvířecí“ verzi 534 PET a dostanete praktického a ...

Podobné fráze: