Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Vysavače  >  Concept VP 4110

Concept VP 4110

Načítám galerii...
Předchozí
Další
2v1 Tyčový akumulátorový vysavač Concept VP 4110 tvoří kombinaci klasického podlahového vysavače s ručním vysavačem. Velkou výhodou akumulátorového vysavače je úklid bez překážejícího kabelu. Baterie NiMHl s kapacitou 1300 mAh poskytne při plném nabití 18 minut nepřetržitého provozu. Úklid je plynulý a tudíž rychlý. Zajisté vysavač nezklame ani svým moderním designem, který se vyznačuje jednod...

Všechny nabídky pro Concept VP 4110

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Concept VP 4110

2v1
Tyčový akumulátorový vysavač Concept VP 4110 tvoří kombinaci klasického podlahového vysavače s ručním vysavačem. Velkou výhodou akumulátorového vysavače je úklid bez překážejícího kabelu. Baterie NiMHl s kapacitou 1300 mAh poskytne při plném nabití 18 minut nepřetržitého provozu. Úklid je plynulý a tudíž rychlý. Zajisté vysavač nezklame ani svým moderním designem, který se vyznačuje jednoduchými avšak propracovanými detaily. 
Cyklonová technologie
Cyklonová technologie je předností bezsáčkových vysavačů, které využívají cyklonový efekt. Vysáté částečky nečistot jsou v separační nádobě postupně odstředivou silou urychlovány za hranici rychlosti zvuku. Při této rychlosti se dokáže z rotujícího proudu vzduchu odstředit i ty nejjemnější částečky nečistot. Vzduch je poté před a za motorem dočišťován filtrem. :
Rotující kartáč
Vysavač je vybaven účinným rotujícím kartáčem, který perfektně vysaje všechny nečistoty z různých typů podlah. Navíc je kartáč vyjmutelný a lze ho velmi snadno vyčistit. Tím se zvyšuje efektivita samotného vysávání a zároveň to prodlužuje celkovou životnost vysavače. 
Příslušenství
Součástí akumulátorového vysavače je již zmíněný rotující kartáč, dále pak integrovaný ruční vysavač s nástavcem na čalounění a štěrbinovou hubicí. Ve výbavě též nechybí nabíjecí adaptér a praktický podstavec pro uložení vysavače a jeho příslušenství. 
Ukazatel stavu baterie vás bude informovat, kdy je potřeba vysavač nabít nebo naopak, kdy je vysavač nabitý. Díky kloubu nad hubicí pohodlně dosáhnete do hůře přístupných míst, do rohů, pod židli, pod stůl, pod postel. K dokonalému úklidu vám ještě pomůže LED světlo umístěné na hubici, které nasvítí temná místa. Neunikne vám ani jedno smítko.:
Soubory
Návod k obsluze CZ+SK (970 kB)
Parametry
VÝKON
Vysávání: suché
Hlučnost: 75 dB
VZHLED
Typ nádoby na prach: Bezsáčkové
Kapacita: 0,45 l
Barva...

Parametry Concept VP 4110

Výrobce Concept
Bezsáčkový Ano
Objem sáčku/nádoby Udává objem prachové nádoby vysavače. (Případně kombinované sběrné nádoby na odpadní vodu). 0.45l
Vysávání Mokré vysávání za pomocí speciálních filtrů zachycují zbytky neodloučená vody a jsou součástí vysavačů. Suché
Typ vysavače Podlahové vysavače jsou nejrozšířenější v domácnostech. Základem je vysavač a do něho připojená vysávací hubice a tyč. Podobný princip platí u víceúčelových. Ruční vysavače jsou naopak vhodnější pro těžko dosažitelná místa. Robotické vysavače fungují Tyčové
Provedení Vysavače se sáčkem bývají zpravidla levnější a neumožňují opakované použití. Naproti tomu bezsáčkové vysavače mívají propracovanější systém filtrace s možnosti opakovaného použití. Bývají však dražší. Bezsáčkové
Hlučnost Hlučnost se udává v dB. Čím nižší číslo, tím menší hlučnost. Nejnižší hodnota se pohybuje kolem 70dB. 75dB

Podobné produkty

Podobné fráze: